Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta prawie idealna

Szukam bratnich dusz, samotna wawa....

Polecane posty

nie wiem jak człowiek w tak zaludnionym kraju moze czuc się samotny?:classic_cool: zapewne się izolujesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciele
Wg ciebie podlegają przedziałowi wiekowemu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazwyczaj-hg
Zazwyczaj jest tak, że przyjeciele dobierają się na zasdzie podobnych zainteresowań i podobnego wieku. 30 latka dogada się lepiej z drugą 30-latkąna dłuższą metę, niż z 50-latką czy nastolatką. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedział wiekowy? to nie jest priorytet.Mam znajomych w różnym wieku, młodszych, straszych.... niestety pozostali w miejscu w którym kiedys mieszkałam (kilometry robią swoje,a znajomości staja się coraz bardziej lużne)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buldogfrancuski
a w jakiej części wawy mieszkasz? może jesteśmy sąsiadkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buldogfrancuski
o widzisz a ja gocław :) przejeżdżam przez siekierka i jestem u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia.81
ja zaraz skoncze 30 lat, mam 3,5 letniego synka i choc nie zaluje jego poczecia to od jego urodzin jestem strasznie samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buldogfrancuski
gonia.81 - a czemu? masz synka, pewnie męża też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buldogfrancuski
Kobieto prawie idealna masz gg? kawa bardzo chętnie, tym bardziej, że jestem od niej uzależniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest Twoje i wiesz, że pracujesz na siebie..mi dawałoby to dużo energii - tak myślę :) sama o wszystkim decydujesz a to bardzo ważne, mieszkasz sama,miałaś może męża? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia.81
tak mam meza i od 2 lat on zachowuje sie jak by nas juz nie bylo. przychodzi z pracy, zjada obiad, oglada jakis mecz albo po prostu gapi sie bezmyslnie w telewizor i idzie spac bo rano znow do pracy. moze zamieni ze mna jakies 3 zdania, a ostatnio jest jeszcze gorzej bo przychodzi z pracy i wychodzi do kolegow z TOTOMIXA. nigdzie nie wychodzimy razem. ja nigdzie nie moge wyjsc nawet sama, kolezanki sie ode mnie odsunely bo wiedza ze ja nie mam co zrobic z dzieckiem a malego nie zawsze mozna ze soba zabrac. tak wiec siedze cale dnie z synem i depresja zjada mnie juz od kazdej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! masz i miałaś...a to ciekawe :) ja wciąż szukam ale łatwo nie jest... a co mnie powstrzymuje od zmiany? hmm może się zwyczajnie trochę boję, co będzie jak się nie uda...ale z drugiej strony to mogę tak się bać i bać następne 10 lat...:/muszę zrobić jakiś zwrot w swoim życiu, bo zwariuję...to kiedy ta kawa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej buldogfrancuski :) szukasz męza? eee...sam sie znajdzie odpowiedni w swoim czasie, no...bywa,że trzeba sobie troche pomóc w poszukiwaniach,ale co się odwlecze to.... :))) Wracając do pracy,ryzyko zawsze istnieje ! niestety:( ja już dostałam po d.... teraz jestem bardziej ostrozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto prawie idealna dzięki za pocieszenie, miło słyszeć takie słowa a nie wciąż parcie z każdej strony, że już zostanę sama bo już mam tyle lat...a mam 31 :) i że dzieci...zegar tyka...itp...brrr, wkurza mnie takie gadanie :/ a jeśli chodzi o pracę, to ja muszę coś robić działać a nie siedzieć za biurkiem, bo się wypalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wolne tylko niedziele :( więc moze za tydzień:) ? Nie słuchaj bzdur o tym,ze zegar tyka, pora na męza itd. sama wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze. Wiesz ja lata temu(jestem od Ciebie starsza) tez czułam,że jedyna droga to własna działalność, to był dobry wybór,ale uwierz mi kosztem dosłownie wszystkiego ! ! ! moze ktoś powiedziałby,ze nie było warto , zreszta ja też tak czasami myslę (w chwilach zwątpienia) tym bardziej,ze raz straciłam wszystko i zaczynam od nowa !!! ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×