Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

potrzebuje faceta!!

Polecane posty

ja i tak nie nosze mini ani jakichs wielkich dekoldow ubieram sie normalnie, jakies czarne spodnie, bluzka i delikatny sweterek nie mam jakichs krzykliwych ciuchow i nie ubieram sie wyzywajaco ale mu przeszkadzalo nawet jak bylo widac zarys biustu, to byl czlowiek chory na leb wiec mu wszystko przeszkadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myselffer
moj byl sto procent idiota..z checia dolaczylabym sie do apelum szukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 2 wariatow mam nadzieje ze trzeci bedzie normalny tylko ja sie boje ze kurde kolejnego skrzywdze, ze bedzie dla mnie tylko pomoca zeby sie odkochac odkocham sie i powiem ok dzieki nara, jestes fajny kumpel i czesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj przenikam wzrokiem przez te skromnie ubrane ... bo u tych wyzywajacych ... i tak wszystko widac ;) Ja rozebrac? - ale w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisales ze chcesz rozebrac zeby z powrotem ubrac :) dla mnie brak logiki ale co kto lubi :P ale kreci to was jak dziewczyna chodzi na codzien ubrana jakby szla na jakies tance hulance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie denerwuja kobiety w miniowkach. nie znosze tego ogladac. fakt jest taki ze to troche dekoncetruje zawsze. facet ma odruch spojzy, pomysli o bzykanku (nie koniecznie z ta co ma w danej chwili mini). no i to raczej tez jest odbierane, ze takie dziewczyny sa latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwedero
albo to ty jestes stuknieta:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilllarrt
Raczej nie duzo czasu trzeba ,zeby przekonac sie ,jaki facet jest. Jezeli potrzebujesz zasadniczego ,pewnego siebie faceta to takiego szukaj. Czasami jednak tak jest ,ze facet jest zazdrosny ,zaborczy ale w zyciu jest niezaradnym nieudacznikiem.Powodzenia w szukaniu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3261875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×