Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsensuwszystko

Zdrada

Polecane posty

Gość Bezsensuwszystko

Pomocy ! :| zdradziłam chłopaka . Ja chce umrzeć . Zaczęłam się ciąć . Życie nie ma dla mnie sensu . Co mogę zrobić żeby mi wybaczył ? Jestem , w sumie to chyba teraz już bylam z nim prawie 2 miesiące . Może to niedługo ale kocham go nad życie ... Jednak dwa dni temu pokłócilismy się . Miał do mnie przyjechać . Od tygodnia mi obiecywał . I co . I nic . Nie przyjechał . Poczułam się strasznie niekochana . Było mi strasznie przykro . Zdenerwowalam się i pojechałam na imprezie . Upilam się - chciałam chociaż przez chwilę przestac o nim myśleć . Nie miałam już sił . I stało się . Przelizalam się z takim jednym . Chwilę tylko ale stało się . Nigdy sobie tego nie wybacze . A co najgorsze - powiedzialam mu o tym . Nie moglam tego przed nim ukrywac . Co zrobić żeby mi wybaczył ? Wiem że zle zrobilam . Nie mogę się na siebie patrzeć . Ale kocham go . Jest jedyną osoba której na mnie zalezalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heryey4r
to chyba prowo? :D 2 miesiące i już kochasz nad zycie? :D całowałaś się z innym i z tego powodu się tniesz ? :D jeśli to prawda, to przetnij sobie bardzo głęboko nadgarstki, takie idiotki nie zasługują na to by żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×