Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam z ciekawoscid

zapalenie oskrzeli jak długo kaszel

Polecane posty

Gość gość
Ze swojego doświadczenia z inhalatorami to podpowiem model Simple nic się nie dzieje z tym modelem złego mimo że używamy prawie codziennie to wciąż pracuje tak samo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne inhalatory brąłam pod uwagę ale kupiłam ostatecznie Simple i to był trafiony wybor. Nic się nie psuje, inhalacja jest szybka, dokładna, lek faktycznie trafia w drogi oddechowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam model Simple jak na razie żadnych problemów z nim nie mam, nie zatrzymuje aerozolu, nie wytraca leku i przy tym cicho pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy z mężem i dzieciakami modelu Simple. Prosty w przygotowaniu, z dobrą pojemnością na lekarstwo, cichy, z długimi przewodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę potwierdzić że Simple nie jest skomplikowany, bardzo fajny model do rozpoczynania inhalacji jeśli nigdy nie używalo się nigdy wcześniej metody wziewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez antybiotyków 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko zdechnie w bolu i cierpieniu. Trzeba bylo od razu usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię w Simple że samo podlączenie i potem umycie po inhalacji zajmuje mało czasu. Nieskomplikowana budowa intuicyjna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupowałyscie ten inhalator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że warto sobie zamówić model Novama Familino Pro. Mi się ten inhalator bardzo fajnie sprawdza przy górnych drogach i przy dolnych drogach oddechowych. Jest tutaj możliwość regulacji wielkości leku przez co można go na tyle skompresować żeby sobie opadł aż do płuc zamiast osadzić się tylko na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summ

Polecam Alergia Stop. Jeśli chodzi o rodzinny nieskomplikowany inhalator do regularnej terapii i ogólnie profilaktyki to sprawdza się superowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szałwia

Dlatego, jak mojemu dziecku pojawia się katar, zaczynam szybko robić nebulizację i podaję oxalin junior na gluty. Nie ma chorowania na oskrzela i kasłania w nieskończoność, bo przeziębienie się nie rozwija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na stronie novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja masz mój inhalator który niedawno zamawiałem nam do domu. Sprawdza się, jestem pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się trudniejszej i bardziej czasochłonnej obsługi, ale jest okej, nie traci się czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccca

Jedyny inhalator na rynku, jaki widziałem Novama Familino by Flaem z dożywotnią gwarancją. Jak ktoś jest tak pewien jakości swojej technologii to szkoda nie wziąć. Niedługo właśnie robię zakup, bo dzieciaki wracają do szkoły, więc na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×