Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

znaffco i po co ten slub? po co te zycie .. to jest jakas tragedia . Ja gdybym dowiedziala sie ze moj maz takie rzeczy wypisuje .. wypierdolilabym na zbity pysk go z domu na szczescie nie mam meza , mam nadzieje ze bog mnie uchowa przed tak podla połowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehh mi też jakoś jeden starczy ;) jakiś czas temu uważałem że i tak ten jeden czarny za dużo na to forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda nie martw sie
prawda ciebie to nie spotka twoja uroda nie przeminie bo nigdy jej nie bylo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda nie martw sie
zaraz zaczną sie pociski że głupia pomarancza ze mnie zazdrosna a "panowie" beda prawic ci komplementy :) no ale prawda zaboli zawsze,prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania swoja impulsywność w stadzie rodzinnym musisz pohamować inaczej wiesz co moze być.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - jak widać niektórzy faceci rzeczywiscie myślą kutasem, a niektóre babki wybierają tego co ma ładniejszy przedłuzacz tego kutacha w postaci auta, to potem tak jest niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca tu tylko chodzi o dobra zabawę.Teraz trudno wyłapać jakiś inny temat o takim charakterze.Więc i nicków było więcej.Na swoim temacie też miałem parę komicznych nicków wiec zabawa była przednia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
duchu pulaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się wolę dobrze bawić na moim nicku :) niczego takiego nie piszę żebym się musiał tego wstydzić potem, a jak mnie ktoś weźmie za nienormalnego to weźmie mnie a nie jakiegoś nicka "na jeden raz"... przynajmniej na przyszłość będzie wiedział, że ma się trzymać z daleka ode mnie bo jeste taki i owaki ;) a Ci co mnie polubią ( o dziwo takowi też są :P ) to polubią mnie, a nie jakiegoś dowcipnisia pod innym nickiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
Ania swoja impulsywność w stadzie rodzinnym musisz pohamować inaczej wiesz co moze być. Własnie. Musisz przestać zachowywać się jak wulgarna szmata bo żaden facet Cie nie zechce. w dodatku z takim przebiegiem> KOBIECIE NIE PRZYSTOI TAKIE ZACHOWANIE Duch ma całkowita rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verdasko--kutasko-- obrzępało słuchaj no,jak nie potrafisz nie pchaj sie na afisz.Naucz sie gwary sląskiej a potem pisz.Bo to co napisałeś/łaś to coś słyszałeś gdzie dzwonia tylko nie wiesz w jakim kosciele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
no i co z tego - najważniejsze że zareagowałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komplementy te dobre wysluchalam i podziekowałam , na wiekszej ilosci mi nie zalezy:) . Swoja wartosc już dawno zbudowalam i nie musze jej bardziej podkreslac . Jedynie z Toba jest problem . Poniewaz twoje zaczepki są mało głebokie i poprostu do mnie nie docierają. Wiem ze masz jakies braki z dziecinstwa ale niestety ja nie pomoge ci ich wyleczyc . Pozostal specjalista . Pogodz sie z tym ze ja kocham siebie i nikt tego nie zmieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
duchu idź się wypulać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
taka mała Duchowi chodziło o to że też swoimi dowcipnymi postami nakrecałaś tamten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verdasko ty mnie kultury nie bedziesz uczyc . DLa bydlakow jestem wulgarna dla normalnych ludzi miła . Cos za cos nie bede lizodupem tylko dlatego ze kobiecie nie przystoi .. sram na to i sie pałuj niedojebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
PRAWDZIWA KOBIETA W KAŻDEJ SYTUACJI ZACHOWUJE SIĘ JAK DAMA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to wychodzi na to, że ja nie znam prawdziwych kobiet :P znam jakieś wyroby kobietopodobne ;) i co gorsza mi takie wyroby odpowiadają :) "prawdziwej kobiety" bym nie zniósł... zanudziłbym się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
Znaffca - bo ty z natury jesteś peezda męska, taka ciapa Więc ciągnie Cię to wulgarnych dziewuch- to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×