Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meszugene23

charakterystyka wyborcy pis

Polecane posty

Gość meszugene23

Charakterystyka ludzi głosujących na PiS: 1. "Osoba stara, schorowana, niedołężna" - człowiek bez wiedzy, bez obycia, bez wykształcenia - za to z doświadczeniem życia w dawnym ustroju. Zazwyczaj nie potrafi pogodzić się z faktem, iż Polska od ponad dwudziestu lat jest państwem wolnym i demokratycznym. Taki człowiek musi ciągle szukać wrogów, jednoczyć się w obronie określonych "wartości" i jest gotowy oddać życie swoje i innych za jedynego, nieomylnego wodza, który stoi na czele anty-systemowego ruchu. Zwykle są to osoby starsze i schorowane, które już dawno straciły umiejętność odpowiedniej percepcji polityczno-społecznej. Naiwni, zapatrzeni, niespełnieni. 2. "Młody, który chce zrobić karierę na obecnej koniunkturze" - zatwardziali karierowicze, którzy podstępnie próbują wykorzystać specyfikę obecnych warunków politycznych do wypromowania własnej osoby czy działalności. Bezideowi, puści, próżni. 3. "Człowiek określany mianem "PiT" - Piwo i Telewizor - osoba leniwa, która w życiu niczego nie osiągnęła, do niczego nie doszła własną pracą, przedsiębiorczością i kreatywnością. Siedzi całe życie przed telewizorem, narzekając na wysokie ceny, bałagan w urzędach i polityczne działania rządu. Nie chce się kształcić, uczyć, pracować - liczy, że państwo i rząd podadzą jej nowoczesne państwo, dobrą pracę i znakomite warunki życia na tacy. Osoba leniwa, niewykształcona, bez obycia. Malkontent, któremu życie minie na zapatrywaniu się i ocenianiu wszystkich dookoła.Pobiera zasiłek dla bezrobotnych. 4. "Katolik" - niemający nic wspólnego z wiarą chrześcijańską osobnik, który szuka tylko pretekstu do agresywnych zachowań. Polski odpowiednik Taliba, fundamentalista i radykał religijny. Ekstremista. Co niedzielę zajmuje miejsce w pierwszym rzędzie podczas mszy św., żeby zachować odpowiedni wizerunek i pozory. Człowiek, który nienawidzi innych, który potrzebuje jedności z większą grupą, który nie toleruje innych, który jest gotowy opluć, obrazić, zniszczyć, zabić. Wszystko w imię Radia Maryja, T.Rydzyka i J.Kaczyńskiego. Często podstępnie wykorzystuje sentymentalne wspomnienia o Janie Pawle II, Pismo Święte oraz naukę Jezusa, jako narzędzia do chytrej, cynicznej gry politycznej. Całkowite zaprzeczenie katolicyzmu. Jest zdolny do profanacji Krzyża i wartości religijnych. Zawistny, mściwy, wulgarny, agresywny. Doskonałe predyspozycje na członka sekty. 5. "Patriota" - pseudo-znawca historii Polski, który błędnie interpretuje pojęcie patriotyzmu. Wydaje mu się, że patriotyzm to ciągła walka i dążenie do wojny, a nie współpraca i jedność narodu. Ludzi dzielić ludzi, wskazywać tych, którzy według niego: Ruskami, Niemcami, Żydami, zdrajcami, agentami, złodziejami. Człowiek mały, zakompleksiony, niedouczony. 6. "Człowiek chory psychicznie" - osoba, która nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi, regularnie przyjmująca silne środki farmakologicznie, które omamiają i otępiają. Człowiek taki nie jest zdolny do samodzielnego myślenia. Bardzo podatny na manipulację i sugestie. Nie należy ich winić za to, że głosują na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może teraz charakterystyka
wyborcy PO ja nie będę się rozpisywać, napiszę tylko dwa słowa : IDI...OCI I DE...BILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka warząchew...//
koszery z PO atakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retgretgr
od wczoraj to wklejasz, płacą ci coś za to lemingu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zagłosuje na PIS
mimo, iż nie jestem stara, schorowana czy niedołężna. Mam 24 lat, wykształcenie wyższe i podwójny tytuł magistra, nie jestem żadnym fanatykiem ani wielbicielem radia co ma twarz i jego założyciela, mimo, iż jestem osobą wierzącą (ale moja wiara to moja sprawa, jak ktoś nie chce niech nie wierzy, albo czci gwóźdź w ścianie, mnie nic do tego). Z racji wykształcenie, świetnie się orientuję w sytuacji społeczno-politycznej. Głosuję na PIS, bo nie widzę żadnej innej możliwości, wsparcia kogokolwiek. PO jak sama nazwa wskazuje jest partią obłudy i oszustwa. W 2007 roku Tusk tyle naobiecywał, że będzie tak pięknie i wspaniale cudnie i w ogóle cud miód i orzeszki, a tymczasem po 4 latach nie osiągną nic. Ludzie jeszcze tego nie widzą, ale za jakiś czas przejrzą na oczy, i mimo, iż za rządów PIS-u też nie było kolorowo, to jednak żyło się troszkę lepiej, nie było takiej drożyzny w sklepach, o pracę było łatwiej, a teraz człowiek z wykształceniem, nie może żadnej pracy znaleźć, a jak już coś znajdzie to haruje za 1300 brutto miesięcznie, i się nie odezwie, bo boi się o to, żeby pracy nie stracić. Dla młodych nie ma żadnej perspektywy, są już w szkole ogłupiani, bo głupim społeczeństwem lepiej się kieruje. I nie jest tak, że tylko ludzie bez wykształcenia głosują na PIS, wśród moich znajomych jest wielu z wyższym wykształceniem, którzy popierają tą partię, bo potrafią rozumować i widzą, że ze strony PO niczego dobrego nie można się spodziewać. Ciągłe oszustwa zamiatane pod dywan, jak afera hazardowa. Podniesienie podatków, mimo, iż zapowiadał Tusk, że jego rząd nigdy tego nie zrobi, a jeśli któryś minister to zaproponuje to od razu zostanie zdymisjonowany. Budowa autostrad, których miało być tyle kilometrów, a nie ma praktycznie nic. Wyprzedawanie majątku państwowego, doprowadzenie do upadku stoczni, i wielu innych przedsiębiorstw. Chaos bałagan, niekompetencja, to cechy charakteryzujące rząd Tuska. Jedyną zaletą rządu Tuska jaki mogę tutaj wymienić, jest wizerunek, i tyle. Wiadomo, że PIS nie wygra tych wyborów, ale przynajmniej będzie stanowić jakąś tam opozycję. A i chyba po to mamy demokrację, żeby każdy wolny człowiek, mógł sam zadecydować kogo poprze w wyborach, i na kogo odda swój głos. I to powinna być indywidualna sprawa każdego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezyja
ja zagłosuje na PIS mam własna działalność i zarabiam netto 4 tys , jestem kobietą 30 lat powodzi mi się nie tak źle, dużo pracuje przy komputerze, jakbyś nie wiedziała to też praca z wykształcenia jestem pedagogiem nie chodzę do kościoła idź się lecz autorko chora z nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego że masz podwójnego magistra? Jaki kierunek studiów obrałeś? To, że nie możesz znaleźć pracy to wina rządu? Czy Twojej niedołężności życiowej? Nie mam żadnego tytułu magistra a pracuje w dużej firmie na dość wysokim stanowisku i nie użalam się, że nie mogę znaleźć pracy. Ale jak większość wyboróców PIS i Ty wolisz siedziec przed komputerem i biadolić jak Ci jest źle. Jak się nie podoba to jedź na Wyspy i pracuj na zmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na 8 sezon
A ja nie zagłosuje na PiS bo nie chcę się wstydzić tego że jestem Polką Wykształcenie wyższe lat 35 niepełnosprawna, renta 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..a ja zagłosuje na PIS
masz dobre wykształcenie i powtarzasz brednie pisowskie? nie zauwazyłas że po tym kiedy Tusk obiecywał nastał kryzys światowy które te obietnice uczynił niemozliwymi do realizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..a ja zagłosuje na PIS
cd. "i mimo, iż za rządów PIS-u też nie było kolorowo, to jednak żyło się troszkę lepiej, nie było takiej drożyzny w sklepach, o pracę było łatwiej" nie zauwazyłas tego że jak rządził PiS to była koniunktura światowa, hossa a jak zaczał rządzić Tusk to wybuchł jeden z najpowazniejszych kryzysów światowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..a ja zagłosuje na PIS
cd. "doprowadzenie do upadku stoczni" i to mówi osoba która tak napisała o sobie" Z racji wykształcenie, świetnie się orientuję w sytuacji społeczno-politycznej. " ??????? to nie wiesz o tym że zakłady nierentowne, produkujące źle a za to drogo upadają bo tak jest w kapitalizmie? chyba kpisz albo sobie żartujesz. albo... nie ma pojęcia o gospodarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Pisowcy powiedzą że to przez Tuska jest kryzys na świecie. I przez PO jest dziura ozonowa i efekt cieplarniany, oraz przez Tuska giną pszczoły i wszystko wina Tuska. Boże widzisz i nie grzmisz... skąd się biorą takie oszołomy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na 8 sezon
Panlizak popieram twoją wypowiedź w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka warząchew...//
precz z antypolskim koszernym PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WG. Pisowców każdy kto głosuje na PO to żyd, komuch itp. Wychodzi właśnie ogłupienie narodu przez PIS i tego Zakopleksionego Kurdupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu działania PO
Jarosław Kaczyński wczoraj wieczorem czasu polskiego miał połączyć się za pośrednictwem telemostu z Polonią w Chicago i Toronto. Do spotkania jednak nie doszło. Zawiodła technika. Chociaż nie wszyscy w to wierzą. "Jeśli po dzisiejszym wydarzeniu tutaj na tej sali nie wierzymy we wrogie działanie sił antypolskich, to ja nie wiem" - mówił jeden z uczestników spotkania. "Wrogie działania sił antypolskich" Dziennikarze w USA, którzy chcieli uczestniczyć w spotkaniu Polonii z Kaczyńskim nie zostali wpuszczeni na salę. Jednak na nagraniu z ukrytej kamery do którego dotarła TVN24 widać, że jeden z organizatorów po tym, jak nie udało się nawiązać połączenia powiedział do zgromadzonych: "Jeśli po dzisiejszym wydarzeniu tutaj na tej sali nie wierzymy we wrogie działanie sił antypolskich, to ja nie wiem". - Wiemy wszyscy co się stało. Po prostu celowa robota - stwierdziła jedna z uczestniczek spotkania. - Wytłumaczono nam, że nie ma połączenia. Ktoś za to odpowiada w Warszawie. Na pewno nie tutaj. Bo skoro jest połączenie między Kanadą, a Chicago, to dlaczego nie ma między Chicago a Warszawą? - pytał kolejny uczestnik i dodał, że "podejrzewa", że ktoś specjalnie to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pewnie głupia
jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja z krainy Tusk, może i nie jesteś moherem ale wierzysz w brednie nadawne przez Kaczyńskiego. Większość wyborców PIS to ludzie owładnięci manią prześladowczą, wszędzie więtrzący spisek i knowania sił Anty Polskich. Trochę mi was żal ale z drugiej strony śmieje się z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hikl678
tylko PO zadne Pis-dolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zagłosuje na PIS
ehh, widzę że już swoich poglądów wyrazić nie można bo raza wielkie oburzenie i krytyka. Po pierwsze, ja nie napisałam że nie mogę znaleźć pracy. Tylko że obecnie jest trudno znaleźć pracę i ludzie wykształceni mają z tym problem. (Fakt, swego czasu miałam kłopoty ze znalezieniem pracy, a komputer wykorzystywałam do szukania ofert pracy, zapisałam się na różne kursy, żeby podnieść kwalifikacje. I co z tego, jak jedynym argumentem pracodawcy na nie był brak doświadczenia, tylko gdzie je zdobyć skoro dopiero co skończyłam studia? - ale mniejsza z tym). Argument z kryzysem jest kartą przetargową PO. Nieudolny rząd zawsze znajdzie coś lub kogoś na kogo można zrzucić swoje niepowodzenia. W 2007, 2008 i 2009, PO miało problemy z rządzeniem, bo Kaczyński przeszkadzał, (słowem o kryzysie nie mówili). W 2010 Kaczyński przestał już przeszkadzać, to swoją nieudolność zrzucili na kryzys, mimo iż wcześniej zapewniali, że gospodarka Polska tak sobie świetnie radzi. Tusk występował w tle była piękna mapa Europy, wszystkie państwa zaznaczone na czerwono, tylko Polska na zielono, u nas kryzysu nie ma, gospodarka sobie świetnie radzi, a za kilka dni bach podwyżki, bo przecież kryzys jest. A co do stoczni szczecińskiej, to był to zakład dobrze prosperujący przynoszący zyski, sprzedawali i wodowali statki, aż do pewnego momentu. W ramach ochrony konkurencji UE uznała, że rząd Polski niesłusznie udzielił pomocy stoczni. A co zrobił rząd - zamiast walczyć o stocznię, (Tak jak walczyli Francuzi dopłacając do zakładów Peugeot'a), żeby nie płacić wielkich odszkodowań, postanowił stocznię sprzedać, a że dobrze prosperującego zakładu nikt kupić nie chciał, bo to wiązało się z utrzymaniem produkcji i wywiązaniem się z umów, nowego właściciela. Rząd przyjął "specustawę stoczniową", gdzie najpierw stocznię doprowadzono do bankructwa a później za bezcen wyprzedano. Zwalniając przy tym wszystkich pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie PO
kryzy nie jest wymysleniem tylko faktem. skoro była stocznia tak dobrze prosperowała to kazdy by ja kupił. dobrze prosperowała bo dopłacaliśmy do niej. i tu cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie PO
gospodarka polska bardzo dobrze sobie radziła. to gospodarki powiazane z poslsa gospodarka sobie nie radziły a wiec zielona wyspa była faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie PO
"u nas kryzysu nie ma, gospodarka sobie świetnie radzi, a za kilka dni bach podwyżki, bo przecież kryzys jest." kryzys jest i był. ale poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba znająca się na
polityce i gospodarce nie wie że gospodarka światowa to naczynia połaczone? nie wie o tym że Polsce może nie być kryzysu (i nie ma) ale jest dookoła i on wpływa na to co się w Polsce dzieje? wybacz. alebo nie masz o tym pojęcia albo jestes tak nakarmiona pisowska papka że nie potrafisz myślec normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok88
UWAGA - meszugene23 to działacz PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×