Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

prawda + 10 :P Boże święty kogo ja widzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Valkiria aby Cię sprawdzić czy właściwa gdzie mieszkasz i czy rozmawialiśmy kiedyś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm sprytnie ;) a ja sie zastanawiałem jakim cudem :P bo tamci raczej w ofercie Polskich kanałów nie mają, kablówka nasza nie sięga, naziemna tym bardziej nie, więc pozostaje satelita... tyle że polskich kanałów bez karty dostępowej tylko kilka obejrzysz, bo większość (w tym TVN) są kodowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Jednak zawitałaś bardzo się cieszę.Juz wykasowałem adres mailowy lecz na skype Cię jeszcze mam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz rację ale ile ubawu mieliśmy to z łezką w oku wspominam :D Masz jeszcze mój adres mailowy.Napisz parę słow abym mógł się dogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotniku to Ty w wieku moich rodziców jesteś ;) prawda - niekodowane byś odebrała tak samo, cyfra+ na hotbirdzie chodzi, nawet z tej samej satelity to leci ;) zwykłym dekoderem z anteną :) ale TVN, Polsat itp są kodowane, więc bez tego ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mi nie robi roznicy bo w sumie mam wszystkie potrzebne kanaly na ktorych w sumie nic ciekawego nie ma .. bo np dokupilam sobie hbo canal + .. i dupa jeden film jest powtarzany srednio 4 razy w tygodniu .. porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkirio daj spokój,prosze Cię,fajne dziewczyny obie jesteście i przykro mi to słuchać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie wole nie wiedziec jak wygladaja te szczuple .. Coz za kanon piekna sie oklepal? brak dupy brak cycka .. ... a tam moj tata zawsze spiewa : Duże piersi, duże uda Lepiej grubsza niż za chuda Dużo kochanego ciała Na facetów dobrze działa Jeśli chcesz wiedzieć jak będzie wyglądać Twoja dziewczyna po paru miesiącach Lub jak wyglądać będzie po latach Spójrz jak wygląda jej mama lub tata Bo człowiek klonuje się naturalnie Po ojcu, po matce coś zawsze się skapie I nie martw się, że dziś jesteś za chuda Po paru miesiącach będziesz gruba Duże piersi, duże uda Lepiej grubsza niż za chuda Dużo kochanego ciała Na facetów dobrze działa Dziewczyny się męczą i tracą pieniądze By stracić na wadze w cztery miesiące Chcą być podobne do laski z okładki A nie do swoich do ojca i do matki Dziewczyny przestańcie się męczyć, katować Przestańcie zamartwiać i ciągle głodować Bo są amatorzy na wasze naddodatki I nie są to wcale pojedyncze przypadki Duże piersi, duże uda Lepiej grubsza niż za chuda Dużo kochanego ciała Na facetów dobrze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś HBO fajne filmy zapodawało... aż tak teraz upadło? ja nie wiem bo mam kablówkę z pakietem podstawowym :) zresztą ja w TV rzadko co oglądam, a rodzinka to i tak tylko 3 programy ogląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Val nie rozumiesz sytuacji.Ta osoba milaczek na innym temacie zapowiedziała ze rozwali ten top.I dlatego tak zareagowałem magnum jest fajnym facetem lecz ufnym kazdej osobie.Wykorzystają go zobaczysz i to niedługo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda wdzisz taka chwilowa moda widocznie :D za jakiś czas sie moda zmieni i będą kościotrupy gnębić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×