Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

ja haha przypomnialo mi siebylam na imprezie Na ogol jeszcze wtedy nie zygalam po wodce ale cos mi zaszkodzilo i kolezanka Justyna podchodzi do mnie i widzi ze lypa mi sie macha , a mam zawsze taki objaw zanim zaczne zygac to dawaj mnie za reke dyskretnie .. na ogrod na ogrodzie zalatwilam hahahah a ta mi jeszcze lusterko przyniosla zebym sie podmalowala to ja cacy , jakby nigdy nic wrocilam, pelna chata wszyscy sie umiechaja tu do kolezanki tu do mnie a ja patrze ... mialam biala bluzke ... kurwa i caly kolnierzyk zazygany mowie wam taka siara .. myslalam ze sie spale ze wstydu taka mala jedna :):) czasem mozna sie nie skontrolowac : ja ci powiem ze ostatnio kolega mi polal cieplej wodki i nie dobrze mi sie zrobilo a trzezwiutka bylam bo ogolnie mam bardzo dobry leb do wodki , sie pozygalam...:... lady love :) no tak refleks :) bo ja cos patrze ze cie nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - ja odkąd pamiętam taki byłem zawsze ;) a z wiekiem własnie mi się nasila :P czasem sie staram być poważny i tylko na krótko mi to wychodzi... na praktykach jak siedziałem z nudziarzami w biurze to jakoś się udawało, ale jak tylko wszedłem do technicznych, to już po 15 minutach mieli ze mnie kabaret :D nie wiem noo, są tacy ludzie przy których się nie umiem pohamować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takamala - nie koniecznie o młodzieńczych, tych bliżej współczesnym także ;) ja z młodości właśnie nie wiele pamiętam... najwięcej wspomnień mam z liceum bo to mi czasy nie tak odległe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam mlode czy stare lata ja dalej sie zataczam jak glupia jak ktos pierdnie ... ostatnio z kolezanka bylam na shopingu ogladamy bluzki , a ze ciasny sklep byl cos wacham wacham , mysle kurwa smierdzi ale tak konkretnie patrze na nia na ona czerwona .. ja do niej podchodze i mowie Justyna pierdnelas a ona do mnie no co ty wez sie odpierdol A JA DO NIEJ ze ok zobaczylam czerwona bluzke i mowie do niej ..Patrz jaka bluzka do twarzy ci w niej .. obie wybuchlysmy smiechem i czym predzej wybieglysmy ze sklepu bo jak sama stwierdziala dluzej w swoimi smrodzie nie mogla stac hahahahahahahahhaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tam mlode czy stare lata ja dalej sie zataczam jak glupia jak ktos pierdnie ... ostatnio z kolezanka bylam na shopingu ogladamy bluzki , a ze ciasny sklep byl cos wacham wacham , mysle k**wa smierdzi ale tak konkretnie patrze na nia na ona czerwona .. ja do niej podchodze i mowie Justyna pierdnelas a ona do mnie no co ty wez sie odpie**ol A JA DO NIEJ ze ok zobaczylam czerwona bluzke i mowie do niej ..Patrz jaka bluzka do twarzy ci w niej .. obie wybuchlysmy smiechem i czym predzej wybieglysmy ze sklepu bo jak sama stwierdziala dluzej w swoimi smrodzie nie mogla stac hahahahahahahahhaahahah" buhahhahahahhahahahha to dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tammm gadaj !!! znaffco kochanie znow mnie zaniedbujesz .. a mi sie oczy kleja no! lady love skarbie ty tez cos pisz bo jak przyklei mi sie oko to sila z kompa mnie nie zdejmiecie bo do lozka juz sie nie doczolgam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moj humor mam po rodzicach, moja mama brechta sie z byle czego moj tata tez lubi sie wyglupiac, ona w ogole ma takie teksty czasami :D no jak prawdziwa blondynka :D sasiedzi zawsze nam gadali : matka z cera dobrze zera :D my to takie nierozlaczki bylysmy, na zakupy razem, do rodziny razem, na piwo tez z nia chodzilam, na wycieczki razem.. kurwa jak mi tego brakuje! u mnie zawsze bylo wesolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - hahaa dobre :P ja mam też takiego kumpla, że jak z nim idę to ten specjalnie się zatrzymuje, skupia i ŁUUP :D a potem sie śmiejemy ;) a ja to się nawet nie przyznaję, choć raz czy dwa razy szlismy i on nagle "Łoooj ale pierdem jakiś zajechało", a ja głupi nie dość że sie nie przyznam to jeszcze mówię "noo pewnie ten żul co idzie przed nami" a w duszy mam polewkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bączku nie zaniedbuję, nie nadążam z pisaniem :P od tego śmiechu nie mogę mysli sensownie poukładać i troche to zajmuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jbylam taka papuzka nierozlaczka , wiem lady co czujesz sluchajcie laski , sluchaj moj baku ! ja pare miesiecy temu wlasnie przy tej Justynie odjebalam numer bo ona zawsze taka grzeczna i w ogle jak powiem cos o piednieciu to chyba osttanio na tym shopingu raz sie przyznala.... KUPILAM takie bum smierdzace . specjalnie zaprosilam ja do mniejszego pokoju i co chwile przyciskalam i straaaaaasznieeee smierdzialo jaaa do niejjj Justynaaaaaa kurwa jak smierdzi ale z ciebie swinia .... lody przelamane , bo ona myslala ze ja pierdze i sama w trakcie zaczela myslac ze nie rozroznie zapachu hahahaha polew na maksa a najlepsze jest to ze jak jej to pokazalam to powiedziala ze jestem pierwsza osoba ktora przekonala ja ze baki sa ok ! hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe wiecie jaka mam madra mame? dostalam kiedys nowiutki zolty rower gorski, moja mama chciala sie przejechac, jechala z gory i zaczela hamowac, na tylnie kola pedalami :D kapla sie ze sie nie da to zachamowala do przodu, jak wyleciala :D myslalam ze sie poskladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
lady jesteś obrzydliwa :o to, ze wypisujesz takie głupoty nie znaczy od razu, że jestessuper wyluzowana :o te historyjki ze sraniem i szczaniem zachowaj na swoje wesele, skoro nie jesteś sztywaniarą to będziecie sobie opowiadac anegdotki z wujkiem o sraniu z ciocia o pierdzeniu a tesciowej opowiesz jak to sie ładnie zlałas w majtki :o jesteś załosna :o🖐️ Nie dziwie się, ze jestes bezpłodna, głupota nie powinna się rozmnażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - a ja nawet nei wiem po kim mam humor... pewnie po starszym bracie ;) jak się we 2 dobierzemy, to się potrafimy śmiać po kilka godzin z różnych nawet mało śmiesznych głupot... dosłownie wszystko sparodiujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah hahaahahaaa lubie takie poooolewkiiii mi tez dzis ciezko sie skupic ale coraz wiecej zabawnych histori mi sie przypomina ... tobie baku juz opowiadalam,ale dziewczynom napisze mialam kolege kiedys w bloku jak gowniarzami bylismy to ja z jego siostra go troche bilysmy i wiecie jak reagowal??/ za jednego klapsa sral od razu w gacie hahahaha a mial 8 lat !! ! a sral do 13 roku zycia masakra hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem moze wlasnie jestem w ciazy ;) choc wolabym jej teraz uniknac bo badania mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo teraz mi sie cos przypomialo :D jak mialam moze z 7 lat, brat mial ponad rok kompal sie ze mna w wannie, ja patrze co on robi a on mi wstaje i robi kupe :d i tak za kazdym razem, az sie wkurzyalm wzielam kubeczek i podkladalam mu pod dupe zeby mi do wanny nie nalecialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezla masz mamcie, ja swojemu siostrzencu wyslalam dyskorolke .. no i moja mama kobietka ma 53 lata cos jej odwalilo i mowi do malego daaajjj mi sie przyjechaccc on sie na nia patrzy mowi BABBBCIUU W TWOIM WIEKuuu no i mama pojechala dupa po ziemiii prawdazawszeciezaboli_25 Dlaczego uzywasz mego nicku??? i laczysz mnie przez to z tym chamstwem ktore piszesZ?Ja lubie ta dziewczyne i sobie nie zycze zebys ja obrazal na moim topie, skoro nie masz dystansu do samego siebie to juz twoj problem . bez takich tu prosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love aaa fu hehehehe ja kiedys bylam takim lobuzem .. ze bawilismy sie w dom .. a ze bylam najstarsza i karol z bocznej klatki tez bylismy rodzicami zgadnijcie co zbieralismy naszym {dzieciom} STRUPY TYLKO NAJPIERW RYLISMY NOGAMI O BETON , kto mial wieksze ten smaczniejsze aaa fuu heheheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama co prawda mlodsza bo ma 45 ale dalej smiga na rolkach z siasiadkami i dziecmi z podworka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Aniu - trzeba było bąka puścić prawdziwego a nie się maszynerią wspomagać :P swoją drogą... ale masz dar przekonywania :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnijcie co zbieralismy naszym {dzieciom} STRUPY TYLKO NAJPIERW RYLISMY NOGAMI O BETON , kto mial wieksze ten smaczniejsze aaa fuu heheheeheh"" Nie no to mnie rozjebalo buahahhahahahahahahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
Lady srata tata ty w ciązy proszę cię :o🖐️ wszyscy na forum wiemy ze jesteś bezpłodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra :D hahah ja w dzieciństwie za wielu takich jazd nie miałem, przynajmniej nie pamiętam, bo były raczej traumatyczne, a o takich się stara zapomnieć... dopiero z wiekiem zacząłem się śmiać z siebie i wyszło mi to na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuda sie zdazaja nie wiesz o tym :P zreszta jestem czy nie jestem to sie okaze, jak nie teraz to pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo bylam strasznie bezduszna ... mrowki w sloiku i dla sasiada na drzwi to samo ze slimakami ...... wiem ze mam dar przekonywania :):) TO BYly czasyyyy mialam przygode otoz kiedys byla taka zabawa kluchy to sie nazywalo .. i taaaam trzeba bylo lapac pilke wszyscy uciekali ,jak ktos zlapal mowil stop i rzucal w kogos i sie tak zbijaly punkty a jak ktos w kogos nie trafil to wymyslalo mu sie przezwiska pamietacie/????? no i mialam kolezanka poteznaaa !!!!!! i doszlismy do takiego punktu gdzie nasza kolezanka miala pare wyzwisk ... no i szlo wywolywanie ...a ze miala pare przezwisk to zbyt pozno zareagowala ze to wlasnie o to chodzilo ale pal szesc biegnie za pilka ale ata cipa nie patrzyla na pilke tylko biegla a glowe miala odwrocona w nasza strone ..a prosto bylo takie ogrodzenie z kwiatkami a za tym ogrodzeniem ..... samochody w tym jej dziadka , nowka ze sklepu ... przefrunela .. na samochod dziadka i cala maska zmiazdzyla pizdziec az ludzie powychodzili z okien hahahaha , a my wszyscy tak padalismy ze smiechu ze nie moglismy sie opanowac .. kolezanka juz nigdy z nami nie zagrala:( hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×