Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony395

podwyzka alimentow na dorosle dziecko

Polecane posty

Gość Bezrobotny
Gościu - a gdzie byłeś przez te 12 lat? Kim byłeś dla swojej córki? Znasz jej problemy i bolączki? Czy raczej skupiałeś się na tym żeby z nowej d..... nie spaść? kochanka -> zarabiałem mniej niż ten pajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezrobotny:) gościu!mam normalny kontakt z córką,spotykamy sie zawsze kiedy jestem w kraju co dwa miesiące,sądze ze to pomysł mamusi.Jesteś zmęczony? To idż już spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Normalny kontakt z córką? I ta córka w ramach "normalnych" kontaktów chce cię zawlec do sądu? Fajna normalność :) p.s. Gościu -> jesteś na forum PUBLICZNYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Zielony ;mam na mysli gemeente. Rozumiem ze jestes robotnikiem czasowym? Pracujesz na umowe z uitzenb?? czy masz kontrakt z firma belgijska? Ile godz w tyg pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje na stałe,mam zameldowanie dow.osob. belgijski,syn i obecna czekają na dokumenty.Nie limitowany czas pracy (renowatie,bouw huis)firma budowlana,współwłasciciel 10% udzialów .pensja 1000 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Mieszkałem i mieszkam we własnym mieszkaniu. Bez mamusi. Mama rodzinę: córeczkę, mamusię, tatusia, kuzynów i wujków :) Więcej dzieci? Stać mnie ja jedno. Jak będę właścicielem 10% firmy w Belgii to sobie pyknę jeszcze ze trzy :) I postaram się nie skiełczeć płacąc 350 zł na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuudo chłopak
350 na dziecko dorosłe dziecko? LOL toś jest kochany tatuś nie ma co :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
masz toeslag na dom na dziecko na ubezp zdrowotne? Min socjalne jest 1200 e na rodzine. W jaki sposob widniejesz w papierach rej firme? wlasciciel? wspolwlasciciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Córka też nie widzi? To może jej uświadom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy wie że jak dasz wiecej to chcą jeszcze więcej!najlepiej jakby dawał wszystko i zostawil sobie tylko na jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mieszkałem i mieszkam we własnym mieszkaniu. Bez mamusi" - to nieźle się kamuflujesz :D "(...) Mam córeczkę..." - musi się za ojca wstydzić. Albo zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Niekoniecznie. Moja córka zna moje problemy, bo z nią o tym rozmawiam. Wie że jak będzie trzeba to sobie żyły wypruję i dam. I wiem że ona na to nie pozwoli. A jak to u Was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Damascenka -> :) Ty to chyba bez matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wie że jak będzie trzeba to sobie żyły wypruję i dam" - chciałabym to zobaczyć. Znaczy się te żyły. Fu! Jak można tak przy dziecku o żyłach... Tak drastycznie, okrutnie... Zły tatuś z ciebie. Paskudny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
"Jak można tak przy dziecku o żyłach... " To nie dość że bez dwóch matur i bez studiów w AM, to jeszcze i dzieckiem jesteś?? I nie ma kto wygonić spać? Oj. Biedna ty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Bezrobotny Mieszkałem i mieszkam we własnym mieszkaniu. Bez mamusi. Mama rodzinę: córeczkę, mamusię, tatusia, kuzynów i wujków Więcej dzieci? Stać mnie ja jedno. Jak będę właścicielem 10% firmy w Belgii to sobie pyknę jeszcze ze trzy I postaram się nie skiełczeć płacąc 350 zł na dziecko. Bezrobotny,a ja myslalam ze jestes inteligentnym facetem z ktorym warto dyskutowac.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'To nie dość że bez dwóch matur i bez studiów w AM, to jeszcze i dzieckiem jesteś??" - z dwójką :D A, nie. Z trójką. Zapomniałam o tamtym ale co tam :D Proszę mi więcej na publicznym forum o żyłach :D i wypruwaniach nie pisać! :D :D Miałam na obiad flaki wołowe zrobić, teraz dzieciaki tego nie ruszą. Oj oj oj... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Bezrobotny Niekoniecznie. Moja córka zna moje problemy, bo z nią o tym rozmawiam. Wie że jak będzie trzeba to sobie żyły wypruję i dam. I wiem że ona na to nie pozwoli. A jak to u Was wygląda? Dam dzieciom tyle ile mam i bede sie starala o wiecej.Ale zyl wyprowac nie bede.Life is brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
zielony395 kochanka:mam ubezp SIS-kart,wczoraj był agent ubezp. ma zrobić oferte na dom Dom na hipoteke czy z gemeente? Ile placisz czynszu lub hipo mies? To wszystko jest wazne do wydatkow.Jesli hipo,podejrzewam ze tylko na ciebie? Radze zawrzec zw malzenski,lub zalegalizowac zwiazek.Dlaczego?? Powiem potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.dzieki za zainteresowanoie nielicznym,trzeba isć spać by rano wstać i zarobić na nasze "kochane " dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Zielony -> a w jaki sposób płacisz alimenty. Znaczy na czyje "ręce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
POdsumujmy.Zarabiasz 1000(jetses wspl wl) Nie masz hipoteki,bo i tak bys nie dostal z tymi zarobkami.Nie masz domu socjalnego,ale masz staly adres dla rodziny.(zapiszcie sie na punkty,zeby kiedys miec szanse na dom z wynajmu od miasta) Nie wiem dzie mieszkasz,ale od tego zalezy ile lat bedziesz czekal na mieszkanie lub dom. co do legalizacji zwiazku:jako zarejestrowana para macie takie same prawa jak malzenstwo.Jako para bez legalizacji ty nie dziedziczysz po portnerce ani ona po tobie.Gdybys umarl,twoja partnerka zostaje na ulicy.Bez rety,bez spadku.Bedzie to podzielone na dzieci.Mysle ze to nie fair do kobiety z ktora jestes 12 lat.Sytuacja ma sie tak samo w druga strona.Dostanie syn,ty nic.Nie wiem w jakimstopniu znasz jezyk i prawo Belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×