Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony395

podwyzka alimentow na dorosle dziecko

Polecane posty

Witam.Moja dorosła córka, na którą płace alimenty już 15 lat w kwocie 350 zł, poinformowała mnie że wniesie pozew o podwyżke do 1500 zł ale możemy się dogadać na 1000 zł.Córka nie pracuje, jest na studiach,mieszka z matką.Moja sytuacja jest nastepująca wyprowadziłem sie do Blelgii z moją konkubiną i naszym 7 letnim dzieckiem które tutaj zaczęlo chodzić do szkoły.Ja pracuję i zarabiam oficjalnie 1000 euro.wynajmujemy mieszkanie 600 euro.Od czasu do czasu córka dostaje extra kieszonkowe odemnie.Jakie są jej szanse że taką kwote sąd zasądzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile córka ma lat?
Ile córka ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
A tak nie wstyd płacić grosze? Tak ma szanse na 1000 pytanie dlaczego tato nie chciał się dogadać synowi w belgi też tatuś daje 350zł. Chamstwem to jest podział dzieci a dziewczyna właśnie próbuje różnicę zmniejszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Wazne, czy corka studiuje dziennie czy zaocznie,ile lat studiuje i na ktorym jest roku. Oficjalnie to zarabiasz ponizej min socjalnego,chyba ze masz prace na pol etatu.600 euro samo wynajecie.Zostaje ci 400 na inne oplaty + ubezp zdrowotne i zycie.Jedynm slowem jestes oficjalnie biedny,niee to malo poiwedzaine.Smierdzisz ubustwem.W takiej syt nie widze mozliwosci podwyzki alimentow.Wazne tez jest czy twoja kobieta pracuje,macie zalegalizowany zwiazek(w jaki kolwiek sposob-wiesz o czym pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka ma 21 lat.wczesnie nie było podwyzek,bo biedy u nich niema.A moja mama nawet kupila wnuczce auto (dolozyla 6 tyś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Wazne jaki matka ma dochod.Wazne zeby udokumentowac ze babcia tez wspiera wnuczke.Twoje alimenty sa adekwatne do twojej placy.Jednak naldal wazne;twoja kobieta pracuje? zwiazek zalegalizowany?studia dzienne czy wieczorowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Płacę 700. Bo kocham swoje dziecko. Chcę żeby studiowało spokojnie. Nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstyd mi,bo znam status jej nowej rodziny,samochody po kilkadziesiat tys. wakacje za granicą,narty itp. moja ex wyszla ponownie za mąż to był powód naszego rozwodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
mozesz odpowiedzic nawszystkie moje pytania>? moge ci pomoc. Bezrobotny;sa trzy opcje.Albo masz majatek z ktorego placisz ali albo kradniesz, albo pracujesz na czarno. 2 ostatnie punkty.Nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Nowy mąż przejął twoje obowiązki wobec twojej żony. Wobec twojego dziecka również??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
kochanka -> pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pozbawiony praw rodzicielskich,córka mieszka z nimi razem i nosi moje nazwisko,nie zgodziłem sie na zmiane gdy była malłoletnia(matka wyszła z taką propozycją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
A co tu mają do rzeczy prawa rodzicielskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi lenka
Skoro taki biedny to po siedzi w belgi? W polsce gdyby dupę ruszył do łopaty zarobił by coś koło tego. A że biedy nie mają jaka w tym jego zasługa? A wiesz jadaczko kochanko jaka suma jest potrzebna w polsce by studiować i żyć? Za 350 poszaleje jak cholera jego syn ma i matkę i ojca razem oboje mają zafajdany obowiązek utrzymywać dziecko i opłacać mieszkanie. Czy tej córce zapytał się kiedyś jakie są koszty mieszkania życia. Przez 15lat sam nie dołożył i jego zdaniem tak musi być.. Mnie tacy ludzie śmieszą mają na to a dzielą dzieci na lepsze i gorsze. Pisze facet wyraźnie oficjalny dochód o wysokości lewych dochodów nie mówi. Żenujące tatko zamiast być dumnym z córki patrzysz na to by nie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
No widzisz :D Nie kazdy tak moze jak ty.Dlatego zastanow sie na przyszlosc zanim zadasz pytanie;nie wstyd ci?? Zielony.Maz twojej ex nie ma obowiazku utrzymywania corki.Moze ale nie musi.Rozumiem ze on ma kase,ale moze ja miec tylko dla siebie-nie dla twojej corki i bedzie chlop mial racje. Rozumiem tez twoja sytuacje i moge ci cos doradzic,ale ty nadal nie odpowiedziales na zasadnicze pytania.Prawo polskie rozni sie od belgijskiego i jak pisalam,moge pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
kochanka -> zadam. Oszczędzałem przez lata pracy. Oszczędności znikają jak woda w piaskownicy. Szukam nowej pracy. Muszę się spieszyć..... A takiemu oJCU jak zielony zadam po stokroć pytanie: NIE WSTYD CIIIII?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g43g34g
a moj tatus mi daje 190;) zl alimentow kochany tatus nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Belgii o ile mi wiadomo konkubinat jest na takich samych prawach jak oficjalny związek małzenski,co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
zielony -> trzymam kciuki. Za twoją córkę oczywiście. I mam nadzieję (a właściwie jestem pewien) że wygra w sądzie i nie wyrośnie na takiego chama... g43g34g -> mierzysz miłość kwotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Bezrobotny,nie kazdy mial taka mozliwosc zeby oszczedzac.moze wydac na dziecko 700 zl i wiecej inny 200 i nikogo to nie obchodzi puki rodzice sa razem.Utarczki sie zaczynaja po rozwodzie. Zwrociles kiedys uwage ze dzecko np twoich znajomych nie ma kurtki zimowej? Pewnie nie.Zauwazysz to gdy rodzice sie rozwioda i obierzesz ktoras ze stron. jaki matka ma dochod?Wazne zeby udokumentowac ze babcia tez wspiera wnuczke ?studia dzienne,wieczorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezrobotny;)nie do końca rozumiesz,ja jestem z moja obecną 12 lat!!!!!!!!! i niestac nas bylo na wspólny urlop lub wycieczke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
konkubinat musi byc zalegalizowany w UM,w wasze sytuacji moze byc policzony huisehold-tylko ty zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Babcia moze udowodnic ze dolozyla do auta?? Niech babcia zbiera rachunki. W twojej syt podwyzka alimentow z kwoty 80 euro na 200 jest niemozliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×