Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana____ona

ciekawa jestem czy faceci mają wyrzuty sumienia

Polecane posty

Niektórzy ludzie nie mają zdolności honorowej i do takich zasady honoru nie obowiązują Łatwe kobiety na ten przykład. Po zeszmaceniu takich osób nie odczuwa się wyrzutów sumienia. A dla faceta każda "używana" kobieta jest łatwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana____ona
jak nisko on musi się cenić że tknął takie szmacisko ;) poza tym to był mój pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
óz, każdy odpowiada za swe czyny - i prawik, co się za pierwszym razem zaraził HIVem od latawicy i dziewica co dała pajacowi, ktory chciał ją tylko pyknąć. Życie to sztuka wyboru. W dodatku bez auto-save'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można się oddawać łatwo mężczyznom. Wręcz w ogóle nie szybko. Wręcz po ślubie, zabijcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie pytania w temacie: zdradzałem moją byłą po 5 latach związku, teraz jestem z kochanką i jestem bardzo szczęśliwy. Jednak sumienie gryzie mnie nadal, mimo że minęły już 2 lata. Chciałbym zadzwonić do byłej, przeprosić, zapytać co słychać. Wiem że też jest w związku i nie chcę jej przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu zwalanie winy na facetów za to, że kobiety lecą na dupków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nie mają wyrzutów ale nie chcę mi się tego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odnośnie pytania w temacie: zdradzałem moją byłą po 5 latach związku, teraz jestem z kochanką i jestem bardzo szczęśliwy. Jednak sumienie gryzie mnie nadal, mimo że minęły już 2 lata. Chciałbym zadzwonić do byłej, przeprosić, zapytać co słychać. Wiem że też jest w związku i nie chcę jej przeszkadzać. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Czyli jednak są jakieś wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×