Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

me do not

Wróciłam ze szpitala

Polecane posty

Gość szujowa szuja
mozna spytac co Ci bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na chirurgii leżałam, bo jak zemdlałam to sobie całą twarz rozwaliłam jak upadłam. Ale mniejsza o to. Ja się tak poniżona dawno nie czułam. Nie wiem czy wszystkie te siostry pielęgniarki tak mają, ale wracać to ja tam nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szujowa szuja
przykro mi, pielegniarki sa rozne, wydry tez sie zdazaja niestety a jeszcze jak czlowiek chory to wszystko w jeszcze czarniejszych barwach widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze te kible tam, to normalnie jak w jakimś więzieniu, ja tam na tej sali siedziałam i płakałam i te siostry łażą i mówią żebym przestała, kuźwa ja nie wiem jak ja się psychicznie po tym pozbieram, naprawdę najgorszemu wrogowi nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjcsduicv
ja w czerwcu poronilam i trafilam do szpitala. traktowali mnie tam niezwykle okropnie.. mam 21 lat, i ciagle dogadywali ze młodzież najpierw robi a pozniej łyka tabletki na poronienie. wiecie jak sie czulem?? nikt sie do mnie slowem nie odezwal.. lekarze i pielegniarki tylko miedzy sobą ... szok.. nikomu nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____________000
pielegniarki potrafia byc naprawde wyprute z uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsjcsduicv- jezu, współczuję ci naprawdę... ja na głupiej chirurgii nie wyrabiałam, a co dopiero ty... grutuluje ci że tam przeżyłaś, naprawdę. Ale co zrobić. Unikać szpitali za wszelką cenę, a przynajmniej tych publicznych i tych w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam 1 dzień ostatnio i też już miałam dosyć... już nie chodzi nawet o ludzi, bo lekarze i pielęgniarki byli mili. najgorsze jak dla mnie to chyba właśnie kible, łazienki - sprzątają je rano a potem coraz większy syf, deski zasikane (na jednej z dwóch ktoś nawet stanął buciorami - wyraźny ślad był), papieru brak, mydła też... i jeszcze to, że nie ma zamka w drzwiach, rozumiem, że muszą w razie czego mieć szybki dostęp do chorego, ale branie prysznica w średnio czystym brodziku za mokrą zasłonką kiedy co chwile ktoś wchodzi... okropność! współczuję naprawdę osobom, które muszą długo leżeć i mam nadzieję, że mnie to nie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytfbnjh
dajcie spokój /...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leżałam 4 lata temu na porodówce ,i 6 razy na kolano;)(artroskopia) natomiast poród był najgorszy.Traktowanie z góry bo gówniara(ja) dziceiaka będzie miała.Szaef na drugi dzień po porodzie mi pękł ,to piguła wzięła iglę spirytusik i na żywca szyli...m a s a k r a ,mam taki uraz że powiedziałam sobie NIGDY WIĘCEJ DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest właśnie nasza kochana polska rzeczywistość. Jak ja będę rodzić to nie wiem co zrobię. Pójdę do starej szopy, a jak wyjdę to już z dzieckiem. I to nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jenifer wspoółczuje .. ja byłam na tydzien w szpitalu i fakt brudne łazienki to maskra i oczywiscie 6 kobiet na sali ... akurat nie porodówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, ale czujesz ile za taki poród w prywatnym trzeba by było wybulić? i weź się tu kurwa rozmnażaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Me to you ja jak wróciłam do domu to przez dwie godzinny z wanny nie wychodziłam :) a moje łóżko było najwygodniejszym na świecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie z 2-4tysięcy albo i więcej nie mam orientacji co do cen,bo więcej dzieci nie planuję ,swoje już przeszłam i nie zycze tego żadnej kobiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek Usrał
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awrewrerf
ja mialam cudowna kadre podczas porodu. porod byl dlugi okropny w bolach , pielegniarke obsralam a ona mi rzucila bym sie nie przejmowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ja jak się wczoraj wykąpałam to była normalnie jedna z najzajebistszych rzeczy w moim życiu. I moje łóżko. I mój kibel z drzwiami. Na zamek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz juz sporego tego malucha :) Me do not Ja miałam taką akcję ze wyweizeli mnie do innego szpitala na badania, wszystko zostawiłam w swojej szafce w sali . Zrobili mnie badnae i wyobrazcie sobie ze na karetke czekałam 4 godziny , było ciemno a ja sama w tym miejscu . Jak przyjechałam to wybuchłam płaczem taka byłam roztrzesiona zostawili mnie w samym szlafroku bez niczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"super" tez się lezy z dzieckiem w szpitalu ;) mówię wam wypas! jedzenie nie ma kiedy zjeść i samemu trzeba sobie załatiwać ,dziecku dają jakiś suchy chleb z masłem na śniadanie i śpi się na podłodze w śpiworze ;) gdzie zimą piździ od podłogi,omijając fakt że na sale położą 4 dzieci z różnymi chorobami żeby dziecko podłapało kilka odmian;).W ubikacjach zimno ,brudno ,a dzieci mają do sikania kaczki tekturowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo szlag , no ja zrobiłąm zdjecia grzyba w prysznicach jaki był .. jedzenie paskudne ale naprawde nie dało sie tego jesc :( Moja mama była z moim bratem tez w wszpitalu jak był mały .. to był horor w zyciu nie widziałą mojej matki w takim stanie mimo ze byłam wtedy wiele młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dla was tez...
jenny taka bogata jestes a nie moglas rodzic w prywatnej placowce? hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×