Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemik ...

Zaraz zwariuję ...

Polecane posty

Gość problemik ...

Witam, Moja kobieta nie chce kochać się w prezerwatywie. Uważa, że jej to doskwiera i później cierpi. Powiedziałem jej że musimy się jakoś zabezpieczać. Ona chce kochać się bez gumki i nie chce brać również tabletek dla mnie to jest jakaś dziwna sytuacja bo twierdzi, że zdąże wyjać .. Nie wiem co robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pak flak hi
są jeszcze inne anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika865
Bzdury - gumka jej doskwiera?! Idiotyzm Jestem kobietą i zapewniam cię że aż takiej różnicy czy jest gumka czy nie ma to nie odczuwam Za to mam komfort że nie zajdę w ciąże i mogę się całkowicie skupić na seksie Twierdzi że zdążysz wyjść? A o ejakulacie przed wytryskiem to ona słyszała?! Dużo wcześniej przed samym orgazmen u mężczyzny wypływa ejakulat który zawiera plemniki Bez problemu można zajść w ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytłumacz jej, że w płynie Preejakulcyjnym który wydziela się z penisa podczas podniecenia i stosunku również znajdują się plemniki. Nawet jeśli uda ci się powstrzymać wytrysk,to nie unikniesz kontaktu płynu z pochwą, co w pewnych przypadkach może się skończyć ciążą. Moim zdaniem albo trafiłeś na ultrakatoliczkę, albo ma uczulenie na latex - w pierwszym przypadku zmień dziewczynę, w drugim prezerwatywy. http://pl.wikipedia.org/wiki/Preejakulat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffguirguri
PNO jak jesteś tym kim myślę, że jesteś to dlaczego brak sesji zdjęciowej w stopce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pomyślałeś
ze może być uczulona na lateks? podczas stosunku jest ok a później swędzi niemiłosiernie... wiem bo sama tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
chłopie tylko facet może w deske walic młotkiem kobieta to jeden wielki tor męczarni ale jak juz to skończysz czeka tylko uśmiech jej dla niego warto dzieci rodzić płodzic wychowywac ....(tak na boku są gumki w aptece dla pań "trudnych")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp6666666
zapytaj jej sie czy słyszała o wirusie hiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucte567
To chyba żeby lepiej żeby 1 dzien sie przemeczyłą niż ma mieć nieplanowane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×