Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Kredki - a tak z Ciekawości ile masz wiosenek? wiem, wiem,m że kobiet się o wiek nie pyta, ale ze zdjęcia ciężko wyczytać a mnie ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu jak juz taki fajny dywanik ukulales, to moze zrobisz mi taki pod stolik, talent masz :D a ja potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem krótko dlaczego nie zdecyduję się na te ankietę.Otoż pewnego czasu zlokalizowano mnie na NK i powysyłano ,do rodziny i znajomych masę paszkwili na mój temat.Musiałem załozyć fikcyjne konto bo telefony się rozdzwoniły.Nie uwierzono temu tylko starszy brat wziął się ostro za to.Mam wszyskich winowajców adresy.Teraz pytanie czy warto niszczyć im życie.Bo ukazywanie fotek mojej rodziny na cafe jest przestepstwem.Oczywiście dane osobowe też tutaj figurowały MOJE. Więc zabawą jest przednia tylko muszę w dalszym ciagu uważać.Zrobią zrzut i znów takie świństwo dokonają wtedy już bedę beszlitosny.Ustawa wyszła o stalkingu czy jakoś sie to nazywa.Dlatego w tej zabawie nie mogę uczestniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredki - po samym zdjęciu to... hmm 20? :D wybacz jeśli Cię za bardzo odmłodziłem bądź postarzyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredki - wolałem Cię odmłodzić niż postarzeć... wiem jak kobiety reagują na postarzanie :D ale serio za nic nie dałbym Ci wiecej niż 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - rozumiem... ja też sie staram tutaj w miarę maskować przed nadmiernym uzewnętrznianiem swojej prywatności, bo zapewne takie zachowanie z ich strony nie jest miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady znów dywanik zrobię tylko moderatorzy mogą sie wtrącić i traktować to jak spam.Innym razem.Wykasowano mi takich dywaników na całej cafe ok.600 sztuk Popgrom jak jasny gwint był,tylko nieliczne pozostały .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu moje dane osobowe tez tu kiedys mialy obieg, ba nawet jakac cipa zadzwonila do mojej mamy ze chce dziecko miec ( to bylo jakies 3-4 lata temu ) zdziwila sie jednak, bo ja swojej mamie o wszystkim mowie i ta jej powiedziala ze ma sie zajac swoim zyciem swoja droga sama wpadla z facetem zonatym i dzieciatym, rozbila malzenstwo a zawsze zle zyczyla mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceuvas- lubicie jątrzyć a wiesz doskonale że ostatnio przyjażnie się rozstaliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... obiecałem sobie dzisiaj, że w ramach leczenia przeziębienia pójdę dziś wcześniej spać, ale chyba nic z tego nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×