Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony395

podwyzka alimentow na dorosle dziecko

Polecane posty

Gość Bezrobotny
Ogromne. Płacisz matce, a od 18 roku życia powinieneś płacić dziecku. Ma to znaczenie zarówno prawne jak i psychologiczne. To drugie ważniejsze. To pierwsze może być bardziej kosztowne (w razie nasilenia złej woli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Znaczenie ma takie ze ali mozesz przesylac na rece corki i znia uzgadniac ich kwote.Jest pelnoletnia,matka nie ma juz ma wladzy wykonawczej. Wiecie co mi sie podoba.Ze kazdy z nas ma inne zdanie a jednak fajnie sie rozmawia :) Bez klotni i wyzwisk.Sympatycznie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Widzisz Bezrobotny,ty chyab jednak inteligentny jestes i nie "baba po rozwodzie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
No widzisz Franka... :) A i zielony chyba nie pośpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się,tylko nie było propozycji bym wysyłał na konto córki,przyzwyczajenie. kochanka:)jak obecna i syn bedą mieli papiery to zalegalizujemy związek niema problemu.(policja już była na kontroli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu już siedze 4 lata!jakoś mi nie wchodzi ten język,nawet chodzxiłem do szkoły ale nauczanie zbiorowe mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Zielony;mozesz isc do prawnika socjalnego(zaplacisz malo,czyli adekwatnie do zarobkow np moze byc 80 euro za przeprowadzenie calej sprawy w sadzie) Radze ci.Idz i przedstaw swoja sprawe.Prawnicy mowia po angielsku) Chyba ze jest szansa na porozumienie z corka.Mniemam ze jej sie wy daje ze jezdzisz najnowszym modelem mercedesa,masz dom z basenem i 3 razy w roku jezdzisz na Isla Margarita.tak to juz jest.Ludziom w PL wydaje sie ze ten co siedzi za granica, w momencie jej przekroczenia staje sie milionerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
"Zgadza się,tylko nie było propozycji bym wysyłał na konto córki, przyzwyczajenie." Czego nie było??? To teraz w efekcie masz propozycję!!! Przyzwyczaił się! No, nie mogę...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Bezrobotny,juz nie nazywasz mnie kochanka ale Franka !! hi hi hi A to ze Zielony nie pospi to pech.Nadrobi w "weekenda" ps Gdzie falki i piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Zielony ja duzo dluzej niz ty w Beneluxie i rozumiem ze jezor nie wchodzi.Ale jak chcesz budowac swoj zywot w B to sie ucz kochanienki dla wlasnego dobra ;) I ten zwiazek zalegalizujcie Sam musisz przyznac ze czegos sie nauczyles;ali na konto corki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
*kochanka );

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Bez szkoły i bez zawodu płaci ci 350 zł. A ile jemu zostaje? Napisałaś o sobie: "ja - zdolna, wykształcona, ambitna... jestem calkowicie inna niz mój stary,..." Przeczytaj cały swój post. Ja nie chciałby cię nigdy spotkać w ciemnym zaułku. Natomiast twojego "starego", jeśli faktycznie jest całkowicie inny niż ty, bardzo chętnie poznałbym. To musi być całkiem miły gość - pod warunkiem że JEST CAŁKOWICIE INNY NIŻ TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Ah piesni o kochankach Faranka spiewacie.czujke sie uwielbiana :D ZADAM FLAKOW z PIEPSZEM!! Zielony ja z drugiej strony granicy ;) Tak na dobranoc Pieeeeeerolnal Bronek zloty pierscioneeeek z wystawy !!! Chociaz to nie moje klimaty(pochodze z poludnia PL) to lubie ta pioske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Damo,szynke pieklam pare dni temu.Moj brat przyjechal z wizyta.Zanim wrocilam z psem ze spaceru zezarli z mezem na goraco.NO MORE SZYNKA Z SZABASNIKA .Jutro serwuje kopytka ala maslo i cukier. Na golanke umowimy sie same ;)Chlopom cholesterol szkodzi i piwo tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka takiego frajera
duzo zostaje temu wyrodnemu bydlakowi, na tyle duzo ze utrzymuje swoja kochanice, zreszta on mial czas zeby sie dorobic i skoro wiedzial jak sie dzieci robi, to powinien wiedziec jak na nie zarobic . a ty bezrobotny widze ze jestes takim samym "tatuskiem" od siedmiu bolesci jak mój . tylko troche wieksza sume dajesz corce, a zawsze to cos. wiesz co, jakos nigdy nikogo nie interesuje za co zyje takie dziecko, tylko wszyscy lituja sie nad biednym tatusiem :o - zdrowym chlopem w sile wieku, któru wiedzial jak robic bachory ale przyszloscia tych bachorów juz nie byl zainteresowany. wiec nie broń tego zera mojego starego. i tobie tez radze - bierz sie do roboty, unia jest otwarta, jedz za granice i zarabiaj normalne pieniadze jak chcesz zapewnic corce godny start w zycie, bo jak na razie to te twoje marne 700 to pewnie jej ledwie na studia wystarczaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Racja. Muszę dawać więcej. Wysokość alimentów kształtuje człowieka. Za 350 rośnie bydlę. Za 700 rośnie człowiek. Za 1000 wyhoduję nadczłowieka. Sprężę się i dam 1500. Zobaczymy co wyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka takiego frajera
"Racja. Muszę dawać więcej. Wysokość alimentów kształtuje człowieka. Za 350 rośnie bydlę. Za 700 rośnie człowiek. Za 1000 wyhoduję nadczłowieka. Sprężę się i dam 1500. Zobaczymy co wyrośnie..." cos w tym jest. byt kształtuje swiadomosc. bieda potrafi uczynic z czlowieka bydle. jak wiesz "uczłowieczanie" kosztuje: kultura, rozrywka, teatr itp... nie ma nic za darmo. za 350 zdycha sie z głodu, nie stac cie na nic, rodzi sie nienawisc do takiego "tatusia", rodzi sie poczucie ze zostalo sie niesprawiedliwie potraktowanym przez los, zycie...itp; zazdrosc wobec innych, ktorych na wszystko stac - jednym slowem czlowiek staje sie bydleciem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka takiego frajera
kochanka Franka - ciebie nie pytam suko, co na forach podrywasz starych alimenciarzy bez honoru nie stac cie na nieprzechodzonego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Damo,nie wiem czy masz meza lub partnera.Aleprosze o jedno,nie mow mu o tej golace.Same sobie zjemy a przy tym popoplotkujemy.Przywiaze te kopyka zenys nie musla drugi raz gotowac dla lubego.Chyba sie nie kapnie ze dostanie kopytka zamiast golonki ?? jak myslisz?? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Chyba najlepszą mentalnością co dla niektórych jest postawa roszczeniowa. Mnie się przecież należy ...ja się na świat nie prosiłam. A kto się prosił???? No i zdaniem takiej osoby to jest ....klasa. Klasa pierwsza???? Proponuję też zapoznać się z art, 133 par.3 Kodeksu Rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do córki frajera
moi rodzice choc się nie rozwiedli żyli skromnie , wręcz ubogo , nie stac ich było na to żeby mnie posłac na studia - choc teoretycznie mogli przecież się zajechac na śmierc , robic na dwa etaty po to żebym ja księżniczka mogła sobie swobodnie studiowac , cóż za podlosc i powiem Ci jedno mogłam isc na studia zaoczne w międzyczasie pracowac ale to olałam bo doszłam do wniosku że skoro przez 18 lat rodzice utrzymywali mnie choc było im cięzko - to teraz pora się odwięczyc i im pomóc , do pracy poszłam zaraz po szkole , w międzyczasie robiłam kursy które dały mi tyle że teraz stac mnie na to żeby nie pracowac , nie lamentowałam i nie użalałam się nad sobą jakiż to cięzki los mnie spotkał , jak mnie to pokarało takimi rodzicami , ba powiem więcej nawet by mi do głowy to nie wpadło ale może dlatego że rodzice nauczyli mnie przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka i wysokiej kultury osobistej która to nie pozwala mi w tym momencie nazwac cię tak jak na to zasługujesz , spotkałam w swoim życiu wielu takich "wykształciuchów" jak ty którzy łaciną sypią lepiej niż przysłowiowy pan Mietek spod budkiz piwem i którym sie wydaje że papierek świadczy o ich inteligencji , śmiech na sali a tobie radzę na przyszłośc - mniej roszczeniowej postawy wobec innych bo naprawdę nie jesteś pępkiem świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra ma dziewczyna
racje jak sie czlowiek decyduje na dziecko to decyduje sie takze na pomoc temu dziecku. kto twierdzi inaczej jest prokreatorem bez ambicji i honoru. nikt nie zabrania dziecku pracowac i zarabiac na siebie, bardzo dobrze gdy ma taka mozliwosc i moze sobie dorobic, ale PSIM OBOWIAZKIEM rodzicow- obojga!!! w tym takze szanownych tatusiów jest pomoc dziecku az do uzyskania samodzielnosci. pomoc, a nie ochłapy w kwocie 350 zł. myslcie panowie głową a nie prąciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LENKA
Wiesz co kochanko ciebie się tyczy zdaje się inna zasada była żona twojego eks to stara zołza dlatego biedaczek ją zostawił rzecz jasna nie przez ciebie boś ty święta.Żałosne to jedyne co można powiedzieć autorowi tego topiku z jednej strony nie pozwoliłeś by córce zmienić nazwisko z drugiej chcesz by obcy człowiek zamiast ciebie ją utrzymywał i to ci nie przeszkadza.350zł w pl jakbyś nie znał realiów nie wystarcza nawet na jedzenie więc gdyby nie matka i ten obcy facet to dziewczyna żyła by w nędzy.Nie przypisuj sobie dobrego ojcostwa bo dobry ojciec to ojciec która zna swoje dziecko ty nie masz o jej potrzebach zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra ma dziewczyna
a dlaczego dziecko ma sie zajezdzac na smierc w czasie kiedy powinno swoj czas poswiecic na zdobycie dobrego wyksztalcenia? jest czas na wszystko: na nauke i na prace. dlaczego dziecko ma rezygnowac z mozliwosci nauki i zajezdzac sie na smierc w pracy a stary bydlak - tatuś ma lezec do góry kutasem, bo mu sie nie chce zwlec doopy do roboty? moge ci tylko wspolczuc rodzicow i tego ze masz przez nich tak utrudniony start z zycie i marnej jakosci wyksztalcenie. rozumiem jeszcze jak rodzice sa chorzy, nie moga pracowac czy dorabiac, wtedy faktycznie mozna ich zrozumiec. ale nic nie rozgrzesza byka w sile wieku który cale zycie mysli fiutem, ma na utrzymywanie kochanek, ale o los dziecka sie nie zatroszczy. wspolczuje ci niezaradnych i leniwych rodzicow :( niestety rodziny sie nie wybiera. tacy jak oni nie powinni miec dzieci. LENIOM I OBIBOKOM POWINNO SIE DAWAC ZAKAZ PROKREACJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ano dlatego że rzekomo ma klasę .Przynajmniej o niej głośno mówi. A obowiązek szkolny jest do 18 roku życia. Studiowanie obowiązkiem nie jest ..... a rozmawiamy przecież o obowiązkach. Klasę to się ma a nie się o niej mówi. Zastanawiam się też ....czy ta pani ...i wiele jej podobnych ...wie chociaż jak jej rodzice mają na imię???? I dlaczego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra ma dziewczyna
Z Zniecierpliwiony - tu nie chodzi o obowiazek szkolny dziadu bez honoru, tylko o to ze rodzic powinien zapewnic dziecku mozliwosc spokojnego studiowania. nawet sąd ci powie, ze poki dziecko sie uczy masz na nie łożyc. nie kompromitu sie dziadu proszalny swoimi gadkami o obowiazku szkolnym. naprawde jestes takim dziadem bez honoru zeby dziecku odmawiac prawa do dalszej nauki? z kim ja w ogole rozmawiam- dno... dno bez honoru, żebrak, dziad proszalny co swieci swoja niezaradnoscia na km- oto kim jestes. zglos sie moze jeszcze do MOPSU po talerz zupy niezaradny dziadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Czy dziadem ,żebrakiem itd. w ogóle mi się nie podoba takie słownictwo ....no ale muszę je jakoś pojąć....zatem kto nim jest ????? Ten kto daje ....czy ten kto chce.....wyciąga łapę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
350 zł!! To kpina na studentkę, a gdzie honor tatusia i godność, że obcy facet płaci jej za wyjazdy na narty. Wiesz, że na taki jeden weekend to starczy. Córka ma potrzeby widać wyższe i to ty powinieneś jej to opłacać. Wstyd po prostu wstyd, ja dostaję obecnie 900zł alimentów na dziecko i uważam, że to kpina. z zniecierpliwiony się nawet nie odzywaj, bo ty jesteś chodzący dupek i jak uważasz, że dziecko ma się obowiązek kształcić do 18 roku życia, toś zwykły bydlak. Dlaczego moje dziecko nie ma być lekarzem, adwokatem.. Chcę mu dać dobry start w życiu a co za tym idzie wykształcenie, bo nie po to je urodziłam, żeby zapieprzało na zmywaku w UK albo na łopacie w PL za 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×