Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Znaffca

Dziewczyny, lubicie facetów z nutką czarnego humoru? :)

Polecane posty

troche długie ale może ktoś pr - hmmm niech pomyslę... to o zaniedbanym przez Ciebie chłopaku? tak to ja :P tylko że wtedy byłem jeszcze pomarańczowy :) a teraz postanowiłem zczernieć, bo wiele osób tutaj to rasiści, którzy jak na złość tylko czarnych uznają, a pomarańczkom mówią nara ;) swoją drogą, nie wiedziałem że jeszcze nie będąc prawowitym (czytaj: zarejestrowanym) userem tego forum będę rozpoznawany a tu proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbo
autorze ty chyba nie wiesz co to czarny humor ten przyklad z robalem to humor rubaszno-plebejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolumbo - tłumaczę już 7 raz chyba, że nie jest to najlepszy przykład... zresztą jak wiesz lepiej to może powiedz jaki wg Ciebie to czarny humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura mam na drugie. "Taaa, wnukom, że się nie wyrażę.... " - no dokończ, nie krępuj się :P co do czarnego... ja od zawsze mawiałem "Nikt mnie nie lubi, bo jestem czarny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czarne źrenice tylko. I pewnie serce gdybym miała czarne by było, ale ogólnie stwierdzono, że go nie posiadam. Z racji mej kultury (niech se mówią, co chcą, jakąś tam mam) nie dokończę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbo
ok, ok postaram sie czarny humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie jesteś sama ;) z tą tylko różnicą, że niektórzy próbują mi wmówić, że jednak serce mam... ale co oni tam wiedzą :P :P a tamto dokończ jak zaczęłaś! :classic_cool: mnie nie zgorszysz raczej ani nie obrazisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie żółtodziobie! od kilku godzin jestem czarny, więc wypraszam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra ;) zapomniał wół... ;) każdy kiedyś zaczynał a teraz wielce kozaczy... czy przetrwam? ależ ja nie mam zamiaru z nikim się tu ścigać w czymkolwiek ani udowadniać czegoś komuś :) ot co :D znając życie prędzej mi się znudzi zabawa w udzielanie się tutaj niż sobie respect wypracuję - czego również nie mam zamiaru robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche długie ale może ktoś pr
znaffca przysłużył mi sie mądrymi wypowiedziami choc nieco stronniczymi topik był o chłopaku którego zostawilam rok temu a którego kocham i on też nie ma nikogo...i sie zastaawiam czy on mnei może jeszcze kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latami?! przesadyzm :P już wolę być małą, niepozorną pomarańczą która i tak swoje powie na temat i mieć gdzieś fochy innych forumowych napinaczy ;) ale chciałem sprawdzić jak to jest być czarnym, zwłaszcza na początku :) zirytować się nie zirytuję, nie jestem tu pierwszy raz, wiem czego się tu można spodziewać... ale dzięki za troskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche długie ale może ktoś pr
kultura sie zmieniła bo ma dziecko :P a wczesniej nie miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótką chwilkę
A ja lubię taki inny humorek u facetów:) Dzisiaj na przykład mój chłopak kiedy odpowiedziałam mu że nie zrobię mu kawy powiedział "Zrób bo Ci swojej dziewczyny nie przedstawię" I zawsze sobie tak żartujemy czasem trochę "mocniej" co dla niektórych mogłoby być obraźliwe ale ja to bardzo lubię u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taaaa troje dzieci...zabawne I co? Jak to jest być czarnym?:D Mówię latami, bo ciągle są tu wspominane "stare dobre czasy" i "stare porządne czarne nicki" sprzed jakiś paru lat...a właściwie ciagle jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche długie ale może ktoś pr - ja bym ich nie nazwał stronniczymi a płynącymi z doświadczenia... nic nie poradzę na to że jestem tej samej płci co Twój (ex) chłopak :D choć z drugiej strony to też na plus, bo przynajmniej wiem mniej więcej jak mógł się czuć ten Twój... a że wyszło trochę pesymistycznie to trudno, taka jest rzeczywistość i się jej nie oszuka... napisałem Ci w tamtym temacie wszystko co musisz wiedzieć i co możesz w tej sprawie zrobić :) dalej musisz się jakoś uporać... ja Twojego chłopaka nie przyprowadze za ucho do Ciebie i powiem mu "człowieku ona Cię kocha, ale nie wiedziała że musi to okazywać czasem"... to już Twoja kwestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura mam na drugie. - jak to jest być czarnym? yyyy dziwnie jakoś :D pomarańczowy jakoś się bardziej w oczy rzuca moim zdaniem niż czarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą co ja tam wiem... dopiero kilka godzin jestem czarny to skąd mogę wiedzieć jak to jest być czarnym :P póki co nie mam masy fanek, więc się nie wypowiadam czy jakieś profity z tego płyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampiren
:D kulturka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche długie ale może ktoś pr
okazywałam mu, dla mnie to był ideał z wyglądu...ja dla niego niestety nie...ciągle patrzył na inne...zostawiłam go ...mysallam że przygrucha sobie inną a tu nic...rok i nic :( ja tez nie moge życia ułożyć... ale to on zawinił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampiren
nie ma pelni, fakt:O ale skoro trafilem na Ciebie, to pozwolisz, że chociaz w raczke kąsne....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×