Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

taka mala jedna huj nie wazne .. bylo minelo . ja nie chce zebys mnie przepraszala bo i moze ja w jakims momencie tez zjebalam cos , ale tak chamsko nie pojechalam .. nie wazne .. z dwojga zlego .. dobrze ze w koncu doszlysmy do porozumienia ...wcale nie jestem taka zla jak ci sie wydaje;) deka !! ..mowilam ! ja powinnam byc krytykiem filmowym hahaha :) i nie jedna osoba juz mi to powiedziala uwielbiam filmy .. i ciezko mnie zaskoczyc :)a pasje swoja odkrylam jak opuscilam polske i tesknote za domem zabijalam wlasnie filmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE POWIEM, Z TRUDEM MI TO PRZYCHODZI BO TYLE CI NAWTYKALAM... ALE POWIEM BO I TAK MNIE NIKT NIE ZNA A NIE JESTEM ZADNA LADY ALTOOO CZY JAK JEJ TAM PRAWDA- PRZEPSZASZAM, JESTES BARDZO LADNA. IMPONUJE MITWOJA PEWNOSC SIEBIE. MIALAM ZLE DNI NIE UKLADALO MI SIE I SIE WYZYWALAM NA TYCH KTORZY MIELI LEPIEJ ...HUy PRZYZNAJE SIE. JESTES SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko dzieki za mile slowa ale dszis nawet te mile .. szybko mi umykaja ps. w ogle cie nie kojarze !!! taka mala jedna prosze cie nie przepraszaj juz mnie bo nie chce zeby tu pomysleli ze robie z ciebie nie wiadomo co .. bylo minelo , wina lezy po dwoch stronach , tylko ze ciebie troche za bardzo ponioslo ale nie wazne .. wazne ze ludzie potrafia sie przyznac do bledu .. a ja wrogow nigdy sobie nie robie .. zawsze staram sie lagodzic wszelkie napiecia dekaaa zobaczymy na jak dlugoo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie wnikajmy kto kim jest . Kazdy ma zle dni . Nie musze ci sie podobac nie zmuszaj sie do zmiany zdania . Pewnosc siebie .. to to czego sie nauczylam bedac w uk .. samo wychodzi .. ps. i wcale nie jestem taka pewna siebie .. jak ci sie wydaje uwierz .. do tej pory mi wychodzilo a dzis pryslam jak banka ale huj z tym dzis nowy dzien ... nowe wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDA - NALEZA CI SIE PRZEPROSINY, WEINA LEZY PO 2 STRONACH, TWOJA TEZ BYLA, NIEWAZNE JUZ JAK MI DOPIEKLAS..ALE JA BARDZIEJ PRZEGIELAM WIEC MUSZE CIE PRZEPROSIC BO MIMO WSZYSTKO JA PRZESADZILAM. JESTES B.LADNA KOBNIETA I MADRA. ALE TO NIE WSZYZSTKO- NIE MYSL. NAPRAWDE MASZ DOBRE SERCE!!!!!!!!!!!!!! TO MNIE URZEKLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM ZE NIE MUSISZ SIE PODOBAC, ALE MIMO WSZYSTKO CO PISALAM TO JEDNAK JESTES B.LADNA I MADRA .A TY MYSL JAK CHCESZ. PISZE SZCZERZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zauwazylam zawsze jak mam hujowy dzien jak mam dola , godze sie z ludzmi ale nie tymi co powinnam w sensie .. takimi przypadkowymi Taka mala jedna ja tez przepraszam . koniec kurwa tych przeprosin bo zaraz w piora obrosniemy :)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj,,,,prawda teraz do Ciebie
nic dziwnego, ze mnie nie kojarzysz, bo tez tamtego nicku nie pamietam:D jesteś fajna babka, aż zal, że cos tam Ci sie układa, życzę powodzenia, ide spac, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam nadzieje ze o Tobie wkrotce bede mogla powiedziec to samoooo:) bo skoro chamsko sie wprosilas na moj temat:P:P to ja bede grzeczna i cie nie wyprosze ... dam ci okazje na pokazanie swojej osoby !:) haha zartowalam ten temat jest tego forum wiec kazdyyyyy moze pisac gdzie chce i co chce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj ..pomaranczko .. Dzieki , ale kurwa widzisz takie jest zycie ... biednemu zawsze wiatr w oczy wieje i taka jest prawda dekaaa .. gdybym mogla zaminiec wszystkie swoje problemy na problemy ktore mam na cafe to bym byla najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDA JUZ RAZ PISALAM ZE DAJE CI SPOKOJ - WTEDY TO BYLY ZATY, WTEDY MIALAM WICIAZ ZLE DNI. DZISIAJ UDOWODNILAS MI ZE MASZ DOBRE SERCE, TYM BARDZIEJ MI WSTYDZ ZE SIE TAK ZAHXOWALAM AWY POMARANCZKI PISZCIE CO CHCECIE SIEMIJCIE SIE! BO TAK! - PRZEPRASZAM PRAWDE ZA WSZYSTKIE PRZYKTROSCI I CHAMSTWA I TYLKO DEBILE BEDA SIE SMIAC Z PRZEPROSIN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co polece cos wam nie jestem fanka takiej muzyki ale w dzisiejszym dniu strasznie mnie uspokaja ....Andrea Perry^Sarah Sharp tytul Easy ... sama melodia jak dla mnie pizdziec.. i ta piosenka was dzis pozegnam bo musze lyknac tabletki na sen bo jutro znow ta zajebana robota mnie czeka .. Buziaki dziewczyny do jutra i dzieki za wszystko do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDA - MIMO ZE NAPISALAS, ZEBYM PRZESTALA, TO I TAK NAPISZE PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTES CUDOWNA DOBRA DZIEWCZYNA:( WSTYDZE SIE ZA SIEBIE SSAMA:(:( ZYCZE CI SZCZESCIA ...PROSTO Z SERCA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps . pierwszy raz w zyciu na tym cafe wstawila sie za mna jakas pomaranczka , to mile jestem w szoku .. ... ps. nieeee polecam tej piosenki jak macie dobry humor bo melodia moze ten humor zdolowac .. taka malaaa cichooo juzz !!! jest zgoda to jest ... :) a teraz spac !!!!!! idzcie kobiety bo juz u was 2.15 .. poznoo do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do spania idzcie ... Ktos powiedzial kiedys: tylko durniom idzie zycie szybko ... jest w tym wiele prawdy .. TAKA MALA JEDNA ... zapomnijmy o tym co bylo Ja jestem Ania i mi milo Cie na nowo poznac co bedzie pozniej zobaczymy jak troche popiszemy DOBRANOC I DO JUTRA ! ! ! deka mala paaa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem mandarynki, które smakują jak kurczak i zastanwiam się nad filmem, który Cię zaskoczy, a mnie da to satysfakcję. :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę tak smakują. Może je trzymali w jakimś tłuszczu, czy innym czymś. Przepraszam, ale rozmawiam z sześcioma osobami jednocześnie i nie bardzo wiem, na kim mam skupić uwagę, więc wybacz, jeśli napiszę coś głupiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczór wszystkim! :) ojj widzę wczoraj jak mnie nie było ostro się działo tutaj ;) hehe nigdy bym, nie przypuszczał, że to co się rozgrywało przez tyle czasu ostatnio się właśnie tak skończy... ale co tam, cieszmy się tym co jest teraz :) ehhh ale maraton dzisiaj... od 8 do 14 niemal non stop przed kompem na praktykach... motem mała przerwa i potem w uczelni do 19 znowu przed kompem :P teraz niedawno wróciłem i w ramach odpoczynku -no zgadnijnie... odpalam kompa :D hahah jak tak dalej pójdzie, to oduczę się rozmawiać z ludźmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×