Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość hohahaha
ma też nadwagę!! i męski typ sylwetki!! na starość będzie miała otyłość typu jabłko!! Gęba taka sobie!!! o mały włos nie została panną z dzieckiem!!! nie wiadomo ilu i jakiej narodowości się nią nią spuszczało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak milo:D ktos sie do mnie dopierdala :D pekinczyki sa slodkie dziekuje za komplement;) meska budowa?:D otyla? co jeszcze:D duzo ich nie bylo ;) 2ch polaczkow i moj portugalczyk ;) a teraz spadaj, szukam prawdy! jestes gdzies tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek juzek i
lady love - namalowany ale ta doniczka prawdziwa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie wazne :p widzialas czy widziales kiedys moze faceta z takimi cycami jak ma prawda? bo ja nie, gdzie Ty tam widzisz meska budowe to ja nie wiem swoja droga dziewczyna nie ma nadwagi - zeby utrzymac takie ciezarowki z przodu trzeba miec troche wiecej tluszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lool pomarańcze :D może zaraz zaczniecie pisać, że jednak Znaffca ma największe cyce i jest w ciąży? :P hahha ojj suche te wasze docinki i żarty coś ostatnio ;) hej Lady 🌻 czesc Prawda 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love kochana , debilowi nie przetlumaczysz . Z reszta ja im niczego udowadniac nie musze. Kocham siebie taka jaka jestem a reszte mam w dupie . Ktos usilnie mi probuje dojebac ze jest inaczej jest pusta zazdrosnica nie majaca nic w sobie , bo mozna raz powiedziec ze jestem brzydka nie podobam sie a nie jak kon powtarzac w kolko jedno i to samo i do tego w bezczelny sposob !:) nie pomijajac przy tym Ciebie , odpierdol sie od niej bo do piet nam nie dorastacie a wiecznie krytykujecie ,pilnujcie swoich dup lady love jak wieczor:)? napisalas ze szukasz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa moje wymiona i moj facet przynajmniej bedzie mial duzo roboty przy nich nie to co twoje pewnie dwa pryszcze , pogodz sie z tym ze ja sobie tych cycek nie wybieralam:) a sa bardzo ladne wiec pozostalo Ci zazdroscic skoro nie potrafisz swoich docenic czesc znaffca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogadac sobie chcialam, myslalam ze cie nie ma, to weszlam tu, mialam zamiar podbijac co jakis czas, ale jak widze juz sie zjawilas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wieczor? hmm nie wiem, pralka mi sie chyba zepsula :O spalam znowu popoludniu :O mialam zamiar zrobic chalke ale mi sie jakos nie chce, a mam ochote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - a dzieki już trochę lepiej :) czosnek działa :D heh chociaż katar mam nadal, ale nie tylko ja... w firmie dzisiaj wszyscy trąbili jeden przez drugiego :P i co najlepsze kilku (w tym mi) zabrakło husteczek i tylko patrzeliśmy czy ręczników papieorwych w łazience wystarczy :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohha ... Ja mam problem z kregoslupem i kwalifikuje sie do operacji zmniejszenia piersi ,lecz nie zamierzam tego robic . Poniewaz lubie swoje cycki swoja dupe, swoje meskie ramiona Jestem strasznie skromna co?? NIE JESTEM ZAKOCHANA W SOBIE poprostu siebie akceptuje a ty nie zniszczysz tego:):):) lady love;):) jak milo ja przed chwilka weszlam:):) :* aa hehehe ja dzis chalke zrobilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D znaffca skad ja to znam :D kurcze Aniu podziel sie no:D zamawiam duzy kawalek z maselkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - haha jednak Prawda Ci smaczku narobiła chałką :P heh żeby każdego się tak dało do wszystkiego zmotywować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sie malenka bujaj .. bo doskonale wiem kim jestem. Dama jestem na salonach ! a nie dla glupiej pustej malolatki ktora probuje wyrobic swoja wartosc moim kosztem hehehehe znaffco , lady mnie wyprzedzila ze bedzie robic a ja wyprzedzilam ze zrobieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - moze nie tyle co możesz.. ale musisz :P hehe inaczej byłby rozwód ;) heh Lady szybciej myśli a Ty szybciej robisz ;) widać bardziej głodna byłaś - większa motywacja :D a z pomarańczami nie gadaj... one nie mają z kim popisać tu (bo kto by chciał z takimi) i zadzierają, bo to jedyny sposób żeby mogły z kimś wymienić parę zdań... nie bądź taka dobroduszna dla nich, nie daj im tej radości!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie możesz im tej przyjemności sprawiać, bo za chwile przyjdą znowu :P a figa z makiem! na przyjemność trzeba zasłużyć! 🖐️ :D ja zaniedbuję? w jakim sensie? tzn co mam robić żebyś się tak zaniedbana nie czuła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×