Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maaalenka21

Pomoc racy prawnego

Polecane posty

Mam 17 lat zaszlam w ciaze z powodu gwaltu. moj syn jest w rodzinie zastepczej u moich rodzicow. ojciec zaczol pic. jest wzywana policja. moga mi zabrac synka? co mam zrobic aby go nie zabrali prosze pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlabrunii
proszek masz szanse sie wykazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
1. Możesz wyjść za mąż- wówczas będzie możliwość "odzyskania władzy rodzicielskiej nawet nie mając ukończonych 18 lat, 2. Możesz starać się umieścić ojca na przymusowym leczeniu odwykowym. Wiele zależy od tego jakie są skutki picia ojca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letnia wodeczka
Zaraz proszek ktory zamiata w kancelarii ci pomoze :classic_cool: On nasluchal sie tam gornolotnych slow, takich jak "pozew", "apelacja" czy "obronca z urzedu" i teraz udziela sie jako prawnik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Kobieta może wyjść za mąż po ukończeniu 16 roku życia. Trzeba tylko zaangażować w to sąd rodzinny ale nie sądzę aby były problemy. Czy złapano gwałciciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Chyba poszaleliscie, siedemnastolatka ma wychodzic za maz? A jaka jest szansa, ze wybierze (a wlasciwie juz ma) odpowiedniego partnera na CALE ZYCIE? Desperacja to najgorszy powod do wychodzenia za maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
wwrrr, masz dzieci? Pewnie nie. Więc nie bądź taki "hej do przodu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
A co to ma do rzeczy, ze nie mam dzieci? Nie mam, ale to nie zmienia faktu, ze nie popieram doradzania 17 latce z patologicznej rodziny wychodzenia za maz. Dziewczyna ma dosc problemow, balabym sie, ze wychodzac za maz by uciec z domu, moze wkopac sie w jeszcze wieksze bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co ja powiem w sadzie zeby dali mi slub bo moj ojciec pije i ne chce stracic dziecka? przeciez sad ne da mi slubu z tego wzgledu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Podejrzewam, ze wyjscie za maz by uciec z domu, w ktorym odbywaja sie pijackie awantury, w sadzie by przeszlo (z punktu widzenia laika). Ale czy Ty masz za kogo wyjsc za maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Sąd nie daje ślubu tylko wyraża zgodę na zawarcie związku małżeńskiego przes osobę małoletnią. Przede wszystkim ocenia dojrzałość psychiczną i emocjonalną tej osoby. Siedemnastolatka z pewnością ma jakiegoś chłopaka... I nie pisz, że jest "z patologicznej rodziny". Skoro rodzina jest rodziną zastępczą, tzn. że wszystko z nią OK. Problem alkoholowy dotyka nawet osoby publiczne z pierwszych stron gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Skoro z powodu picia ojca przyjezdza policja, z rodzina nie jest dobrze (czy to patologia to kwestia nazwy, sama z takiej jestem poniekad i nie uwazam, by byla to norma). Dziewczyna pisze, ze ojciec zaczal pic teraz, wiec nie jest juz tak dobrze, jak kiedy zostali rodzina zastepcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Emmett Fitz-Hume - moze sie nasluchalam zbyt duzo lzawych historyjek, ale wyobrazam sobie, ze w takiej sytuacji, wychodzac za 'jakiegos chlopaka' i uzalezniajac sie od niego (''nie mam gdzie pojsc z synkiem'') naprawde mozna zle trafic. Malenka, nie ma szansy na pomoc kogos z dalszej rodziny? Strasznie Ci wspolczuje, i nawet nie wiem, co moglabym Ci doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
A daleko do Twojej osiemnastki? Jesli faktycznie masz narzeczonego, staraj sie o slub, albo przeczekaj do ukonczenia 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
wwrrr, różnie w życiu bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmett Fitz-Hume Kobieta może wyjść za mąż po ukończeniu 16 roku życia. Trzeba tylko zaangażować w to sąd rodzinny ale nie sądzę aby były problemy. Oczywiscie, ze bedą problemy, bo sąd nie wydaje zgody na zawarcie zwiazku małzeńskiego kazdej siksie tylko dlatego, że zaszła w ciąze:O Skoro ojciec pije, to matka niech wystapi o przymusowe leczenie. Poza tym uwazam , ze to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Enfant Terrible, wydaje 99% "siks, które zaszły w ciążę" i mało im brakuje do osiemnastki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmett Fitz-Hume Enfant Terrible, wydaje 99% "siks, które zaszły w ciążę" i mało im brakuje do osiemnastki. \ mhmm, tak jasne, forum jak papier, wszystko przyjmie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Podaj jakieś statystyki skoro kwestionujesz moją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×