Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Oglądam Drzyzgę i szlag mnie trafia!

Polecane posty

Gość a ja w Niemczech zyje
a co ci przeszkadza Coralick? przepracowane mam, jestem chora i pracowac nie moge a wiec 🖐️ nalezy mi sie kasa od Panstwa, nacharowalam sie i nabulilam podatkow dosyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ty chyba nie zciialas tematu, bo my tu pisalismy o darmozjadach ktorzy zamiast brac sie za robote siedza na socjalu bo im tak wygodnie. moim zdaniem powinnas w takim to wypadku dostac rente a nie socjal?? "i mam was w doopie pracujacych w PL za 1000 zl." a zdanie powyzej swiadczy jednak ze z rozumem to ty sie chyba tylko minelas. stara baba a pieje jak jakas podfruwajka ze wsi co dostala kilka euro :O jestes zenujaca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w Niemczech zyje
a to przepraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio flageras.
zazdoszczą kafeteryjne niunie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio to chyba nie do mnie? bo watpie sadzic czy takiego chamstwa warto zazdroscic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w Niemczech zyje
nio jasne ze zazdroszcza:D ale ja bardzo przepraszam ze taka chaska jestem i dorbze zyje:Dpare euro? no faktycznie :D :D :D 3,500 zlotych for free to malol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio flageras.
coralcik lepiej być chamem i mieć niż nie być chamem i nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w Niemczech zyje
a na starosc to se jade na stale do Polski z niemieckom rentom :D a renty nie dostaje bo mama szanse na wyzdrowienie i powrot do pracy niunia :-)troche wczesnie na rente :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zazdroszcze a mam :) 1800 miesiecznie :) oczywiscie pracuje, na tyle mam jeszcze w sobie dumy zeby nie zerowac na innych. dorabiam sie renty niepolskiej :) ale sloma mi z butow nie wystaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w Niemczech zyje
a mi wlasnie sloma z butow wystaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio flageras. coralcik lepiej być chamem i mieć niż nie być chamem i nie mieć i tu się mylisz, biedny prostaczku bo ja wolę nie mieć kasy a mieć kulturę niż odwrotnie no, ale każdy ma inne priorytety w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×