Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość I TAK NAJPIĘKNIEJSZA NAAA KAFE
CO MAM ROBIĆ JAK MI BLOKUJE KTOŚ NICKA PEWNIE TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK NAJPIĘKNIEJSZA NAAA KAFE
PLEBS WASZA PANI WAS OPUSZCZA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór;) hej prawda 😘 🖐️ tylko ja jestem :P jak dzionek mija? już po pracy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg ale jestem padnięty jak bezpiecznik :/ chciałem się tylko na chwilę położyć i nie wiem jakim cudem zasnąłem na ponad 2 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchc cafe
Jak dostaniesz zalącznik o dnas to zrozumiesz :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dekiel patrzy. :classic_cool: Ponieważ to topeł o wszystkim i o niczym, to napiszę tylko, że poczułam dzisiaj taki strach, jaki czuje się, gdy wypije się Kubusia zmieszanego z szampanem, a potem odmawia się pójścia do toalety z obawy przed potężną sraczką. Przyjechała do mnie ciotka z kuzynem. :classic_cool: Piszę pijaną pisanością, więc wybaczcie mi ten ton. Cacao-choix i Sopel. :classic_cool: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam :) ja dopiero co wróciłem z uczelni i zjadłem obiadek :) ehhh znowu mnie wymęczyli... ale nie tak jak wczoraj :D ale teraz mogę odpocząć i tu posiedzieć ;) kurcze chyba jednak polubię te długie okna między zajęciami :P wczoraj wziąłem kilku kumpli do siebie i odpaliliśmy sobie jakiegoś badziewia dla zabicia czasu, akurat tym razem padło na Kick-ass - BTW całkiem niezła komedia :) dzisiaj pobuszowaliśmy sobie po galerii handlowej, w sumie nawet 2... czego chcieć więcej? :D a co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyoo Deka ;) mały zastój mamy chyba... albo pech i nie trafiam na nikogo akurat, albo mnie nie lubią - wchodzą "eeee tylko Znaffca zamula znowu" i wychodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffco - ja Cię lubię, i nie mówię tego tylko po to, żeby nie wydawało Ci się, że wszyscy są ''naprzeciw''. :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jestem z chłopakiem 2 lata na początku było ok ale od roku zawsze coś odpie**alam ;( krzywdze i ranie chłopaka a on mi na każdym kroku wybacza.. poprosiłam żeby dał mi pół roku na zmiane jak coś odwale to powiedziałam że odejdę i dam mu spokój. Bo nie moge już patrzeć jak go krzywdze.. czy to jest dobra opcja ? Kocham go bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekalogowata, dzis wlasnie dla odmiany dobry ale do ciebie nie mam nic, piszesz do rzeczy az dziwne, jak na to forum;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekalogowata tak - wlasnie Ty. wariatke? hah bo jak ktos nie moze pojac o czym mowisz to wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :)deka i czesc znaffco .. w koncu tu wpadlam...mam strasznie zjebany humor nic mi sie nie chce , najchetnije bym kogos skopala a ty glupia ...napisze ci ostatni raz jak nie przestaniesz mi robic kolo dupy tutaj na forum to sie z toba inaczej policze.ty wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalogowata bo sprawa jest prosta - jesli dla kogos jestes zby ciezka w pojmowaniu to najlepiej wariatka; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda o co ci chodzi dziewczyno? nick moge miec jaki mi sie wywnie podoba. Nie moja wina ze utozsamiasz go ze soba pf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Prawda. :) Lubisz może francuskie komedie? Na kiepski humor to polecam ''Bazyla - człowieka z kulą w głowie''. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci nie bede tlumaczyc o co chodzi . Ty sama dobrze kurwa wiesz i nie o tego nicka chodzi . Jak jeszcze raz kiedy kolwiek zobacze jaki kolwiek temat na swoj temat , bedziesz wypisywac na mnie huj wie co podawac sie za mnie . To cie tak zalatwie ze sie nie pozbierasz . Bo chyba kurwa nie wiesz co robisz to ja ci uswiadomie ze robisz hujowo . Ja wojny nie zaczelam ale ja moge ja zakonczyc . Rozumiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×