Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

a ćwicz sobie :) tylko uważaj na głupie błędy często popełniane przez początkujących... np "Czy mogę Cię prosić o...." lepiej nie tłumacz jako "Can I please you...", bo takie sformułowanie owszem istnieje, ale znaczy "Czy mogę Ci zrobić dobrze?" :P powaga! jeden koleś tak na maturze wyskoczył, to mało brakowało i by miał komisję na sumieniu z powodu udławienia się śliną ze śmiechu ;) w dodatku przewodniczący miał jaja i mu odpowiedział "Well, that's very tempting suggestion, but... I'm married" :D widziałem jeszcze menu w jakiejś restauracji przetłumaczone na angielski - jak znajdę to wstawię, bo też niezłe kwiatki w nim były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekalogowata ze chcicom
Ładne. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo znalazłem fragmenty autentycznego menu z pewnej polskiej restauracji... pisownia oryginalna! - Półmisek firmowy, 2 osobowy -Dish of a firm, two personal - "Zajazd Polski" kategoria I -"Polish INN" Category And - Zapraszamy gosci codziennie w godz. 8.00-23.00 -We invite entertains every day in hour 8.00-23.00 - Zamówienia na dania gorące przyjmujemy do godz.22.30 -Orders on giving hot we accept to hour 22.30 -"Dania z drobiu" -"Denmark from poultry" - Udko po wiedeńsku -Leg after wien's - Filet z kurczaka -Fillet from chicken - Zakaski zimne -Refreshment cold - Sledz w oleju -Sledz in oil - Ser żółty -Cheese yellow - Wędzonka krotoszyńska -Smoked bakon krotoszyńska - Szaszłyk po litewsku -Shashlik po litewsku - Jajko po wiedeńsku -Egg po wiedeńsku - Polędwica po amerykańsku na grzance, z brzoskwinia -Sirloin after ameryka on toast with peach-tree - Szaszłyk po litewsku -Shashlik after Lithuanian - Sztuka mięsa w sosie -Art of meat in sauce - Kotlet POLONIA -Chop Polish colony - Kotlet-bitki ala Marysieńka-Chop-bitki ala Marysieńka - Kotlet Saski z piecz. ((chodzi o pieczarki)) -Chop Saski from bake - Kluski półfrancuskie -Noodles half-franch enjoy ;) niech to będzie przestroga dla tych, którzy używają namiętnie automatycznego translatora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekalogowata ze chcicom
Jezusie Chytrusie. :D Zwłaszcza pierwsza część powala. :D Szkoda, że w tej chwili nie mam pod ręką nic, czym mogłabym się odwdzięczyć za tę dawkę polglisha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic na mnie już czas... jutro też trzeba wstać rano zatem koszmarków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nudy... w takie wieczory łapie człowieka jesienno-zimowa chandra :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o tak niecodziennej porze lecz choróbsko mnie zmogło i byłem załatwiony.Teraz pomału dochodze do siebie.Jeszcze parę zastrzyków i po bólu.Już z tym pieroństwem miałem do czynienia ok.20 lat wstecz lecz starość nie radość.I na to trzeba być przygotowanym:P Mimo tego pojawię sie znów jak tylko wydobrzeję.Miłego i zdrowego dnia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymn Ligi Mistrzów - KASZANKA - polskie napisy MrSzydera666 Wes- Alane !! NAPISY POLSKIE !! Ala nie wali mu paly HAHAHAHAHAHAHAHAHA Ale sie ubawiłem Znaffca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej duchu 🖐️ ;) to mówisz że jakaś paskuda Cię zaraziła? :) zdrówka ;) a co u reszty słychać? ma wrażenie, że od czasu wielkiego pojednania nikt nie ma o czym pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj duchu ale masz tempo od rana ;) jak zacząłem pisać jeszcze nie było tego posta powyżej, a widzę minutę przed moim się pojawił :P a filmiki to po części zasługa dekalogowatej, bo jak tylko poruszyliśmy ten temat, to momentalnie mi się o nich przypomniało jak i o innych zabawnych rzeczach z tym związanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wamm.... Ja umieram mam kaca ... bylam wczoraj na parapetowce i 2 godziny temu wrocilam do domu ...pilam Russian Standard i absoluta ... tragiczna mieszanka nie polecam ....a po za tym dostalam jakis drgawek i nie wiem o co kaman .. a ostatniego kielicha wczoraj przed 2 w nocy zrobilam ....i dzis ani troche ...... duchu .. kurde nie zabezpieczylam sie na ten twoj eliksir .... znow nie kupilam .ehhh co u was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda 😘 ojj bidaczko, znowu się załatwiłaś ehhh nudzę się z lekka, z tego wszystkiego już zacząłem o głupotach dyskutować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo Prawda trzeba konsumować Crown Royal a nie takie siuśki:P:D Siemanko Lukrecjo i Znaffca Widzę że puchy jak diabli są:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc no strasznie tu cichoooo Osobiscie uwielbiam Russian Standard to bardzo lubiana wodka w uk. Tyle ze kolega dowalil bo dokupil absoluta i to jiuz nie bylo zbyt dobrze polaczenie:):):) co u was odpowiadajcie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobrze że nie Absinth'a :P witajcie wieczorową porą :) kurcze takiego weekendu nudnego to ja dawno nie miałem... przesiedziałem cały praktycznie w domu nie robią nic dosłownie, a i tak przeleciał bardzo szybko ehhh a jutro znowu poniedziałek i znowu na rano :( już na samą mysl mi się nie chce, zwłaszcza jak sobie pomyślę że będę musiał jedno zadanie dokończyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlajam się po cafe lecz narazie nic ciekawego.Zauwazyłem jedna M co miała top rozwalić lecz nie pokazuje się tam.Co u mnie prawda?? Wychodzę pomaluśku z choróbska ale jeszcze trzepie mnie zimno"_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chowam się przed różnymi ludam
bo złożyłam obietnicę, że nie powrócę pod nickiem do NR. Mam nadzieję, że pozwolicie sobie powiedzieć mimo to ''dobry wieczór''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah w sumie ..z czyms tam to nie najlepiej ale nie chce o tym gadac .. ale mam dodatkowy Teraz mam problem w uk z bankiem . Zalozylam 2 lata temu konto bez mozliwejscia wejscia na debet . Po poltora roku przyszlo mi 150 funtow jakby na minusie na koncie zwyklym bo mam dwa w jednym banku zwykle visa debit i saving no i do rzeczy. Skoro podpisywalam umowe ze nie chce miec debetu! to jakimm cudem ktos mi zminusowal to konto . Od 4 miesiecy w ogle go nie uzywalam zalozylam w innym banku . Przyszlo mi pismo juz nie z banku tylko od razu z windykacji .. poniewaz bank sprawe skierowal wlasnie tam .Jutro tam ide i zrobie niezla awanture i nie zaplace ani funta bo niby z jakiej racji ? a po za tymmmmm .. mam jakiegos dola ..nic mi sie nie chce moglabym lezec i muzyki sluchac na okreta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to, że nie pozwolą
sobie powiedzieć. Idę zapłakać się na śmierć. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak wywnioskowałem ze zapomniałaś sie.Banki mają to do siebie nawet u nas,ze potrącają sobie należne chociażby nic człek nie wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że nie pozwolą-- wiesz tutaj są nieufni do pomarańczek.A co reka Ci odpadnie jak załozysz nowy nick??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bankami tak jest widzisz... siostra ma darmowe konto, ale jest taki warunek, że musi zapłacić przynajmniej 3 razy w roku kartą albo przelew zrobić.. i problem w tym, że ona tego konta nie uzywała jakiś czas, zapomniała o tej wpłacie i jej jakąś prowizję naliczyli, niedużą bo może 15zł, ale oczywiście jej nie powiadomili tylko zgłosili sprawę do BIKu :o i teraz kto wie czy przez taką pierdołę nie będzie miała kiedyś problemów żeby kredyt np na mieszkanie dostać... ja też jakoś doła mam, ale to pewnie przez to, że nolife-owałem cały weekend jak odludek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×