Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

uwielbiam białe róze;) Ja nie bede zaczepiac jak ktos mnie pierwszy na zaczepia , wiec spadaj stad kopaczowa bo widze ze niezla rozrywke sobie znalazlas , byle tylko zrobic wojne .... anna -- nie ma za co , kto jak to ale w tym temacie to ja sie najbardziej poczulam urazona .. znaffco .. sa ludzie i ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd;lasdlas;
taka mała- nie rozpieprzaj tego topa. po co te komentarze o nabijaniu postów. ludzie tworzą tu fajny klimat a ty znowu jadem po oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna - taak kochamy spam :P ehh trzeba się powoli ewakuować, bo mnie już chyba łóżko woła... albo i nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd;lasdlas;
"Ja nie bede zaczepiac jak ktos mnie pierwszy na zaczepia " No w koncu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mala jedna nie zaczynaj , bo sama zaczynasz prowokowac Mi nie zalezy na ilosci postow tylko na niektorych osobach ktore tu sa jak widac nie tylko dla mnie ten top jest wazny znaffca nieee.. nie idz kredki ja cierpie na bezsennosc:( o 4,5 sie kłade a potem spie do 15 ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od września?? wooow ale ten czas szybko leci :) a mi się wydaje jakby to góra miesiąc był ;) czyli jednak to prawda, że w dobrym towarzychu czas zapierdziela jak oszalały - w virtualu jak widać także :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj w łóżku leżałam do 14. Zaczęłam gorączkować. Jutro jednak muszę wcześnie wstać,bo idę do lekarza. Też nie wiem o której dzisiaj pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkgkgk
DAJ IM NORMALNIE ŻYĆ I PISAĆ SWOBODNIE. KAŻDY TEMAT NA KTÓRY WCHODZISZ WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ ROZPIERDALASZ!!! A CO DO LADY LOVE TO O ILE PAMIĘTAM DOBRZE Z NIĄ ŻYŁAŚ A TERAZ PO CO SIĘ DO NIEJ CZEPIASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko moje :) tylko agrafka pożyczona :P Aniu - ja na bezsenność nie cierpie a i tak ostatnio chodziłem spać koło 3... ale to przez to, że mailowałem do późna :D ale wkurza mnie potem to spanie do 11, potem mi sie dizeń wydaje krótki i sklepy jakoś szybko zamykają :P Kredki - ojj to nieciekawie :( u mnie też rodzinka wszyscy po kolei leżeli, ja jako pierwszy co dziwne... ale keidy to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mala suka
jest małą suką bez przyjaciół tu musi sie doceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredki - dziękuję :) zdjęcie też moje, sam sobie robiłem bo nie miał mi kto zrobić :P w sumie to staroć jeszcze z czasów jak kompakta miałem ;) ale za dużo się wyglądem nie zmieniłem od tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu musimy się koniecznie spotkać jak przyjedziesz. Ostatnio widziałyśmy się dość krótko ;) Znaffca- miałam ostatnio sporo złych przygód, zwłaszcza jeżeli chodzi o zdrowie. A zdjęcie jeszcze raz pochwalę,bo oko piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oko jest piekne:) ale ta agrafka mnie wystraszyła:( .. nie wiedzialam ze jestes az tak odwazny:):) kredeczki koniecznie ! mysl nad tym co chcesz to kupie za wczasu:):) .. luty i polska juz nie moge sie doczekac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMALAjedna - mi wierzyć nie musisz, ważne że ja wiem jakie mam :P Aniu - owszem jestem hardkor, ale nie aż taki :D to zwykła doklejka - takie foto moto :D chciałem wstawić bez tego ustrojstwa, ale kurcze oryginalnego pliku nie mogłem znaleźć :( ale oka nie retuszowałem słowo daję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×