Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

cześć Wam :) Aniu 😘 Różo 😘 dziś jak wróciłem to postanowiłem w łóżku poleżeć pod kocem (sam żeby nie było :P ), bo stwierdziłem że inaczej nie dam rady... trzyma sie to choróbsko wredne mnie i nie chce sobie iść :( ehh a to przez to że nie mam czasu się raz a porządnie wyleżeć... dopiero teraz wstałem żeby zobaczyć co słychać u Was i trochę posmęcić jak zawsze ;) heh widzę że sobie tu nieźle radziliście jak mnie nie było :) Aniu fajnei że wreszcie tego kompa zrobiłaś ;) pochwali no się w jaki sposób się uporałaś :D a ja dzisiaj zalatany dzień miałem jak chyba nigdy... przez 2 godziny latałem za głupim papierkiem na dofinansowanie do pracy dyplomowej, bo stale coś nie tak.. i ciekaw jestem czy cokolwiek w ogóle dostanę... :o jak nie to im napiszę samą teorię i we wnioskach ładnie napiszę, że z ich winy nie zrobiłem tego co planowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a mnei jakieś konkretne choróbsko wzięło, bo mnei chyba już tydzień trzyma :( jak nie choruję to nei choruję, ale co śmieszne co roku w tym samym czasie mnie tak kładzie... pamiętam bo to zawsze koło Mikołajków się dzieje i zawsze w łóżku przeleżę, przez to na żadne cukierki czy inne atrakcje się nie załapuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba nie wybiera... widać mój organizm sobie choroby wybiera. bo jak mnie nic nie łapie to nic... wszyscy wkoło chorzy a ja nie... ale jak mnie już złapie to konkretnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee ale mi nie dobrze :o przed chwilą taki wielki ząbek czosnku zjadłem, że aż mi żołądek pali :( od paru dni go jem, ale takiego ostrego to jeszcze nie jadłem... massakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chciano żartów Narzeczone
go prawdy tak kochacie wojne.Więc pławcie sie w tym gównie:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra na tek
Temat juz nie żyje przecież o to ci chodziło , prawda odeszła z cafe , napisała do redakcji żeby ją skasowali ,kolorowe kredki też dojeżdzasz po co? Wszo daj spokój ludziom zajmij sie teraz kimś innym przez ciebie fajna osoba odeszła , smarz sie w piekle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra na tek
Temat juz nie żyje przecież o to ci chodziło , prawda odeszła z cafe , napisała do redakcji żeby ją skasowali ,kolorowe kredki też dojeżdzasz po co? Wszo daj spokój ludziom zajmij sie teraz kimś innym przez ciebie fajna osoba odeszła , smarz sie w piekle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale to bylo przykre
Temat juz nie żyje przecież o to ci chodziło , prawda odeszła z cafe , napisała do redakcji żeby ją skasowali ,kolorowe kredki też dojeżdzasz po co? Wszo daj spokój ludziom zajmij sie teraz kimś innym przez ciebie fajna osoba odeszła , smarz sie w piekle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelkowa slodycz
Co tam u was?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelkowa slodycz
Co tam u was?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ktokolwiek tu jeszcze wchodzi i czyta ten temat... ale dla tych co czytaja: Radosnych świąt! Nawet jak nie czujecie atmosfery świątecznej to nic, one są! :) Może i wasze zwierzaki nie przemówią ludzkim głosem, ale cieszmy się tym co mamy ;) Życzę Wam, aby było tylko lepiej :) PS nie objadajcie się za dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrożny
Dla samotnej nocą grudniową "jeśli chodzi o umieszczanie plików na chomikuj to też można spokojnie, tylko trzeba je zabezpieczyć hasłem (a hasło można podać każdemu)" OCZYWIŚCIE, że można... tylko, że policja dostaje IP od Portalu chomikuj i pięknie przesłuchuje osoby rozpowszechniające cudze pliki. Coraz więcej wydawców zgłasza PRZESTĘPSTWO przeciw prawu autorskiemu. Niedawno w Poznaniu zakończyła się jedna sprawa, CHOMIKI bardzo mocno uderzono po kieszeni - ugoda z wydawcą, koszty sprawy sądowej i nawiązka na organizacje społeczne - ok 2000 od chomika. Jak was na to stać, to możecie umieszczać, ale jak się wytłumaczycie przed sądem, że nie rozpowszechnialiście cudzych utworów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo czyżby prawdziwa i żywa prawda? :) no nie wierzę :D co tam słychać u Was ciekawego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się :D nawet nie wiesz jak nudno tu było bez tego topicu :) ciekaw jestem czy reszta ludzi tutaj piszących wcześniej wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sylwka spędziliście? :) sorry że dopiero tydzień po pytam, ale wcześniej jakoś nie było okazji :P ja sylwka przebimbałem jak zwykły codzienny dzień... za to dzień przed trochę pobalowałem ;) z ludźmi ze zrzeszenia fotografów sobie taką małą imprezę zrobiliśmy i nie żałuję na prawdę :) atmosfera jakiej nigdzie nie ma, a ja imprez z reguły nie cierpię, więc coś w tym musiało być :) towarzycho pierwsza klasa, akurat ci najfajniejsi przyszli, więc działo się ;) później przez 2 dni mnie nogi bolały i wszystko inne od wywijania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×