Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edana

Jak smakuje Jack Daniel's ?

Polecane posty

Gość wrxxx
destylować....destylować i jeszcze raz ....destylować kolego troche dobrego aromatu dodac i jest GIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak - nie wypiłabym tego trunku samego. Z colą jest nawet dobry, ale ma specyficzny smak (ni to gorzki, ni to słodki i trochę piecze w gardło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polać mi.
No wiecie.. jak się nachlejeci jak świnie to ja się dziwie, ze potem kac i łeb rozjebany. Bo wyszystko trzeba umiec pić. Ja się napiłam po raz pierwszy Jack'a danielsa w wieku 16 lat na 18-nastce kuzyna. i powiem, ze całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze wlasnie kupilem dwa litry jacka. kurde i uwiezcie mi ze jak ktos potrafi zrobic dobry bimber to pobije go na lep. ja dla porownania mam litr bimbru za 20zl ktory smakuje i pacheni lepiej niz jack i ma 50%. jack to tylko legenda nic poza tym. kupilem 2litry za 160zl a mial bym za ta cene 8 litrow bimbru ktory jak bym wlal do butelki po jacku to nikt by roznicy nie poczuł (chyba ze znawca). ogolnie to zaluje ze go kupilem wiecej tego napewno nie zrobie nie ma sensu szpanowac i przeplacac bo tu glownie o szpan chodzi zaden koneser takiej tandety nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza szklaneczka
Ja lubię z colą i z lodem jest super, a smak ma ciekawy, trochę gorzki, ale złamany colą jest akurat, no smakuje jak bimber, nie piłaś nigdy? I głowa po nim wcale nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza szklaneczka
Ale loni dobrze pisze, zgadzam się. Bimberek nieraz lepszy niż JD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie herbate
jeden z moich ulubionych alkoholi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamladniepachniećććć
jak benzyna FUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała999999
zalezy mi wogule nie smakował jak pilam łyka to jak przełykałam aż mi było nieodbbrze ale mojej koleżance np bardzo samkował wiec zalezy od gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kioo
jak palony kwas solny.ohyda :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
smakuje jak wóda z perfumami i ziemią, nie kupuj tego świństwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jack Daniels z colą ??? ludzie to po co to wogóle pijecie ?? Jack Daniels tylko czysty z 2 max 3 kostkami lodu :D a jak smakuje jak bimber przepuszczony przez torf i tyle :D jeżeli ktoś boi sie jego zdecydowanego smaku polecam Jameson'a i Chivas Regal od nich zaczynałam picie whisky :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście nie smakuje. Ma specyficzny smak podobno przez proces filtracji w węglu drzewnym. Osobiście preferuję Ballantines albo Old Smuggler czyli szkocką, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piłem whisky parę razy i zawsze chciało mo sie po tym rymiotować, a czystą mogę pić litrami i nic. Dla mnie smak whisky to coś jakby, wymieszać słomę ze spirytusem, do tego trochę starego drewna i najtańsze perfumy z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
jak dla mnie smakuje jak bimber...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tematu 78
jak można mieszać takie alkohole z colą i innymi wynalazkami, to się pije czyste, czyste!!! wtedy czuć smak i aromat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakuje niesamowicie. Rewelacyjnie. Jest pyszny. Trzeba być skończonym idiotą, żeby Daniels'a pić z colą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliście okazje go spróbować ? x eheheh;) o Boże;) a smakuje jak całe Twoje spaprane życie i zmarnowana młodość w jednym łyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównajcie sobie to z mniej znanymi alkoholami - http://www.sklepzwhisky.pl/ Różnica jest naprawdę duża, a mnie wiele mniej znanych typów whisky po prostu odpowiada bez porównania bardziej. Pytanie jakie macie oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiukusiue
Jack to jest to, warto odżałować pare groszy i wypić. :D Zgarnij zestaw Jacka (5 butelek i koszulka) -> nagroportal.pl/wygraj-whisky/1inxtw5/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam wczesniejsze wypowiedzi że bezczeszczą smak whisky colą to mnie krew zalewa. Trzeba być mega kretynem. Zalej bimber colą i pomyśl że pijesz whisky będzie dużo taniej. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×