Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sanepidddd

Badania sanepidu

Polecane posty

Gość sanepidddd

Witam. Czy ktoś tutaj pracuje w markecie, sklepie spożywczym, itp? Czy żeby dostać taką pracę, to trzeba samemu prywatnie zrobić badania sanepidu? Czy pracodawca mnie skieruje? Niektórzy podobno chcą też prześwietlenie klatki piersiowej albo jeszcze jakieś inne, więc ja w tej chwili nie wiem, jakich badań pracodawca będzie ode mnie wymagał, bo nie wiem do jakiej pracy się dostanę. Czy jeśli zrobię same te badania sanepid, a potem pójde do lekarza żeby podbił mi ksiązeczke, to będzie OK. Bo na razie jeszcze nie wiem gdzie będe pracować. Czy ktoś tak robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój brat osotanio
robił sanepid. Nie dostał żadnego skierowania. Musiał się zapisać, dostał termin kiedy ma przynieść próbki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój brat ostanio
A książeczkę dostajesz od lekarza jak już pójdziesz z wynikami z sanepidu. Koszt książeczki u nas w mieście 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w mieście książeczka kosztuje 3 zł w kiosku Ruchu, a potem sie idzie do lekarza medycyny pracy (ale tam tylko ze skierowaniem przyjmują) i ma się za darmo.. ja byłam u lekarza rodzinnego, bo też może podbić i płaciłam 50zł. a badania w sanepidzie kosztuja ok. 80zł.. czyli razem koszt to ok. 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój brat ostanio
Jak widać wszędzie jest inaczej. W kioskach żadnych książeczek nie ma. Jedynie można nabyć u lekarza. A badania w sanepidzie to koszt 100 zł. Tylko jeszcze jeśli pracodawca chce to zwraca całą kasę. Mój brat dostał zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanepiddd
Tylko ze ja jeszcze nie wiem gdzie będe pracować. Czy jeżeli zrobię te badania, to nie wiedząc jeszcze gdzie będe pracować, mam iść od razu do lekarza medycyny pracy i on mi to podstempluje? Czy mając te badania najpierw poszukać pracy i dopiero jak znajdę to iść podstemplować do lekarza? Czy lekarz nie będzie mnie pytał gdzie będe pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest odwrotnie.. do lekarza trzeba juz z ksiązeczka przyjść, bo powie, ze to nie drukarnia ani sklep papierniczy.. a jeśli w pobliżu sanepidu jest jakis sklep papierniczy lub kiosk, to mozna tam zapytać o książeczkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie wiesz, gdzie bedziesz pracować, to poczekaj aż znajdziesz pracę, oni dadza ci skierowanie i pójdziesz za darmo zrobić badania, bo to obowiązek pracodawcy wysyłac pracownika na badania, jesli są takie wymagane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanepiddd
Bo pracodawcy zazwyczaj wymagają od razu w ogłoszeniach aktualnej książeczki, więc chce zrobić prywatnie wcześniej. Ale z drugiej strony, to nie wiem czy do podbicia wystarczą same te badania, bo podobno niektóre firmy wymagają jeszcze innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio flageras
edyciak zamieszkajmy razem na wyspie tokara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanepiddd
Tylko że jak nie będe mieć tych badań, to obawiam się że wybiorą kogoś z już zrobionymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo niby wymagają, ale zawsze możesz zrobic, jak juz bedziesz pracować.. a dla pracodawcy najwazniejsza jest opinia lekarza, watpię, zeby się znali na rtg klatki piersiowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×