Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

1. JESTEŚ W ZWIĄZKU? (tak/nie) MAŁŻEŃSKIM? (tak/nie) tak, jeszcze nie 2.W WOLNYCH CHWILACH...(dopisać) fotografuje przyrode, chadzam po plazy i czerpie swieze powietrze, spie, patrze natv, pisze tutaj, spaceruje z psami, spiewam:D 3.MOJE ZAINTERESOWANIA OBEJMUJĄ...(wymienić) sztuka - malarstwo, zjawiska paranormalne, weterynaria 4.KIEDY CHCĘ SIĘ ODSTRESOWAĆ TO... wlaczam karaoke i spiewam 5.MÓJ RODZINNY DOM KOJARZY MI SIĘ Z.. .miloscia, cieplem, pieknymi wspomnieniami 6.MOJE ZALETY TO...(wymień 2) szybkosc nawiazywania kontaktow i wieczny usmiech na twarzy:D 7.MOJE WADY TO..(wymień 2) za bardzo ufam ludziom, jestem niezdecydowana 8.NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY WYDAJĘ NA... ciuchy 9.MOIM NAJWIĘKSZYM MARZENIEM JEST... byc blisko rodziny 10. W MOIM WYGLĄDZIE NAJBARDZIEJ JESTEM ZADOWOLONA/NY Z... cycorkow 11.GDYBYM WYGRAŁA WYCIECZKĘ TO CHCIAŁABYM/BYM UDAĆ SIĘ DO... kosmosu 12.ULUBIONY KOLOR... zielony 13.ULUBIONA POTRAWA... placek po wegierku, fasolka po bretonsku, grochowka wojskowa mojego dziadka, bigosik, rolady slaskie i lula w sosie pomidorowym 14.NIENAWIDZĘ... patrzec na krzywde zwierzat i dzieci 15.UWIELBIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Obecnie nie jestem w zadnym zwiazku 2.w wolnych chwilach ogladam filmy 3.moje zainteresowania:filmy 4.kiedy chce sie odstresowac to ogladam film:) 5.moj rodzinny dom kojarzy mi sie z najwiekszym dobrem jakie w zyciu mnie spotkalo 6.punktualnosc,szczerosc 7.zbyt szybko ufam ludziom , naiwnosc 8.elektronike,film 9. moim najwiekszym marzeniem , nie mam marzen .. 10. co podoba mi sie w moim wygladziecycki:) hahah 11. gdybym wygrala wycieczke udalabym sie doportugali 12.niebieski 13.pyzy z miesem:):) 14.nienawidze zlych ludzi 15.uwielbiam widziec usmiech moich bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jeszcze uwielbiam mi zostalo :D no to uwielbiam moja rodzinke, patrzec jak sa szczesliwi, uwielbiam moje psy i kazde inne zwierzatko, uwielbiam mojego mena bo to takie kochane stworzenie jest, uwielbiam gapic sie godzinami w gwiazdy, uwielbiam spiewac, uwielbiam dobrze zjesc, uwielbiam jeszczeduzo innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo , jak bys byl bardziej bysty to bys tak nie pisal . To po pierwsze po drugie , gdzie ja napisalam od jakiego czasu nie jestem w zwiazku? nigdzie Moja dupa moja sprawa ! ! ! zajmij sie swoja . bo ze swoich prywatnych spraw nie musze ci sie tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie poprostu ciesze z tego co mam, mimo wszystko wolalabym byc gdzies blizej rodziny - wtedy to juz by mi do szczescia nie brakowalo praktycznie niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak: 1. JESTEŚ W ZWIĄZKU? nie MAŁŻEŃSKIM? nie 2.W WOLNYCH CHWILACH... robię różne dziwne rzeczy od przesiadywania na kafe i portalach społecznościowych po szerokopojęte majsterkowanie ;) 3.MOJE ZAINTERESOWANIA OBEJMUJĄ... trochę ich jest, ale najbardziej fotografia i niemal wszystko co zwiazane z komputerami - zarówno hardware jak i software, troszkę psychologia :) 4.KIEDY CHCĘ SIĘ ODSTRESOWAĆ TO... słucham muzyki, niekiedy dużo :) 5.MÓJ RODZINNY DOM KOJARZY MI SIĘ Z... rodziną oczywiście :D 6.MOJE ZALETY TO... punktualność; przewidywalność (czasem potrafie przewidzieć takie scenariusze i z takąprecyzją, że czasem aż sam siebie się boję) - zwlaszcza jeśli chodzi o zachowanie innych 7.MOJE WADY TO... odkładam wszystko na ostatnią chwilę; nieśmiałość - zwłaszcza przy poznawaniu nowych osób :( 8.NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY WYDAJĘ NA... hobby, czyli trochę idzie na rozbudowę sprzętu fotograficznego :) choć ostatnio przyhamowałem bo przydałoby się zainwestować w przyszłosć i zrobić w końcu prawko :o 9.MOIM NAJWIĘKSZYM MARZENIEM JEST... sam nie wiem, ja chyba nie mam marzeń :( 10. W MOIM WYGLĄDZIE NAJBARDZIEJ JESTEM ZADOWOLONA/NY Z... najwiecej jak słyszę komplementów od kobiet to im się moje oczy podobają, więc chyba to :D 11.GDYBYM WYGRAŁA WYCIECZKĘ TO CHCIAŁABYM/BYM UDAĆ SIĘ DO... hmmm Monako? ale tylko wtedy gdybym dostał do tego sporą sumkę na start, to mógłbym już tam zostać i nie wracać:D 12.ULUBIONY KOLOR... niebieski 13.ULUBIONA POTRAWA... ojj wiele ich jest, ale powiedzmy że ryż z warzywami, kurczakiem i sosem curry :) 14.NIENAWIDZĘ... chamstwa 15.UWIELBIAM... serial "Piatek The Series" :) szkoda, że w zeszły piątek był ostatni odcinek i główny jego bohater Dakann zrezygnował z tej pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. tak....nie 2.spędzam czas ze swoim Mężczyzną, oddaję się pasjom, dużo czytam, sporo się uczę- głównie życia :) 3. Medycyna, kosmetologia, teologia, polityka, malarstwo. 4.W zaciszu swojego domu biorę gorącą kąpiel, delektuję się winem i słucham ulubionej muzyki. 5.Mój rodzinny dom to miejsce, w którym wszystko co złe przestaje istnieć. Kojarzy mi się z domowym ogniskiem, oazą spokoju, miłością, zapachem szarlotki. 6.ambicja, chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. 7.impulsywność, niezdecydowanie 8.szpilki, torebki i biżuterię 9.stać się lepszym człowiekiem 10. pośladków, nóg. 11. Indii 12.czerwony 13.prawie wszystko z kuchni ormiańskiej 14.chamstwa, ludzkiej głupoty, zawiści 15. zapach świeżo zmielonej kawy, cynamon, koronkę, perełki, Audrey Hepbourn, eleganckie i zadbane kobiety (nie jestem homo :P), dobrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×