Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

pozwole sobie cos przytoczyc ... Rozczarowana zareczynami... Rozmawiałam z nim i swego czasu pokazywałam mu że chciałabym dostać z białego złota okalany diamencikami. A on mi dał z żółtego złota z pojedynczym brylantem Jestem załamana Przyjeła ale teraz patrze na niego i zastanawiam sie czy dobrze zrobilam przyjmujac oswiadczyny... boze skad takie baby na boga.... wiecie co ten powiem tak tak mnie gosciu wkurwia od 3 dni non stop zaklada o mnie tematy i normalnie znow puszczaja mi nerwey jakbym miala go przed soba to bym strzaskala mu morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre to bardzo... ja tu jeszcze siedzę póki co, bo tylko te parę osób wartościowych, które tu można spotkać mnie tu trzymają... ciekawe ile wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkasrolka
PRAWDA CIE ZABOLI!!!!!!!!!!!!!!!!! nie irytuj sie tak bo ci pocieknie po gaciach tobie z gowna nikt by nie ulepil ...ani z gumy turbo nie dal zadnego pierscionka...to nic dziwnego ze chcemy miec ten wymazony pierscionek..i to zaden materalizm...a jak tego nie rozumiesz to PIERDOLNIJ SIE NA LINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda to osobnik o niskich instynktach i wie o tym ze Cię to drażni.Więc bedzie tak długo i zabawiać się bedzie.Nie zwracaj na niego uwagi>ignoruj go i sam zrozumie,ze nie pogada tutaj z nikim.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalaja mnie obroncy takich paszczurow haha ale masz tu dobrze, nie dziwie sie ze non stop tu przesiadujesz - kazdy cie tu broni i wmawia ze jestes piekna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie podskakiwał dalej, pójdziesz na redakcje zgłosisz i zbanuja go.Pomarańczki dasz wykasować.Może sobie włazić na proxy a jak parol zagna na nim to nie ucieknie przed nimi.Będą go ścigać i blokować zmienne ajpi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kobiet to fakt, niektóre są tak puste, że aż się boję że i ja na takie coś trafię, bo coraz więcej tego się roi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO JA NIE JESTEM TU PO TO ZEBY KTOS MNIE LUBIL WIEM JAKIEGO POKROJU OSOBNIKI TU PRZESIADUJA WIEC LATA MI TO CZY KTOS MNIE TOLERUJE ; ] NIE SZUKAM KOLEZANEK ANI KOLEGOW W WIRTUALNYM SWIECIE JAK WY - NIEDOLEGI. W REALU KAZDY NA WAS HUY KLADZIE TO SZUKACIE SZCZESCIA PRZYJAZNI I UZNANIA NA JAKIEJS JE*ANEJ KAFETERII ZALOSNE PROSTWACTWO BEZ ZYCIA REALNEGO ZDECHNIECIE TU NIEDORAJDY LOSU, LACHMANY I PARTACZE I BEDZIECIE SIE PODNIECAC SWINIAMI TYPU PRAWDAZAWSZECIEZABOLI HAHAHA ZALOSNI SKUR** HAHAHA I TY ZAKOPLEKSIONY GRUBY TLUSTY OHYDNY RYJU KOLEJNA OFIARO LOSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ....
broń boze..nie zadno z was nie podejmuje mtego co to dziewuszysko tu pisze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jak miałem swój temat i takie cymbały jatke mi robily zrobiłem z nimi porządek>Lecz szef cafe Michał Briański miał jaja.Teraz Jola Gasiewicz nie interesuje sie tym i własnie tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak - a widzisz ;) ją full ludzi lubi i bronić ją będą, a Ty sam... aż Ci się dziwie, że jeszcze się nie odczepiłeś i chce Ci się tu pisać stale te same teksty w kółko... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkasrolka
POWIEM TAK...........................!!! ubustwiam kocham cie jedz.iemy z kur.wami!!!!!!!!!!!!!! a oni i tak beda sie tu pocieszac hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca nie daj boze abyś taką poznal i snuł plany życiowe.lepiej rok dwa pochodzić i być pewien za nią.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ....
jakbyś nie zaczęła niszczyć naszą koleżankę... nie byłoby tu nas... duchu uważaj na te osobniki...maja wiele nicków i robią burdel na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE POWIEDZIANE - POCIESZAC SIE. ZALOSNE ONI CIE BEDA BRONIC REKAMI I NOGAMI OSLANIAC USWIADAMIAC CI ZE WCALE NIE JESTES TAKA OBRZYDLIWA, ALE KOLEZANKO PRAWDA JEST JEDNA I TEGO NIE ZMIENISZ ANI TWOI AMANCI Z KAFETERII TAKIE SAME PASZCZURY JAK I TY. SWOJ SWOJEGO ZAWSZE ZNAJDZIE - PASZTETOM TAKIM JAK TY OWSZEM, ZAWSZE BEDZIESZ SIE PODOBAC. I TYLKO TAKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu ja akurat mam to szczęście, że wszelkie pustaki trzymają się ode mnie z daleka, nawet do mnie nie podejdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i niepowtarzalna Bó
racja duch ma 62 lata i jest łysy siwy i otyły i ma wielki nos ikłapie szczęką =rasowy pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkasrolka
PRAWDA CIE ZABOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zyj intensywnie umieraj mlodo pier.dolnij sie na line ZAWCZASU..TYLU LUDZI POZNALAS...TYLU CI JUZ POCISNELO....A TY KURWA JAK ZYD SIE U.JEBALAS PSIEGO OGONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×