Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość love co to znaczy

taka stara jestem,a mam problem odnośnie pierwszego pocałunku

Polecane posty

Gość love co to znaczy

Mam 22 l. i nigdy się nie całowałam.teraz mam ochotę to zrobić,on chyba też,ale myślę,że myśli,że ja bym nie chciała.koleżanka mi radzi,żebym ja to zainicjowała,ale czy to nie żałosne?-1szy pocałunek i to ja całuje :O mysle,jak go sprowokować,ale czy takie naciskanie ma sens?czuje sie troche jak desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebaba
No to możecie już tylko iść do klasztoru. Odwagi, albo macie wzajemnie do siebie zaufanie, albo spytajcie rodziców o zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
jak nie masz odwagi na pocałunek to rozepnij mu rozporek i zrób mu loda .. To jest bardziej naturalne i na pewno sie nie obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 lata i stara?? Hmm... to kiedy się w dzisiejszych czasach jest młodym?? w przedszkolu?? do meritum- dąż do celu, nie myśl o potencjalnej żałosności, tylko o zwycięstwie... Na Słowacji jest takie porzekadło "abo se jebiesz abo sa pojebany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love co to znaczy
Stara w tym sensie,że mam tyle lat,a nie doświadczyłam czegoś tak banalnego jak pocałunek,moja 14letnia kuzynka ma chyba większe doświadczenie. A z tym,że żałosne,to chodzi mi o to,że po latach wspominając mój 1szy pocałunek chyba czułabym zażenowanie na myśl,źe sama musiałam się za to zabrać.tak jakby nikt nie chciał mnie pocałować sam z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapaparata
wiem, ze latwo powiedziec, ale jak juz stykniecie sie ustami to bedziesz wiedziala co robic! ja sama mialam 20 lat jak pierwszy raz sie calowalam, jakos tak bylo ze szlismy i nagle on zatrzymal mnie stanal naprzeciwko i pocalowal i wiedzialam co robic mimo ze wczesniej tego nie robilam.bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love co to znaczy
ale ja kompletnie nie wiem jak się za to zabrać,nie wiem nawet czy od początku usta mają być rozchylone,czy zamknięte.chyba lepiej żebym dała sobie spokój,wolałabym go zachęcić,żeby on zaczął,ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybliż się do niego jak najbliżej patrząc mu się w oczy powinien się domyślić o co chodzi ci. Nie jesteś facetem wiec nie ma obawy że się odsunie od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pierwszy raz calowalam
jak mialam 21 lat....terz sie balam ale samo jakos poszlo...jak chcesz to sama to zainicjuj....i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×