Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

no tak, ale ja czosnek jadłem przed momentem, więc nie możemy dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozecie mozecie ale zeby tak przy ludziach? nie ladnie :d wachac se czosnek chcecie? prawda Ty swintuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love ja zawsze bylam inna , wszystkie moje kolezanki nigdy w zyciu by nie zjadly lub zadaly sie z kims kto przed momentem jadl czosnek lub cebule aaa ja np .. jestem totalnie inna :) lubie sobie pierdnac hahah:) powachac :) i przy tym niezle sie posmiac , dlatego znaffca tak mnie kocha 🌼 hehehehehehehehehehe ale ze mnie czub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - taaa i katar też chcesz mieć? :P Lady - przecież czosnek zdrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe prawda ja tez takie odchyly od normalnoci mam :d a pierdy to ja wachac lubie bardzo ale tylko swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem bekac w ogole i jak jakims cudem mi sie uda to leje sie przez pol dnia, skacze jak glupia latam kolo mojego i rycze, umiem bekac umiem bekac! naszczescie on jest rownie pierdzielniety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no my z prawdą to takie 2 czuby jesteśmy :P w końcu na wątku o pierdach sięchyba pierwszy raz spotkaliśmy :D hehe romantycznie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - no to się wcale tak bardzo nie różnisz od nas :P hehe prawda - ja to samo dzisiaj na praktykach wypaliem, że jestem pociagający, bo mnie od smarkaczy ktoś wyzwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jestem nawet gorsza :D umiem nawet taka melodyjke wypuscic z tylka i smiac sie rownoczesnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahah !!! no wlasnie baki nas polaczyly lady love kolejna ceche mamy wspolna ja tez biegam jak pierdolnieta jak uda mi sie beknac i to tez znienacka bo nigdy nie umiem i sie nie naucze bekac na zawolanie , kiedys przy znajomych probowalam sie nauczyc hahahaha ile smiechu bylo , wypilam cala butelke gazowanego napoju a w ogle gazowanego staram sie nie pic , myslalam ze bekne ale skonczylo sie tym ze chamsko mi sie odbijalo co chwile;):) .. a i raz po koledzie ksiadz przyszedl modlimy sie i beklam w glos zaczelam sie smiac i do ojca UMIEM UMIEM .. miny ksiedza nie musze opisywac hahaha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ja tez sie probowalam nauczyc bekac na koloniach :D i tak beklam ze zarzygalam pol kanapy pomidorami ktore wczesniej jadlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - hehe dobre :P idź z tym do mam talent :D a umiesz "wygrać" Odę do radości? :D mi się kiedyś udało początek... kumpli zatkało :P tylko kurcze już drugi raz tak nie wyszło mi nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaha jesteśmy poryci :P choćmy we trójkę do mam talent albo coś podobnego... będziemy sławny, dopiero o nas na kafe będzie głośno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ody nie probowalam, przewaznie mi sie wypuszcza razem ze smiechem tylko ze takie strasznie cienkie dzwieki z tych pierdow mi wychodza, im dluzej sie smieje tym wiecej ich wychodzi:D raz to mi nawet powietrze w dupie zostalo, taka jakby banka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - no właśnie kobiety mają tę przewagę nad facetami, że mogą na 2 fronty melodyjki wygrywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no :D ale faceci to chyba pobijaja wszystkich w swoich petardach moj facet jak pierdnie gdzies na dworze czy cos, to gapi sie w niebo smieje sie glupio i gada do mnie, slyszalas? burza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj nie wiem... moja matka czasem nawet mnie przerazi... ;) ale przynajmniej wiem po kim te talenty odziedziczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×