Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doirsta

Gdzie na weekend w pazdzierniku w Polsce ?

Polecane posty

Gość nevada1
Ciekawym miejscem jest Bacówka Radawa . Bardzo nowoczesny obiekt, w którym jest pięknie. Mają tam duży wybór zabiegów. Można tam odpocząć. Jest to nowy, luksusowy hotel, dlatego też wygląda idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabel ka
Wrocław albo Kraków :) ja zawsze rezerwuję noclegi na bookaparcie i bilety na pociąg/autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do października daleko, ale macie tutaj genialny pakiet, który powinien się sprawdzić na weekend czerwcowy. Co wy na to? Proszę - https://www.zielonapolana.com.pl/boze_cialo_2017.php W jednym miejscu basen, własna plaża, sauna, kort, boiska, mini klub, mini kino i całe mnóstwo przeróżnych atrakcji. Zakładam, że to jest właśnie coś, co powinno się zapewnić dzieciom - jaka nie będzie pogoda, to dzieciom na bank jakieś atrakcje zapewnicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Szkoły ? Dołącz do nas ! Rekrutacja trwa Zapraszamy serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne w Tarnowie . Nasza szkoła może pochwalić się szeroką ofertą kierunków, jak również kursów krótkich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów za pomocą stron internetowej: http://www.nova.edu.pl/ bądź bezpośrednio w sekretariacie na ul. Krakowska 17/14 W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 143000350 lub mailowo na adres tarnow@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam hotel Gorzelanny w Pokrzywnej. Z pobytu w hotelu Gorzelanny jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością możemy polecić to miejsce na rodzinny wyjazd, zwłaszcza z małymi dziećmi, gdyż hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Przepiękne otoczenia, mozliwość spacerów po lesie, popływania w jeziorze czy jazdy konnej. Bliskość granicy i dużego miasta. Bardzo dobre jedzenie, restauracja przygotowana na wizytę dzieci. Pokój mieliśmy kilkuosobowy; duży, przestronny, bezpieczny dla dzieci. Ogólnie- na piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llma
Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kazimierz? Bardzo ładne i przyjemne miasta. Byłam właściwie w każdym z nich, jesienią ponownie wybieram się do Kazimierza, już nawet zarezerwowałam sobie nocleg na bookaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam polskie morze. Od dwóch lat jezdze do Odargowa http://www.nawzgorzu.com.pl/. Ceny mają rewelacyjne. Mozna jechać samemu i mieć pokój tylko dla siebie lub z kimś. Cenowo wychodzi bardzo tanio. Mozna odpocząć albo dobrze się wypocić i zrzucić trochę zbędnych kilogramów :) Zawsze dobrze wspominam urlopy w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów To już ostatni czas gdzie jeszcze możesz zapisać się do Nas do Szkoły. !!! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! U nas jeszcze rekrutacja trwa. W innych szkołach już nie . Także Nie zwlekaj tylko przyjdź do nas do NOVA Centrum Edukacyjne , a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Czekamy na CB !!!! Serdecznie Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Wam polecam odwiedzic Wrocław. http://www.hotelsleep.pl/ jest swietne miejsce na nocleg. Bardzo polecam Wam to miejsce! Odwiedzajcie Wrocław to piękne miasto, a jesien w nim jest rownie piekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zaciszne okolice http://sosnowezacisze.pl/ ? Myśle ze to wspaniale miejsce na odpoczynek! Bardzo polecam! Osobiscie jezdzimy tma dosc czesto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Warszawa i okolice nie wchodzą w grę? W royalhotel.pl są świetne pokoje, które doskonale sprawdzą się jako nocleg. To najlepszy wybór! Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezapelacyjnie w jakieś urokliwe miejsce. I to niekoniecznie jakoś daleko. Nie polecam też nadmiernej aktywności na zewnątrz, bo pogoda może być różna. Ale np dla mieszkańców Warszawy idealnym rozwiązaniem może być chociażby weekend w hoteliku http://hotelikamber.pl . Miło, przytulnie i można się chwilę zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja w okresie jesienno-zimowym lubię podróżować nad morze :) Teraz też jeszcze przed świętami planujemy wybrać się z mężem na weekend do Gdyni :) Rozglądałam się za noclegiem i wpadła mi w oko oferta Willi Mewa http://www.willamewa.pl/. Czy ktoś z Was miał już okazję tam wypoczywać i podzieli się opinią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów  Rekrutacja zimowa w szkole NOVA CE ruszyła! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! Przyjdź i zapisz się na swój wymarzony kierunek. Czekamy na Ciebie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu 796400893! Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów  Rekrutacja zimowa w szkole NOVA CE ruszyła! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! Bogata oferta edukacyjna szkół policealnych, kursów zawodowych, jak również LO i Gimnazjum. Przyjdź i zapisz się na swój wymarzony kierunek!! Czekamy na Ciebie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu 796400893! Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać zielone światło na Western Camp, jak na razie trzymają wysoki poziom, mam nadzieję, że z czasem te ich domki czy namioty nie będą niszczały bo na razie wszystko nowe, czyste, ładnie wystrojone, można poczuć się naprawdę wygodnei jak w domu. Blisko jest energylandia, także z dotarciem do parku nie ma stąd problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niedawno otwarta wioska stylizowana na Dziki Zachód w Zatorze (tutaj jest ich stronka - https://westerncamp.pl/). Nocowaliśmy tutaj i naprawdę fajny efekt, rzeczywiście człowiek trochę się tutaj czuje jakby był na planie jakiegoś westerny z Clintem Eastwoodem albo Johnem Waynem :) Starsi pewnie znają, młodzi niekoniecznie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Polecam krótki wypad w góry sprawdzone miejsce to bardzo wygodny i przytulny Pensjonat U Tekieli. Byłam tam z mężem w zeszłym roku i było miło. Fajna obsługa, czysto i piękna okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Z przyjemnością również polecam U Tekieli. Mają świetne warunki do wypoczynku zarówno dla starszych jak i dla młodszych lokatorów, można pojechać w pojedynkę ale i z rodziną. My wybraliśmy właśnie opcję rodzinną i było rewelacyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinomaniak

Możecie jechać nad morze albo w góry, ale czy to nie jest oklepane? Ja preferuje środek Polski, fajnym miejscem jest miasto Łódź, byliście kiedyś? Mam zaplanowany nocleg w hostelu Umed, urzekła mnie okolica i piękne pokoje (a do tego klimatyzowane). Jeśli zamierzacie spędzić weekend w Łodzi to ten hostel jest najbardziej polecany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz

Słyszałem o pensjonacie Tekieli same dobre opinie. Podobno to dobre miejsce na aktywny wypoczynek w czasie ferii. Wybieram się tam więc już na początku przyszłego roku. Uwielbiam szaleństwo na stoku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Wielińska

Tekieli jest na prawdę świetnym miejscem do wypoczynku nie tylko w październiku ale przez cały okrągły rok. Jestem tam gościem dość często, ponieważ atmosfera jest prawie domowa. Komfortowe przestronne pokoje od 2 do 5 osobowych. Podpisuję się pod takim relaksem obiema rękami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×