Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana siedzę i ryczę

Chłopak ze mną zerwał, jestem załamana.

Polecane posty

Gość załamana siedzę i ryczę

głupia sprawa ale to nie jest prowo i nie jesteśmy dziećmi, ja mam 23 lata a mój chłopak 25 lat w sobotę byliśmy na domówce, chłopaki trochę popili i mój chłopak powiedział żebym zrobiła loda jednemu z kolegów, nie chciałam tego zrobić - wiadomo, ale on powiedział że jak nie zrobię lego loda to ze mną zerwie, no i zrobiłam loda naszemu koledze :O a wczoraj, mój chłopak wysłał mi sms że zrywa że jestem głupia kurwa i zrywa ze mną 😭 no przecież ja nie chciałam tego loda robić, to chłopak kazał mi i groził żebym zrobiła tego loda naszemu koledze, a teraz ma o to do mnie pretensje :O jestem załamana, siedzę dziś cały dzień i ryczę, musiałam wziąć wolne w pracy, nie wiem jak mam sobie z tym poradzić 😭 przepraszam, musiałam się wygadać 😭 faceci do dupki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłaś loda jakiemuś
koledze? nie masz swojej godności? powiedz że to żart, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fklhbadlb
Nie wierzę to musi być prowo. jesteś kurwa bez godności, idź napluj sobie w lustro. a Twój facet to skończony chuj i bydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fklhbadlb
Ogarnij się kurewko i weź w garść, zacznij szanować siebie to inni tez będą Cię szanować!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliweczka....
masakra normalnie....chyba bym strzala dala takiemu facetowi ...dziewczyno za kim ty placzesz !!!! porazkaaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana siedzę i ryczę
Tak, tak, obrażajcie mnie, zasługuję na to i tak się czuję jak piszecie o mnie :O Tylko że on zagroził że jak tego nie zrobię to zerwie ze mną :( a ja go kocham, to naprawdę świetny facet tylko to impreza była i był pijany :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie tuuuuuuuuuuu
hehe poczytne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana siedzę i ryczę
ale on nigdy tak nie gadał, teraz tylko po pijanemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinderczekolada

O ... hahahahahaha, coraz lepsze te bajty na kafe xD jedna też zrobiła jakiemuś typowi loda na imprezie, powiedziała o tym swojemu facetowi ten ja rzucił a ona się teraz dziwi i mówi że faceci to ...ez że nic się nie stało bo nie są małżeństwem i pilnować się nie muszą x"D zesrać się idzie, że teraz kobiety to takie ...iszcza Bez grosza godności do siebie, wstyd mi za was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×