Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

a ja mam taka saama czapke:):) tylko niebieska:):):0 kolorowe kredki przeczytaj temat, ja tej kobiety wyzwolonej nie zaczepilam ona wrecz autorowi wmowila ze ja nie mam racji ze zostalam skrzwdzona ze nie znam zycia .... z reszta .. dzis wyjatkowo te pomarancze dostaly odemnie po dupie nie bede obojetna kurestwo to kurestwo i dobrze ze koles sie na to nie zgadza znaffca poczytales ten temat wszyscy na mnie najechali na 4 topach , ze wulgarna ze taka i taka ja jestem prawdziwa i nie bede pisac tylko po to by sie przypodobac , nigdy nikogo nie zaczepilam pierwsza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda- to Baba z tego tematu to jakiś patologiczny jełop. Myśli,że to co robi z mężusiem jest zabawne i wszyscy powinni być tak wyzwoleni,że będą się z tego śmiać :D Żal.pl Wstaw focie w tej czapce :D Będziemy jak siostry Olsen...hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem temat... wcale mi nie żal tych ludzi... bo pustaków nie żałuję :P prędzej autora, niełatwo bedzie mu przetłumaczyć swojej dziewczynie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie sprawa jest prosta,laska dostaje taki stroj niech sie nie ludzi ..ze tu chodzi tylko o wizerunek w pracy musi zrobic dobre wrazenie i przyciagac uwage .... jak koles sie pogodzi z tym ze tak pracuje to nalezy mu wspolczuc .. bo nic dobrego z tego nie bedzie , jedynie patologicznie zwiazku przetrwaja , mialam pare kolezanek w tym temacie i z opowiadan wiem ze to bagno straszne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda- ja właśnie popijam gorącą czekoladę :D i wcinam batona Marsa. Dzisiaj w drodze powrotnej nakupiłam sobie od groma jedzenia :D Jeszcze wszamam dzisiaj bułę z czekoladą. Jestem przed okresem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem narzeczony dlaczego ja nic o tobie nie wiem? kolorowe kredki .. ja slodyczy nie lubilam nigdy . Uwierz ze do roku 2010 raz od swiat zjadlam batonika, o ciescie nie bylo mowy . ale w tym roku cos mi sie podzialo . Przedwczoraj nie mialam zadnych skladnikow na ciasto a chcialo mi sie zrobilam sobie kanapke z maslem i cukrem .. Komedia;) a wczoraj biszkopt .. dorastam ? heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredki - smacznego :) tylko ehhh już 3 dzień z rzędu mi ktoś smaki robi na słodycze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj bo narobiłyście mi już któryś raz zmaki na coś słodkiego :( rzuciłem się na pomarańczę i całą wciągnąłem mimo że wielka była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty naplecie kim jestes??? narzeczony kuszaca propozycja ale nie skorzystam bo pierscionka na palcu nie widze hahahaha , a zareczyny to powazna sprawa . Daruj sobie ta zabawe , smieszniejszy byłes pod pomaranczka znaffca a ja nawet tej pomaranczki nie mam hehehe:):)) ale musze cos zjesc bo zaraz padne na cycki heheh a gdzie kredki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - mam całą siatkę mogę się podzielić ;) wyjątkowo soczyste i nie przedojrzałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko tutaj jestem 🖐️ Właśnie nałożyłam sobie maseczkę na twarz i maluję paznokcie u stóp....ahhhh...no i jestem w trakcie jedzenia kanapki z żółtym serem i ogórkiem konsewowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh za moment północ, już się wiocha kafe złazić zaczyna... :D Aniu - szybko otwórz okno! leeeeeeeeeeeeeciiiiiiii pomarańczka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×