Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca kupujaca

W JAKICH FIRMOWYCH SKLEPACH KUPIE DOBRE KOSZULE MESKIE ?

Polecane posty

Gość szukajaca kupujaca

Najlepiej dostepne w Bydgoszczy :) cena od 80-150 zł , poszukuje koszuli na codzień z dobrego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca kupujaca
pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wrażeniem pana Jarka
Vistula, Ryłko, Zara, Van Graaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca kupujaca
dzieki ale chyba na vistule mnie nie stac :P a zara jak wyglada pod wzgledem jakosci materiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? W sklepach koszule mają wysokie ceny. Kiedyś był wysyłkowy Quelle, teraz nazywa się Hellen, ale nie wiem, czy jeszcze są tam koszule. W Quelle były koszule takiej jakości jak Vistuli, Wildsoru, czy Bytomia, ale za pół tej ceny. Były nawet fajniejsze koszule i naprawdę dobrej jakośćci. Tylko trzeba zawsze patrzeć, żeby było 100% bawełny i jak się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca kupujaca
wolałabym ze sklepu bo na fotkach zawsze inaczej ciuch wyglada no i mysle zeby faceta zaciagnac do sklepu i sam sobie wybrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca kupujaca
Halens :) nie hellen ale z tego co widze to ceny maja takie same jak w Zarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ale na koszulach z Quelle się nie zawiodłem. Dobra firma jest Umberto Rosetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajaca kupujaca Halens nie hellen ale z tego co widze to ceny maja takie same jak w Zarze - Przepraszam, nie pamietam tej nazwy. Tak jak napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam życie...........
szukajaca kupujaca - najlepsze koszule dostaniesz w lumpeksie na Dworcowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K007
W ALBIONE są rewelacyjne koszule. normalnie za 169zł ale są też końcówki serii za 65. wystarczy trafić rozmiar i masz 100% bawełny za 65zł. rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vistula i Wólczanka w zasadzie głównie. Ale z mężem zawsze czekamy na obniżki ;) + karta klienta + czasem opcja przymiarka na żywo w sklepie i potem kupno online + męża firma ma ogólnie stały rabat dodatkowy w tych sklepach dla pracowników. Cenowo wychodzi więc podobnie jak z tańszymi odpowiednikami, a mąż bardzo sobie chwali jakość i skrojenie koszul i materiał- nie poci się w biurze jak czasem niektórzy ;). Ma pracę "w garniturze" więc codzienny komfort jest ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tym momencie Vistula ma promocję, jeśli się dokonuje zakupu online na ich stronie. Zniżki do 50%, koszule zaczynają się cenowo od 119zł z tego co widziałam, więc się mieści w Twoich widełkach cenowych :) Tylko najpierw warto przejść się stacjonarnie i daną koszulę przymierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne koszule i krawaty mozna dostać od chińczyków za przystępną cene w wielu wzorach i kolorach. Każdy powie że to obciach ale owe koszule są świetne. Mój chłop nosi i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Klopski
Mój facet kupuje bardzo fajne koszule na www.sklep.repablo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombi
Fajne koszule ma Repablo. Można kupić w sklepie internetowym, ale ja zaopatruje się w M1 w Krakowie. Bardzo miła obsługa i fachowe doradztwo :) Zawsze kupię jakiś orginalny model. Bezproblemowe w uzytkowaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Z
Ja kupuję tylko w http://www.mojekrawaty.pl/ Mają tam do wyboru mnóstwo ładnych i dobrej jakości koszul. Ja stawiam na tradycję więc polecam białe koszule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚCIÓWA25
Witam ,ja zawsze zamawiam koszule dla swojego chłopaka w internecie od jednego pana ,nie wiem czy mogę napisać jego nick na allegro .Świetnej jakości ,piorę je w 40 stopniach kolor nie schodzi nic się z nimi nie dzieje a co najważniejsze że mój chłopak świetnie się w nich czuje bo są dopasowane do ciała czyli slim fit .Sprzedawca ma parę różnych marek KREATOR-MODY.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewiasty33
ja raczej koszul;e kupuję przez neta ;) www.sklep.thomaswaxx.pl jeden z lepszych internetowych sklepów z baaardzo eleganckimi koszulami, dobrej jakości i za dobre pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulinek
hmmm faktycznie marka Thomas Waxx ma bardzo dobre jakośiowe i dosc tanie koszule. sa eleganckie i po praniu nadal wygladaja jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPoznan
Również polecam koszule Thomas Waxx. Mój mąż ma kilka sztuk i nie ma porównania jakościowo z Pako Lorente... Prasują się też dużo lepiej niż Wólczanka itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Recman fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie internetowym znajdziesz na pewno duży wybór koszul a w razie jak ci koszula nie będzie pasować to odeślesz i dostaniesz zwrot pieniędzy. Ja kupiłem kiedyś koszule na allegro i była ok i jeszcze w takim sklepie internetowym http://www.koszule-meskie.net.pl/ . Wiem że tutaj też szyja koszule więc to dobra opcja dla kogoś "niewymiarowego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon22
Czesc, znasz lub kupujesz koszule Olymp, Eterna czy Casa Moda? Mówią, że są bardzo dobrej jakośći. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1342
Ja ze swojej strony polecam sklep http://www.modini.pl Kupiłam tam mężowi już pare koszul i jestem zadowolona. Fajne modele koszul i dobrze się prasują. Co ważne są to polskie produkty a nie jakaś chińszczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×