Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edana

Jak smakuje Jack Daniel's ?

Polecane posty

Gość Menel*z*ławeczki
Hehehehe, to mi przypomina dawne eksperymenty :D Denaturat śmierdzi :O, ale jak przelejesz go przez chlebek ??? rozcieńczysz kranówką ??? To....... Nie to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfbb
jak coca cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram,że dobry bimber jest w stanie przyćmić whisky, ja osobiście polecam Passovera pitego w temperaturze pokojowej koniecznie nie popijanego, a zagryzanego cząstką soczystej pomarańczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Powiadam Wam !!!! Albo bimber z dobrego źródła ! albo robić samemu/teraz można, sprzęt kupić legalnie tez można/ Albo Finlandia ....... żurawinowa najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie na wieczór....
Ja tez tego nie trawię :O jak to ktos wyzej napisal "nie wiadomo co zrobic z łbem na drugi dzien" ale o gustach sie nie dyskutuje. Jednym smakuje innym nie. Podobniez "łiskacz" z biedronki z colą jest dobry więc moze na początek spróbuj czegos tanszego,przynajmniej kasy szkoda nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack smakuje inaczej niż każde inne Whiskey, nie każdy lubi. Jak ktoś chce mieszać z colą to szkoda kasy wydawać tylko kupić najtańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrxxx
dziwne zjawisko , jak mozna nie lubić bimbru.Przeciez to najzdrowszy alkohol pod sloncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie na wieczór....
Zalezy jaki bimber jeszcze... jak jest dobrze zrobiony to się pije z przyjemnością a jak się trafi na dziadostwo to lepiej się rano nie budzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Źle zrobiony bimber= Jack Daniels jeden wał :D tyle że........cena inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edana
słuszna uwaga, o gustach się nie dyskutuje. Niemniej jednak wolę pić alkohole z wyższej półki niż zadowalać się byle czym... Przygody z whisky nigdy nie miałam, a chciałabym spróbować czegoś nowego, czegoś mocniejszego... Malibu z mlekiem to tylko zwykły drink... Ani to kopa nie ma, ani nic... Zwykła degustacja. każdy pije to co lubi :) A giny jakie byście polecili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrxxx
hujovy bimber wychodzi tylko dlatego jak ktos da drozdze piekarskie do zacieru a nie gorzelnicze.Swietej pamieci dziadek dal mi zayebisty przepis na zacier i moge wam tylko zdradzic ze drozdze piekarskie sa najhvjowszym rozwiazanie.Tylko gorzelnicze dodawajcie i bedzie zajebiIIIscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Lubuski na jałowcu !!! jest SUPERRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie na wieczór....
Ja też lubię Lubuski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Z tymi drożdżami to zależy, jak z cukru robimy? to tak ! ale jak z owoców ? to tylko winiarskie !!! no i oczywiście cały proces destylacji i filtracji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrxxx
edana zapraszam do siebie na bimberek.Smakuje lepiej niz Finlandia Danzka itp. I zero KACA na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edana
To mam jeszcze jedno pytanie w takim razie... Finlandia żurawinowa czysta czy czerowna ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuski to sama jałowcówka, najgorszy z możliwych!!! już o niebo lepszy jest gin seagrams. jak chcesz dobrego ,,kobiecego,, mocnego drinka proponuję w clubie zamówić 50wiśniówki, 20wódki 50szampana dopełnić to kruszonym lodem i zalać sprite...oczywiście z cytrynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl;cvgbhjk
jak spirytus ohydaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edana
Wrxxx może kiedyś będzie okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz_______
whiskey z colą to profanacja, gardze wami! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Gin Lubuski z limonetką i tonikiem Oczywiście jałowcowy !!!! Genialna kompozycja :) ale .....UWAGA !!!! Łeb na pie rdala !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam astygmatyzm i czytam.....
jak samogon mojego taty....:P ohyda:Oble:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
A Finlandia ? Na mój smak ? Tylko żurawinowa :) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrxxx
Żadna finlka nie rowna sie z Polskim samogonem.Po co płacic 50zł za 0,7l finki jak ja za 30zl zrobie trunek o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
rozsan ? nie wiedziałem, ale też i nigdy sie nie zastanawiałem :O qrde ?, tylko z jałowca ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
wrxxx , zgadzam się na 100% :) ale aby dobrze zrobić ? to też i trzeba się narobić a też i zainwestować :) kiedyś robiłem, ale teraz mi się nie chce :( wolę Finlandię z półki sklepowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×