Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

potrzebuje faceta!!

Polecane posty

witam ;) ze swoim bylym rozstalam sie jakos 3miesiace temu niedawno zaczelam sie spotykac z jednym chlopakiem ale byl kompletnie stukniety, po kilku spotkaniach juz mi oswiadczyl ze mnie kocha itp ;) wiec odpuscilam, nie odbieram telefonu bo nadal dzwoni :O kiedy spotkam kogos normalnego? czy w ogole spotkam? czy zapomne o swoim bylym ktorego nadal mimo wszytsko kocham? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
tylko część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok? nie ogarne przez rok :P kurde nigdy tak jakos nie bylam sama, zawsze ktos byl a teraz taki szmat czasu :( przy tym z ktorym sie niedawno spotykalam, myslalam ze sie odkocham z bylego pomogl mi doslownie w 10%, do czasu az zaczal o niego wypytywac chcial zebym ich porownywala, kto lepszy itp wiec powiedzialam zeby spadal bo kolejnego wariata nie potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akbiu
w jakim wieku jestes 25 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22lata nie wiem czy chcial przeleciec czy nie chlopak po prostu wpadl po uszy, byl mna zachwycony, kilka dni spotykania sie a owinelam sobie go juz wokol palca a mnie to nie kreci ja potrzebuje faceta ktory umie powiedziec nie, ktory bedzie dla mnie wyzwaniem, w zachowaniu i rozmowie a tamten jak w transie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_pospolity
masz okropną cerę zadbaj o nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
nie masz wyjścia.Postaw sobie zdjęcie swojej miłości,najlepiej z pierwszej komunii najświętszej,kup sobie taką gromnicę jaką on dzierży w dłoniach na tym obrazku a następnie dokonaj aktu penetracji za pomocą tej święconej świeczki,I tak Ci dopomóż szatanie przenajświętszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ten nowy
w Tobie widzial. ja nie widze nic ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja potrzebuje faceta ktory umie powiedziec nie" - po prostu analizuje Twoje slowa i sie dostosowuje, by Toba zawladnac, ot co :classic_cool: A czegos jeszcze potrzebujesz od faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ze sobie go owinelas wokol palca tak szybko. takie rzeczy to chyba tylko naprawde atrakcyjne laski moga robic (bez obrazy). widocznie mial chcice na bzykanie i tyle. wiesz, powie ci, ze kocha a ty mu dasz. normalnie facet zanim sie zakocha mija bardzo duzo. musi nie postrzegac kobiety tylko seksualnie. musi czuc chce opieki na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa bo nie zrozumialam :D myslalam ze jestes na nie :P po prostu facet to ma byc facet, a nie pizdeczka musze czuc ze nie mam go w garsci, bo jak mam to mi odbija facet musi byc dla mnie wyzwaniem, zebym chciala z nim spedzac czas, rozmawiac, bawic sie, "konkurowac" a nie ja powiem ze idziemy tam i idziemy, powiem zrob to a on to robi to jest nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_pospolity
siweci sie jak psu jajca pozatym wyglądasz na 30stke a nie 22 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes, pamietaj ze wszystko ladne, zalezy co sie komu podoba on sie zakochal niby w moim wnetrznu, takie banaly ze jestem wyjatkowa, madra, ze mam poukladane w glowie, jakis cel w zyciu itp bo wszytskie laski z ktorymi sie spotykal to tylko o paznokciach i wlosach nie wiem ile w tym prawdy ale zaczelo mnie to denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ide tam, gdzie Ty chcesz isc, i nie zrobie tego, co chcesz, zebym zrobil :classic_cool: Eh, perfidnie klamie - bo i tak chetnie bym zrobil to, co Ty chcesz, by bylo zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje to nudne jak
z facetem mozna sie dogadac. najlepiej jak Cie wezmie za wlosy, kopa zapoda, czasami sierpowym odwinie to bedzie prawdziwy macho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×