Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Wlasnie nic nie powiedzieli. Polozyli ja na obserwacje dzis szukali krwiaka w miejscu pekniecia , robili tomgrafie I badal ja okulista i laryngolog i ni huja nie wiem Co mam myslec!!! Strasznie sie boje ... Znaffca cieszysz sieeee???!?!! Nie ?? Heheehehheeheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja to samo podejrzewam jezzcze wczoraj wymiotowala to by sie zgadzalo kurde wiesz co ja sie teraz boje zeby zadne krwiaki z tego nie wyszly jesli to w ogle to:(:(:(:( dzis caly dzien siedzialam i wylam jak male dziecko ... Totalnie bezradna .. W polsce lezy... Byla dwa dni temu u lekarza bo juz wtedy zle sie czula I powiedzieli ze nic nie widac jedynienlekkie Pekniecie I do domu wyslali ona dzis poszla sprawdzic Sie upewnic bo zle sie czula do okulisty i on dal Skierowanie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - no właśnie nie... myślałem że zostałem tatuśkiem a tu dupa :P hehe ehh i o czym pomarańczki będą teraz pisać? znowu te same lipne teksty o grubasach... tak przynajmniej by mieli nową sensację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze byłoby zrobić również rezonans magnetyczny. Nie martw się. Najgorsze co może być to martwienie się zawczasu. Musi być dobrze! Co do powrotu do zdrowia- dużo zależy od nastawienia pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffco zaraz znowu coss wynajda ... Spokojniee;);) Kolorowe kredki.. Ale przeciez jej robili tomografie 2 dbi temu na pogotowiu to nic nie pokazala . A dzis robili znow i tez niby nic nie pokazalo bo mi sie wydaje ze skoro bylby to wstrzas mozgu to nie mowili by ze tylko na obserwacje ... Polozyli ja na okulistyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze,że okulista zlecił dodatkowe badania. Lepiej upewnić się,że wszystko jest ok niż po jakimś czasie miałoby się okazać,że jest za późno. W jakim mieście przebywa Mama? chodzi mi o szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro po upadku miała już robioną tomografię to raczej radziłabym zrobić za drugim razem rezonans magnetyczny a nie ponownie tomografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - ehhh :( trzymaj się trzymaj! 2 zdrowaśki zmów za nią i tak jak kolorowekredki pisze - lepiej nie martwić się za wczasu... wiem łatwo mówić... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda- podejrzewam,że pierwszą tomografię wykonali bez podania kontrastu. Zmiany nie ustąpiły tylko się nasiliły dlatego wykonali ponownie tomografię, ale z kontrastem. Jak będziesz miała z nią kontakt to zapytaj czy za drugim razem podali jej kontrast (wtedy badanie jest dokładniejsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to jest niemozliwe. ja sie boje Ze tam moga byc krwiaki w mozgu;(;( mowie Wam dzis umarlam z rana , dwie godziny trzymalam rozaniec w rece i sie kiwalam Jak sierota.. Peklam , Strasznie sie boje;( .... A najgorsze jest to Ze nawet takie Mysli mi przychodza Dlaczego ona tam musi lezec ... A mi nigdy nic sie nie dzieje tylko kurwa dziewczyna ktora slepo kocha chlopaka i nigdy w zyciu nic Zlego nie zrobila... I znow jest noc a ja Mysle... I jeszcze jak Mi dzis Powiedziala ze Nie da rady do Lazienki dojsc bo ja rzuca to lykalam lzy by tylko nie uslyszala.... Zwariuje Mowie Wam... Przepraszam ze To pisze ale tak to dusze z sobie ze nie wybacze sobie tego jak cos sie jej stanie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się. Modlitwa pomoże. Nie wiem czy to Cię pocieszy, ale miałam uraz głowy i takie objawy jak Twoja Siostra :) Wszystko wróciło do normy, chociaż było tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na skutek uderzenia doszło najprawdopodobniej do wstrząśnienia błędnika. Pacjenci wtedy nie potrafią zrobić kroku, jest zaburzenie widzenia, bóle głowy. Dlatego położyli ją na oddziale laryngologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - i tak się dziwię, że cały dzień praktycznie piszemy a Ty dopiero teraz o tym mówisz :( ehhh ale serducho masz dobre, więc Ciebie ten na górze na pewno wysłucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnym akcentem, ale żegnam się już... muszę iść spać, bo jutro nie wyrobię tylu godzin na uczelni... tym bardziej, że mnie przeziębienie trzyma :/ ehhh trzymajcie się ciepło dziewczyny Prawda i Kolorowe :) 🖐️ dobrej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym sie mam dzielic?? Jak tu w dzien wszyscy by rzucili by miesem i zyczyli smierci. Ja tylko na tym temacie zapominam o wszystkim innym... Ale jutro z rana maja powiedziec co sie dzieje a ja tak bardzo sie boje , tak sie boje ze nie zasne ... Bo tylko taka twarda sie wydaje dla was.. A tak naprawde to jestem krucha ... I przepraszam ze zawalam swoimi problemami , temat ktory dadaje mi skrzydel .. Ide bo. Sie zaplacze .. Pa 😘 dzieki wam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne są wszystkie osoby z re
prawda albo ktokolwiek kto zna angielski pomóżta - jak powiedziec z jednej strony ale nie on the one hand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rezszta napisales po jednej stronie ale nie wiem czy chodzilo ci tylko o reke mozna to roznie powiedziec ze tylko po jedenj stronie reki tylko po jednej stronie drogi , napisz jaki sens bo ja dopiero wstalam i nie czaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×