Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

w technikum raczej mozgiem nie myslalam, to fakt :P glupim sie bylo, ale przynajmniej zawsze byly jakies jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez kiedys mialam wejscie smoka , odstawiona jechalam w autobusie z kolezankami na impreze jechalo kilku fajnych gosci ale trzeba bylo wysiadac , byla zima slisko no to musze jakos ladnie wyjsc wyszlam ale dupa o kraweznik hahahahah:):):) moje historie nie sa przypadkowe , nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - heh noo nie ma jak gaz rozweselający :D :) przypomniało mi się coś śmiesznego, ale wrażliwi niech nie czytają ;) kiedyś w supermarkecie koło półki z perfumami zapodałem ostro tzw cichego zabójcę :P brat się na mnie spojrzał, pokręcił nosem i uciekł, a ja za nim żeby się nie wydało jakby ktoś za chwilę przypadkiem przyszedł w to miejsce ;) i co najlepsze odszedłem parę metrów i oglądam się a tu jakaś babińka przyszła w miejsce zbrodni i stoi w tym oku cyklonu :D w dodatku zaczęła próbniki perfum odwąchiwać... ja momentalnie się zacząłem śmiać, bo wiedziałem co za chwilę nastąpi :P i tak sieteż stało... babka chyba poczuła TO, bo momentalnie się skrzywiła na twarzy, odłożyła testery na półkę i uciekła ze skwaszoną miną :D heheh teraz czekam na lincz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja się do dzisiaj z tego brechtam a nawet nie pamiętam kiedy to było :) TakaMala - 🖐️ ;) dzisiaj mamy wyjątkowo wesoło tu co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nie każdy ma to szczęście to śmiesznych wpadek ;) z tym się po prostu trzeba urodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz masz , nie zdarzylo ci sie piardnac :) hehe w towarzystkie:) gdzie przypalilas mega buraka i ale i tak bylo smiesznie heheeh:)?? znaffca dupa z tych pytann!! bo nie moge sie skupic , tyle smiechu tu dzisiaj !!! Nazywam sie Ania a nie prawda , jestem twoim bkiem a ty nie wiesz jak sie masz do mnie zwracac nie ladnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Aniu... :( fora nas psują pod tym względem, że potem nikców używamy jak imion, bo tak wygodniej... i mnie widać też trafiło... ale ok jak sobie życzysz to będzie po imieniu :) chyba że wolisz być bączkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie bez roznicy .. ale ta prawda juz jest za bardzo rozpoznawalna hehehehe:) :):)... nie zapominaj ze masz sie pilnowac ! ! ! ! dupa jasia .. taka mala jedna nie klam!!!! .. kazdy z nas sie moczyl w majty jak byl maly !! lubisz sobie czasem pierdnac;)? i sie posmiac? hehehe tylko sie nie zrazaj do nas, bo my toche na wieczor pojebani sie robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMala - pozdrów go ;) i daj po łapach, że do nas nie wpadnie tylko gdzieś na boku czaty sobie urządza ojjj :D niech żałuje że go nie ma, bo kulamy się ze śmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie probuje sobie doglebnie przypomniec i nic...nie zdarzylo mi sie piernac w towarzystwie, beknac tak ale to normalne odbicie raczej a nie swinski bek hehe , rzygac - rzygalam wiadome, ale tylko przy tych osobach ktore bdb znam :D hhyh.. nie mialam takich akcji:D za rozwazna wbrew pozorom jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee nie wierze, sa lata gdzie rozwage ma sie gleboko w dupie i wtedy robi sie wszystko byle bylo smiesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takamala - może Twój facet popierduje za was obu, więc Ty nie musisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×