Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamiez

On już mnie nie kocha?

Polecane posty

Gość kamiez

Spotykaliśmy się ze sobą od ponad roku iagle w te wakacje on stwierdził, ze chyba powinnismy sie rozstac, że nie wie czego już chce, że nic nie wie, że nie zasługuje. On miał/ma depresję, niską samoocenę poczucie beznadziejności. Na moje ostatnie pytanie, czy mnie kocha odpowiedział, że "nie wiem,chyba nie. ostatnio sam nie wiem czego chcę". Dla mnie to jest trudne, jestem raczej nieufna i kiedy kogos kocham to nie kłamię w tym względzie. Pomimo tego, że już nie jesteśmy razem ja czuję, ze mi nadal na nim zależy i jest to zbyt trwałe uczucie bym mogła go zniszczyc tak od tak..zajmie mi to conajmniej rok... ale to nie zmienia faktu, iż sie o niego martwię. Pozbył się mnie, ale jego depresyjny humor raczej nadal się utrzymuje..dodałabym jeszcze, że on ma skłonności do robienia sobie krzywdy kiedy jest smutny, zdołowany..taka jego ucieczka.. Rozumiem, że jesli nie umiałam mu pomóc to miał prawo sie mnie pozbyć, ale naprawde się o niego boję? co powinnam zrobic?jak się zachowywać w stosunku do niego? on mnie ignoruje, za wszystkimi rozmawia, a ja jestem dla niego pustką, przechodzi obok milcząc i udając że nie istnieję..chyba, że dla niego naprawde jestem juz niczym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×