Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JeoPeszczi

Ignorowanie pięknych dziewczyn- czy taka strategia działa ?

Polecane posty

Gość JeoPeszczi

Jak widzę gdzies na ulicy, w autobusie, pociagu ładną kobiete/dziewczyne to specjalnie nie zwracam na nią uwagi. Mysle sobie pewni dziennie kilku albo i wiecej facetów ją poodrywa i zagdauje lub sie na nie gapi to ja bede orginalny i nie zrobie tego co "tamci" i Tak sobie po cichu mysle ze moze dzieku temu Ona zwróći na mnie uwagę. Zdarzylo Wam sie zainteresowac kims, tylko dlatego ze on nie byl wami zainteresowany? Ocencie moją strategię , to taki mój modus operandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnoooo
ja bym cie tez olala, szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkjnjknkjn
na pewno bym cie olala. ale jesli po jakims tam czasie znajomosci zrobilbys sie troche oziebly, a bardzo bys mi sie podobal to bym sie rzucila na ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkjnjknkjn
tzn jesli dalej dawalbys mi jakies dyskretne znaki ze mnie lubisz, ale ogolnie bys mnie ignorowal, specjalnie, zebym wiedziala ze robisz to specjalnie. ze mna to dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeoPeszczi
tak ale tych kilkunastu, którzy sie na ciebie gapili, albo głupio zagadywali tez bys olała i to nawet pewnie szybciej niz tego, któy nie zwraca na ciebie uwagi/ To co daje do myslenia, kurcze skoro on taki nie jest jak ci wczesniej to moze warto go poznać itd. A ile juz poderwałem, hmmm let see licząc od 27 lat bo tyle juz zyje na tym swiecie to bedzie jakies.................0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliweczka...
nie lubie facetow co sie slinia na moj widok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego 'zero', że zaczynasz je ignorować jeszcze przed poznaniem i prostym 'cześć', ale jak juz wspomniałam mężczyźni i wasze genialne pomysły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orest lenczyk
polki ze stanow, polki z irlandii polki ze szwecji, polki z holandii z niemiec, norwegii, pięknej italii francji, hiszpanii i portugalii swoim kurestwem wszech miar bogatym dawaniem pochwy czarnym, ciapatym innym zwierzętom równie cuchnącym bo wląsnie tyle z nimi ich łączy psujecie polsce opinię świętą dawając pizzy zwykłym zwierzętom co przeciez grzechem jest wrecz paskudnym jak wasze pochwy co są jak studnie Wołam więc do was kurwy i suki łajzy, kanalie, zaschnięte zbuki dajki, kurwichy i podłe bladzie co macie majty w ciągłym nieładzie przestańcie dawać odbytu wszystkim bądźcie uczciwe dla swoich bliskich bo przez was cierpi juz każdy polak maly i duży, bogacz i golas Szargacie naszą dobrą opinię parszywe kurwy wszystkiemu winne niechaj moralność (co dla was wadą) będzie od jutra dla was zasadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne czy bedziesz ja ignorował czy podrywał bo ona i tak zainteresuje sie tym co ja pociąga i jest dla niej przystojny wiec badz soba bo i tak to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeoPeszczi
Np dziś w pociągu siedziała taka naprzecwiko mnie, mój ideał kobiety. Widziałem tylko jak siadała, a potem juz wdrażałem ww strategię i spoglądałem za okno w pociągu. To co zły pomysł? Ale co w takim wypadku "slinić się" na jej widok jak napisła sliweczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie śmieszą faceci śliniący się i strasznie pomocni:Pi te oczy na pół twarzy:P zawsze ciekawi mnie czy mają kobietę:P czego szuka;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeoPeszczi
Dokładnie. Przy fajnej "suczce" zmieniają się w takie potulne i uczynne pieski, które cały czas machają ogonkiem i biegną po patyczek na prośbe Pani/ Miałem takiego kumpla na studiach co gadał głupoty , bajerował wszystkie dziewczyny, wyglądało to załośnie , smiesznie a mi bylo go po prostu zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne..Bez wlewu..faceci z pracy adorują mnie czy mają żony, dziewczyny itp..a ja czuje sie jakbym JA robiła cos złego..głupie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliweczka...
bleeeee nie lubie takich facetow...straszni sa..masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serena van der woodsen
Nigdy przenigdy nie interesuje się facetem, który nie interesuje się mną. Po co tracić czas na takiego? Nie dość, że mierny, to jeszcze ma mierny gust. I niech sobie z nim nadal żyje. Sam. Byle z dala ode mnie. Odwaga to jest to. Jeśli uważasz, że jestem ciebie warta, to być może masz rację. Jeśli uważasz, że nie jesteś mnie wart... Na pewno masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zawsze olewam każdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta debilna metoda lansowana jest przez PUA aby pozbyć się konkurencji. Trzeba być mega idiotą aby ją stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kobiet się nie podrywa! Proponujesz seks i albo się zgadza albo szukasz następnej. Nie warto dziś starać się o kobietę bo wszystkie są po jednych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że nie jest to chwalebna metoda, ale działa, zwłaszcza między znajomymi - tzn. jak zobaczysz obcą piękną kobietę pierwszy raz w życiu i będziesz udawał, że jej nie widzisz to marne szanse, ale jeśli jest osoba, z którą stykasz się od czasu do czasu i się znacie, to to może przynieść pożądany skutek, szczególnie jeśli robi się raz tak raz tak, to już całkiem kobieta ma mętlik w głowie a więc pół sukcesu, bo o Tobie myśli. Oczywiście jest to perfidna manipulacja i trochę dziecinada, no ale jak się kompletnie nie potrafi podrywać to niektórzy posuwają się do takich gierek. A że działa, to wiem po sobie, bo chociaż piękna nie jestem to niejeden znajomy startował, dlatego jak ktoś fajny, z którym fajnie się gadało, wydawał się totalnie obojętny, tzn. nie robił nic więcej, jakby nie traktował mnie jak osobę, z którą można się umówić na randkę, to siłą rzeczy zaczynałam o tym myśleć, oczywiście, jeśli mi się podobał. Bo w sumie jeśli dla danej osoby jesteś kompletnie nieatrakcyjny to obojętność ani ją ziębi, ani grzeje, bo po prostu ma Cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda piekna dziewczyna wie ze nie jest ingnorowana wiec to zadna strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek m
a ja wam mówię wszystko ch u j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ona cie nie bedzie podrywać, dziewczyny tego nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeginanie w obie strony do niczego nie prowadzi :-) albo osaczenie albo odstraszenie,a przecież ja nie chcę się chować ani podrywać ,wnioski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dziewczyn, które uważacie za piękne wcale tak o sobie nie myśli, bo mają kompleksy. Mam wiele bardzo atrakcyjnych koleżanek i żalą się, że mało kto je podrywa. Każdej kobiecie jest miło, gdy atrakcyjny facet się nią interesuje, rzadko która takiego odrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×