Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

prawda z czym ty piejesz? nacpalas sie? zalozylam sobie nick taki jak mi sie podobal a ty sie rzucasz jak wsza, dobrze sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze cos ze soba zaraz zrobic .. bo nie wytrzymam i wybuchne .. kurwa ! jaki mam zjebany dzien jak sie wali to wszystko na raz , pierdolone zycie za huja nie ma sprawiedliwoscia ludzie to podle pierdolone swinie ! bez obrazy deka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda czy ja cie zaczepiam ? sama zaczynasz ale ok, moze jestes przed okresem, wiec nie bede cie bardziej wkurzac wyluzuj dziewczyno :/ sama problemy stwarzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak grala w nim Juliette Binoche to ogladalam . nie mam pamieci za dobrej do tytulu dobrze kojarze?? Ciezkoo bedzie Ci , mnie zaskoczyc ...:):) juz kiedys kolega probowal to znalazl stronke z tytulami filmow i streszczeniami na 100 ponad tylko 2 nie ogladalam co nadrobilam wieczorem:) Mopiara czy huj wie jak kto cie zwal . Nie cpam i nie pieje bo zwierzakiem nie jestem. Ty mnie nie wkurwiaj bo wsza moge sie dopiero stac. Jestes bezczelnym babskiem ktore obraza bezpodstawnie moja osobe , naruszasz moje dobre imie rozumiesz? Jak kurwa nie rozumiesz to idz do ksiedza huja po rozum. a odemnie sie odpierdol dobrze ci radze chyba ze chcesz miec probllemy zrozumialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda nie rozumie, nie pojmuje cie co ci robie ? ani cie nie obrazam a ty sie frustrujesz..lol weszlam na twoj topik a ty jako autorka mnie wyzywasz? grozisz? eh, co za swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie nie wyzywalam pierwsza , tylko napisalam ze mi sie nie podobasz . a to jest roznica. a to co ty robisz ostatnimi dniami tutaj w glowie sie nie miesci . Nie badz podla istota tylko czlowiekiem. Jestem po okresie:) nast mam za 2 i pol tygodnia ... deka .. moglabym usiasc i sie rozplakac z tego wszystkiego i malo mi do tego brakuje . :(:(:( nie moge sie afiszowac ze swoim zyciem prywatnym bo zaraz ktos mnie wyzwie od mopiar , od grubasek od pustych dam od kurew suk .. po co? nie chce juz tego czytac mam dosc zmwartwien z ktorymi sobie nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uau, faktycznie, dobra jesteś. Jeżeli jeszcze mi napiszesz, żę oglądałaś ''Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym'' z Banderasem, to zacznę wątpić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, nie trzeba zwracać na to uwagi. Bardziej liczy się własne samopoczucie i fakt, czy chce się to z siebie wyrzucić i sobie ulżyć. Oczywiście do niczego nie namawiam, ale też i nie zrozumiem problemu, więc jedyne co mogę zrobić w tej sytuacji to współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj . Po tym co na mnie nagadalas odechcialo mi sie ciebie czytac . Wchodzisz na moj temat wiedzac ze zachowalas sie jak podla suka nie znajac mnie w ogle wydalas tyle opinii a nawet nie przeprosilas za swoje chamstwo tylko mnie szantazowalas ze jak skasuje fotke to przestaniesz mnie gnebic . Czego odemnie oczekujesz? mam ci powiedziec czesc kochana jak tam? powiedzialabym wiesz jakbys kurwa nie odjebala takiej lipy i chamstwa w stosunku do mnie .. Ja ci nie groze , ja tylko mowie radze ci sie odemnie odjebac bo mi juz wsio jedno jest co bedzie potem , ja nie robie problemow ludziom bo staram sie zawsze wszystko lagodzic a ty zamiast zachowac sie jak czlowiek to masz mnie za huj wie kogo a tak naprawde gowno o mnie wiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoniooo banderas :) o babce poznaje goscia w sklepie?:)??? ona byla psycholozka ?? deka dzieki ale ja juz sama sobei nie umiem wspolczuc bo nie wiem czy to co sie stalo pozwoli mi dalej normalnie zyc ... gdyby nie to ze tutaj pewna osoba zrobila ze mnie kurwe bez wartosci napisalabym wszystko i zapewne o niebo lepiej bym sie poczula ale pierdole potem wejsc na kafe i czytac jak ktos pisze o sensacjach w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda ---jestes zbyt wrazliwa aby ktos cie wyzywal od najgorszych przez zly dzien kazdemu ie zdarza uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może na maila? Choć oczywiście po tym, co przeżyłaś na kafe nie musisz mi ufać, jeżeli nie chcesz, nie rób tego, ale myślę, że przynajmniej odrobinę zmniejszyłabyś ciężar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierze mnie to , kobieto ja jestem wrazliwa na to co sie stalo dzisiaj w moim ( jakbys to nazwala zjebanym ) zyciu . Poprostu dzieki tobie wiem ze nic nie moge tu o sobie napisac . A ty mnie dalej gnoj jak ci to sprawia przyjemnosc tylko potem nie miej do mnie pretensji tylko miej je do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDA PRZEPRASZAM CIE ZA TO !!!!!!!!!!!!!!! MIALAM ZLE DNI ALE TY OCZYWISCIE NAPISZESZ ZE CIE CO UJ OCHODZI ALE NIE MAM ZAMIARU JUZ CIE WYZYWAC. ZMIENIAMK NICK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że jeśli napiszesz, poczujesz się lepiej. Mój kot ma takie przyzwyczajenie z kocięctwa, że ssie mój kciuk i dziś mało brakowało, a odgryzłby mi palec. :) Jest spuchnięty i pewnie będę miała amputację i nawet nie wiem kogo zaskarżyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj,,,, mopiaro to do ciebie
co z ciebie za czlowiek! wypierasz sie, ze to nie ty, a teraz PRZEPRASZASZ?! prawda....nie warto psuc nerwow na taka idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widisz jak chcesz to potrafisz . Tylko dlaczego Polak zawsze madry jest po szkodzie i nie pisze tego wcale tylko o naszej sytacji ogolnie , sama jestem madra po szkodzie Widzisz mala jak malo o mnie wiesz? Wcale Ci nie napisze ze huj mnie to obchodzi . Obchodzi bo zycie jest zbyt krotkie a ludziom trzeba wybaczac tylko szkoda ze nie kazdy o tym wie Wybaczam Ci i mam nadzieje ze nigdy wiecej nie powiesz na mnie czegos co jest nie prawda . Zdziwiona?jestem pewna ze tak ..bo ocenilas mnie po pozorach . deka dobrze skojarzylam ten film z banderasem??? napisalam wczesniej post i nie odpisalas haha ale masz slodkiego kota :) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj.... pomaranczko dzieki za wsparcie .. ale ludziom trzeba wybaczac wiesz?? bo zycie jest zbyt krotkie by sie klocic , wyzywac ...czlowiek jest tylko czlowiekiem .. a ja jestem na tyle dobrym czlowiekiem ze sama dla siebie tez z lekcje wyciagnelam tylko dlaczego tyle to musialo trwac. bym musiala sie z kims porozumiec wtedy kiedy zycie mi sie sypie a nie kurwa wczesniej:((( bozee.... tak mnie dzis wszystko dobija ze zyc mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze skojarzyłaś. :) Poddaję się, ja też niczym Cię nie zaskoczę. ;) A różnymi takimi po prostu się nie przejmuj, ja mam jeszcze lepszego podszywa, on uknuł cały misterny plan i wkłada w ''upokarzanie'' mnie naprawdę wiele wysiłku, chyba nawet wprawia mnie w podziw. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARANCZO PISZ CO CHCESZ, JA POTRAFIE PRZYZNAC SIE DO BLEDU PRAWDA JA PISZE SZCZERZE - JECHALAM PO TOBIE BO SAMA MNIE URAZILAS BARDZO W CZULY PUNKT SZCZEGOLNIE. JAKO KOBIETA POWINNAS WIEDZIEC, ZE TO JEST NAJGORSZE.\ KONCZE Z GLUPOTAMI, Z REZTA SAMA ZAUWAZYLAS ZE OSTANTIMI DNIAMI NAWET CIE NIE ZACZEPIAAM. NIE LICZE ZE NAPISZESZ CO SIE STALO BO JA JESTEM. NAPISZ DEAKOLOGOWEJ NA MAILA, ALE PRZYKRO MI - CHOCIAZ NIE WIEM CO SIE STALO. PRZEPRZASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka .. to nawet nie tyle co sie wkurwilam bo jeszcze jak by napisala prawde to huj pal szesc.. ale ja porpostu jak cos mi sie nie uklada tak mam ze wszystko wypominam a ze dziskolezanke ujrzalam to pomyslalam ze moze w koncu cos do niej dojdzie . bo na poczatku mnie to wkuriwlo bo bylo to nowoscia nigdy takim czyms sie na forum nie spotkalam a dzis jako ze mam hujowy dzien .. wszystko mi sie nazbieralo ..i sie wyzylam .. jak widac z pozytecznym skutkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDA - SZCZERZE CI POWIEM, ZE ZAZDROSZCZE CI PEWNOSCI SIEBIE, MIMO WSZELKICH WYZWISK - NIE BPISZ SIE POKAZYWAC TWARZY. CHCIALABYM BYC TAK SILNA... PRZEPRSZAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj,,,,prawda teraz do Ciebie
jestes wielka :D czytam czasem to co piszesz, kiedyś nawet była sympatyczna wymiana zdań;) dlatego to wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×