Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana____ona

ciekawa jestem czy faceci mają wyrzuty sumienia

Polecane posty

Gość rozczarowana____ona

np. jakiś koleś jest świadomy tego jakie budzi emocje w kobiecie, ze ona go kocha, jak potem się okazuje wykorzystuje jej uczucia perfidnie, tylko dla sexu. Potem odchodzi bez słowa wyjaśnienia. tak się zastanawiam czemu faceci tak upokarzają kobiety. Nie chcą poświęcić chwili rozmowy, przeprosić, cokolwiek, byle tylko nie tak perfidnie olać kobietę, która jeszcze wczoraj mu się oddawała. To takie upokarzające... czy faceci czują się frajerami, gdy postępują jak frajerzy, czy raczej bez żadnych rozkmin mamią następne laski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciaaa
popros zeby zaplacil tobie za uslugi seksualne 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana____ona
myślalam o tym, może jak się kiedyś spotkamy, to mu to powiem najchętniej przy jego nowej laluni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy faceci nei maja wyrzutów sumeinia, nie warto tracić na nich czasu, lepiej zajać się tymi fajnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana____ona
po twojej wypowiedzi mam wnioskować że jesteś fajną, miłą i pozytywną osobą ? i co określ normalność wg ciebie nie-kretynko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvnb
a co to znaczy ze mu sie oddawałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana____ona
fikuuu miku to nie tkie proste, bo nie umiem uwolnić się od przeszłości, pytań i roztrząsania dlaczego. Chciałabym zamknąć temat i znów zaufać, nie bać się tak, że kolejny mężczyzna będzie bawił sie moimi uczuciami. Tak na prawdę nie można nigdy wiedzieć, czy 2 osoba jest w stosunku do nas szczera, czy też się bawi. Zaufanie jest loterią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgfsqfrgtyjh
tak tak, ta zemsta jest domeną zombie to puste uczucie bez żadnej satysfakcji tylko zrobisz mu przysługę dałaś mu się wykorzystać i teraz możesz obwiniać tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgbhndshdh
to jest naukowo udowodnione, że facet jeśli nie jest przyłapany na gorącym uczynku, to nie ma wyrzutó sumienia i nie czuję się winny dopóki kobieta o niczym nie wie. Dopiero jak się go przyłapie to coś w nim drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgbhndshdh
ale swoją drogą to jesli facet potraktował Cie tak jak napisałaś to faktycznie jest chuj i zachował sie bardzo nie ładnie, bez klasy kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgfsqfrgtyjh
naukowo udowodnione dobre rozwiń tą myśl bo już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem cię, po co robisz sobie lkrzywde i wracasz do tego, co sie stało to stało, zostaw to za soba i nie wracaj do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana____ona
zajebiste podejscie wykorzystywać ludzi dookoła i myśleć sobie, przecież sami są sobie winni ze są naiwni nie no spoko, cierpkie słowa przyjmuję ze stoickim spokojem. Znam swą wartość więc nazwanie mnie kretynką ani odrobinę mnie nie bodzie ;) to, że jestem naiwna gdy sie zakochuje, nie jest jednoznaczne z kretynizmem. Jak byś wyrażała się precyzyjniej nie byłoby gadki. zgadzam się ze jestem sama sobie winna. jednakże przeraża mnie obojętność faceta względem kobiety, z którą się było tak blisko. Totalna znieczulica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgbhndshdh
Masz rację rozczarowana, przeciez piszę ,że zrobił Ci krzywde i zachował się jak zwykły chuj, zgadzam się z Tobą, ale nic na takich facetów nie poradzisz, zawsze tacy będą i tyle. Zemścij się na nim i tyle!!! Innego wyjścia nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy sa dranaimi, świata nei zmienisz, po prostu trzeba mieć swoją godność i w momencie gdy wychodiz szydło z wora dać kopa w dupę , nawet gdy trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana____ona
ja raczej myślę, że życie samo się na nim zemści. Z prostaka człowieka raczej już nie będzie. A prostak dobrego życia sobie nie zbuduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana____ona
najbardziej właśnie boli godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgbhndshdh
po co zawsze szczery siedzi na tym forum skoro nas tak nienawidzi? Widzieliście kiedys większe dno niż ten facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nas tak nienawidzi? co ty pleciesz? uwielbiam kobiety, ale ciezko normalnie odpowiedziec na tak debilne pytanie jak "czy faceci maja wyrzuty sumienia?" podobne pytanie brzmi wlasnie "czy kobiety maja mozg?" na oba te pytania odpowiedz jest oczywista - niektorzy/ niektore maja, inni/ inne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty szczery
ale o ''dnie'' to juz nie zacytowałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj tego gościa, może znajdzie w sobie odrobinę przyzwoitości i ci odpowie. Chociaż wątpię, tacy to nie mają ambicji, honoru, wstydu, uczciwości i ludzkiej wrażliwości. Myślą jedynie dolną częścia ciała, a serce u nich to kawał bezużytecznego mięśnia. Najlepiej by było, jakby zrobili coś dla ludzkości i chociaż przeznaczyli ten bezużyteczny kawałek mięcha na przeszczep, dla kogoś, kto rzeczywiście sercem się posługuje w życiu. A ty swoją drogą, nawina jesteś- za kilka pięknych słówek idziesz z dupkiem do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana____ona
pytanie jest generalizujące, chciałam przyciągnąć osoby o tym samym poziomie co mój do tematu ;) mózg mam, bo skądś te głupie generalizujące myśli wychodzą. Jest po prostu niepełnosprawny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa
naiwnosc ze strony laski , ale mozna wybaczyc takie zachowanie przeciez powszechnie wiadomo ze kobiety maja maly mozdzek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym uzasadnieniem dla kobiety jest jedynie, to że myślała, że on też ją kocha. Nie ma co potępiać autorki, każdy noramalny człowiek pragnie miłości i bliskości ukochanej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
sumienie: ekranik panik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
wyczytałaś to w kalendarzu?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×