Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

CHAMSKIE ODPOWIEDZ - na kafeteri....

Polecane posty

Ostatnio jestem na kafeterii częstym gościem, zaglądam do co ciekawszych tematów, i często ludzie którzy potrzebują wsparcia, porady, albo chcą się wyżalić zostają obrzuceni błotem z góry na dół... Dlaczego ludzie tak się zachowują???, czy nawet anonimowo, nie można komuś dobrze doradzić? wesprzeć bez narażania się na głupkowate wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze staram się być mila. Czasami takie chamskie komentarze mogą spowodować tragedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, przecież wielu ludzi zwraca się tu o pomoc, bo nie mają nikogo zaufanego... po prostu nie rozumiem takiego zachowania, dowartościowują się ubliżając komuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazanie to cos innego = dawanie upustu negatywnym emocjom klebiacym sie w czlowieku. O dowartosciowaniu sie nie ma mowy, bo to w ten sposob nie dziala, poza tym takie chamskie wypowiedzi i tak krzywdza osoby, ktore je stosuja, bo przenikaja do jej podswiadomosci, zatem jest to swego rodzaju bledne kolo = zryta psychika ... chamskie odpowiedzi ... krzywa samoswiadomosc ... nieciekawe zdanie o sobie ... chamskie wypowiedzi ... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, więdz krzywda ,,poniżanie innych,, wobec innych do nas wraca???, również uważam, że wypowiedzi niektórych na kafeterii są poniżej jakiej kolwiek godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu to tak jak w zyciu jeden jest chamski drugi mily.nie kazdy niestety mysli co moze poczuc druga osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro narazie piszą same normalne osoby to mam pytanie:dlaczego jedni maja pomarańczowy nick a drugi czarny i czym to się rózni(dla złośliwych-oprócz koloru oczywiście)?jak to się ustawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15963---oj co do kwiatuszków i innych nie mam pojęcia jak je zrobić, a co to ,,prywatnych,,tematów dałam już kilka razy taki na forum i o dziwo spotkałam się z ludzmi bardzo wyrozumiałymi, a ich rady były dla mnie b, cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Kaczuszka....
@toranga. Czarny nick - użytkownik zarejestrował (zaklepał sobie) ten nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mędrzec około 22:59
nudno tu nikt się nie obraża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mędrzec około 22:59
jestem przyzwyczajony do innych standardów i czuję się nieswojo, gdy nikt się nie obrzuca błotem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mędrzec około 22:59
już lepiej gnomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×