Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Oglądam Drzyzgę i szlag mnie trafia!

Polecane posty

pogoniłabym te cholerne nieroby do kamieniołomów! no siedzi baba i bezczelnie mówi, że ona woli żyć z zasiłków i tego, co dzieci (w wieku szkolnym) zarobią niż iśc do pracy, bo się już przyzwyczaiła do takiego życia no i czy opieka społeczna nie rodzi patologii? albo siedzi taki trzydziestoletni gnój i on nie pójdzie do pracy, bo w zimie za zimno, a w lecie za gorąco i w ogóle to czemu on ma pracować no jasna dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżazga ewa
bo za takie wynagrodzenie to pierdolę :P i weź później nie stękaj, że lepsze takie niż żadne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokselija
pomoc spoleczna powinna byc ale powinny byc bardzo skrupulatne kontrole osob, ktore pobieraja swiadczenia. zeby nie bylo ze nieroby biora a osoby ktore naprawde potrzebuja to klepia biede bo im 1 zl przekracza prog :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam nikogo naprawde
bardzo biednego NIE na wlasne zyczenie( oprocz b skromnie zyjacych ludzi starych i chorych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem z zupełnym zniesieniem pomocy społecznej, ale za kontrolą - na co ta kasa idzie jak widzę tych cholernych chlejusów na wiochach, gdzie od rana sterczą pod sklepami, a dzieciaki obdarte i pewnie głodne do szkoły w dziurawych butach zasuwają - to mnie trafia szlag jaśnisty czy nie można zamiast kasy dawać żarcie albo bony na konkretne towary - buty, ksiązki, ubrania dla dzieci? czy to jest takie trudne dla naszego systemu opieki społecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokselija
karola ale z tymi bonami np zywnosciowymi to jest dobra mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna dawac bony ale to zbyt skomplikowane zeby w rzadzie cos takiego wymyslili... poza tym bona zawsze mozna sprzedac za piwao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noiiiiiico
Zamiast się tu egzaltować czyimś"nieróbstwem"sama się weź do roboty zamiast siedzieć i podtruwać swój mózg głupotami w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio flageras.
ewa będziemy mieli dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w opiece społecznej nie byłam i zarabiam na siebie i jeszcze pewnie na 5 nierobów idzie z mojego pitu, więc odstosunkuj się ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się podniecacie
Od lat wiadomo, że w Rozmowach w toku są podstawieni ludzie, którzy za parę stów odstawiają różne szopki. Jeśli ktoś uważa, że socjal w Polsce jest taki super, że jest czego zazdrościć, to niech spróbuje dla eksperymentu przeżyć za tyle ile oferuje państwo: 68 zł na 1 dziecko miesięcznie - ale luksus, normalnie obżerają się za naszą kasę. Wiem, że niektórzy ludzie naprawdę mówią tak, jak ta udawana rozmówczyni Drzyzgi, ale to jest raczej wielkie szczekanie małego pieska. Spróbujcie postawić się w jej sytuacji: "jestem kobietą około 30-40 lat, nigdy nie pracowałam, co najwyżej bardzo krótko, przed urodzeniem dzieci, nie mam kwalifikacji, wyglądam na starszą niż jestem bo jestem zaniedbana, nie umiem dobrze nawet napisać cv - nikt mnie do roboty nie przyjmie, ale przecież nie przyznam się, że jestem przegrańcem życiowym: lepiej powiem, że jestem taka cwaniara, co specjalnie wyzyskuje państwo, wszyscy będą podziwiać mój spryt." Czaicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wierz ile zarabia Niemka w Kauflandzie 12 euro na godzinę a nauczyciel języka aż 40 euro na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie czaimy kazdy zdrowy fizycznie człowiek nadaje się do roboty fizycznej, której nie brakuje tylko nie każdy ma poczucie obciachu żerując na innych, niestety (czy to na opiece społecznej, czy rodzicach czy jeszcze okradając kogoś innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się podniecacie
Dobra: a) stary prawiczek, którego żadna dziewczyna nie chce, wypisuje na kafe, jak to gardzi kobietami i one są głupie (że niby celowo został prawiczkiem), b) tępy uczeń, który nic a nic załapać nie może, mówi, że szkoła jest głupia, a on się nie uczy bo mu się nie chce (że niby gdyby mu się chciało, to byłby prymusem) c) nie nadający się do niczego człowiek, który z całego serca zazdrości ludziom mającym pracę, zarabiającym własne pieniądze (choćby i ten 1000 zł) i dzięki temu nie będącym poza nawiasem społeczeństwa, mówi, że praca jest głupia (że niby specjalnie został bezrobotnym, wręcz od dzieciństwa o tym marzył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej mnie wkoorwia to ze potem ktos niestety na tym socjalu powinien wyladowac, bo powinela mu sie noga, ale kasy juz nie ma bo takie koorwa nieroby-spryciarze pasa sie na czyms co im sie nie nalezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w Niemczech zyje
na socjalu , dostaje prawie 800 euro, oplacaja mi cale mieszkanie i ogrzewanie i zyje :D🖐️🖐️🖐️na to sie mowi hartz4 i to sa jakies 3,500 zlotych :D🖐️ zajebiscie co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio flageras.
zajebiście to ci murzyn w dupę zapakuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w Niemczech zyje
i mam was w doopie pracujacych w PL za 1000 zl. socjal mi sie po prostu nalezy i juz glupie robaczki. zyje tu juz 30 lat i przepracowanych mam tez 30 i mi sie to nalezy🖐️ ich liebe Deutschland❤️ p.s domek w PL tez mam :Ppsssst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio flageras.
no i to jest piękne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w Niemczech zyje
no nie antonio:-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka88
ROzmowy w tłoku są sterowane, moja znajoma raz pojechałą chciałą wziąc udział, dali jej normalny scenariusz i jej odpowiedzi hehehe, zrezygnowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w Niemczech zyje
emeryture prosze Panstwa od 75 roku zycia bede pobierac. i jestem kobieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w Niemczech zyje
od 65 roku zycia mialo byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz sasiad
dostaje zywnosc z opieki spolecznej i co ? sprzedaje to wszystko (makaron, ryz, cukier, maka, platki itp) i ma kase na alkohol bardzo sobie ceni te "dary" zywnosciowe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×