Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubowniczkakaka

alkohol na wesele

Polecane posty

Gość ślubowniczkakaka

Co sądzicie o tzw barku na weselu? Jaki alkohol tam umieścić? Znacie jakieś dobre sprawdzone przepisy na drinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubowniczkakaka
Zastanawiałam się, czy nie wstawić tam wiśniówki, czerwonego i białego wina, ajerkoniak i jakieś trunki do drinków, ale nie znam sie na tym, doradźcie coś prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barek dodatkowy na weselu
jest superrr sprawa , ale jezeli chcesz cos takiego zrobic, to zatrudnij sobie profesjonalnego barmana i wtedy on podpowie jakie trunki, i w jego gestii bedzie robienie dobrych drinków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika1
Z doświadczenia wiem że to głupi pomysł Dlaczego?Moja koleżanka na weselu miała baryk I co? BARDZO mało alkoholu poszło Okazało się potem że goście po prostu troche sie krępowali korzystac z tego:P Lepiej jak alkohol jest na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barek dodatkowy na weselu
nie rzoumiem czego się krepowac :) Po to jest taki barek, zeby korzystac na maksa z niego. Ja bylam na 3 weselach w ostatnim czasie i zawsze byl barek i swioetnie się to sprawdzilo. Wiec wcale taki głupi to nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubowniczkakaka
Wraz z narzeczopnym postanowilismy czystą postawić na stoły, natomiast chodzi mi o barek rozmaitości, dla tych bardziej wybrednych he he, dlatego też zbieram jakieś fajne przepisy na dobre drinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Na moim weselu tez był taki mini barek bez barmana,na tym barku stały wina typu wermuty,różne likiery,kolorowe wódki,jako na drinki stał gin a obok tonik,campari i sok pomarańczowy,curacao blu i sok pomarańczowy,malibu i sok ananasowy,świadek zachęcał gości do robienia sobie drinków ,obok stolika z alkoholem stał stolik z ciastem i różnymi przegryzkami typu orzeszki,rodzynki w czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubowniczkakaka
Nie działa mi ten link Anito W., jestes pewna że to dobry adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubowniczkakaka
Wątku ciąg dalszy, czekam na propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślązaczka:)
Dobry pomysł, ale trzeba by zadbać o odpowiednią oprawę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×