Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

czym karmicie swoje 9-cio miesięczne dzieciaczki??

Polecane posty

Nie mam jakiegoś specjalnego harmonogramu. Je kaszki, słoiczki, świeże owoce, czasem coś z naszego obiadu (ziemniaki, kawałeczek mięska), ostatnio chleb z masłem i jakąś chudą wędliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaD
Zjada mleko z kaszką, paróweczki cielęce, jako smażone na masełku lub żółtko gotowane, gotowane warzywa (zazwyczaj marchewkę, pietruszkę, seler, ziemniak), mięsko gotowane z kurczaka, zupkę ryżową, rosół, zupkę pomidorową z ryzem lub makaronem, chleb, owoce świeże - banan, jabłko. Słoiczki przeznaczone dla niemowląt. Chrupki kukurydziane, biszkopty, herbatniki, wafelki, ciastka maślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę napisać spis dnia, bo tygodnia to nie ogarnę. 7:00 mleko 150ml to sukces 11:00 kaszka 150ml 13:00 moooże zje trochę obiadku (z 1/3 słoika), jak nie swój to ode mnie z talerza 14:00 moooże mleko ze 100ml 16:00 kończy obiadek 19:00 kanapka z serkiem, pasztetem 21:00 deserek z mlekiem, twarożkiem lub jogurtem W międzyczasie jakieś chrupki kukurydziane, może herbatnik. Pije herbatkę jabłko z melisą. Czasem jak mu się zechce to zje pół brzoskwini czy nektarynki, sam lubi z całości wygryzać. Jak widać słabiutko je, ale lekarz mówi, że zdrowy i że taka jego uroda ;/ po prostu nie lubi mleka i nie ma czasu na jedzenie. Na siłę nie nakarmię, bo wymiotuje. Ale nie jest jeszcze tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjtak
Moja mala ma 9,5 miesiaca.A je tak: 6 rano-mleko z odrobina kaszki-250ml 9/10 rano- jogurt, pol buleczki + kawalek jbluszka, gruszki 13/14- obiadek-makaron/kuskus lub ryz z warzywami lub miesem/zupa/lub inny normalny obiad 17- deserek/jogurcik+ jakies herbatniki/owocki. Przy kolacji z nami siedzi i czasem skubnie kawalek ziemniaczka, ogorka, papryki czy chleba 20 mleko do spania-250 ml Oczywiscie pije w miedzy czasie herbatke, wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×