Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

duchu - poczta na onecie :) wkurzają reklamami, ale dla samej domeny spoko.pl się skusiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudziło mi się to pobiegałem po portalach i popatrzyłem jakie domeny mają dostępne przy rejestracji :) z tego co pamiętam mają też np buziaczek.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na interi zwariowali z tymi reklamami i też chrzanie ich.Nawet się nie potrafie zalogować zablokowali mi ją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie walą reklamami... jedyne gdzie nie mam reklam to gmail :) a jak jakiś pojedynczy spam wpadnie to na czarna liste i nara.. z interią, onetem itp nie tak różowo, bo to jest ich spam na który się wyraża zgodę zakłądając u nich konto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Ci emaila .. daj numer duchowi .. i odezwijcie sie na gg najlepiej teraz to zapisze was od razu . i bardzo prosze , nikt wiecej tego gg nie ma i nie bedzie mial wiec prosze o zachowanie tego numeru do swojej wiadomosci , gdyz to moj prywatny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za chamski onet :( duchu Twójego maila wrzuciło mi do spamu ale numer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam ;) też tacy przymuleni w myśleniu jesteście dzisiaj? czy tylko ja tak mam... dosłownie nie moglem się skupić na niczym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :D Ania, TakaMala 😘 🌻 hahah no co ja widzę... ;) najpierw nękacze, teraz zalotnicy - nie wiadomo co gorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredki - witaj 🌻 :) nikt nie zapomniał! ;) przed momentem zjadłem kolację i tak sobie tu wegetuję :D jak wieczorek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - no właśnie... czemu ja o tym też nic nie wiem? :( czuję się zazdrosny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMala - Twój nick sugeruje, że jesteś najmniejsza z nas, więc pewnie dlatego ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde fakt nawet nie zwróciłem uwagi na jego stopkę... a to złodziejas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×