Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwy i dziw

Jestem intelignetny, bardzo wykształcowny, skończyłem dwa trudne kierunki, mam

Polecane posty

Gość Dziwy i dziw

dobrą pracę, dość dużo zarabiam (2 średnie krajowe), mam mnóstwo ambitnych zainteresowań, jestem kulturalny, uczciwy.... Jestem średniego wzrostu, stosunkowo wysportowany, z średnio-małym penisem ;). Jestem niezależny mieszkaniowo. Bywam stanowczy i zimny kiedy trzeba, innym razem potrafię być człowiekiem uczuciowym. No niestety.... bywam indywidualistą. I wiecie co? Każda kobieta z którą próbuje nawiązać bliższą znajomość olewa mnie. Ciężko was szanować. Widocznie każda z was chce nie wiadomo kogo. Spora część z was to... banda idiotek która chcąc nie chcąc nadaje się tylko do rodzenia dzieci. Smutne ale prawdziwe. Widać to zwłaszcza wśród młodych dziewczyn... których postawa jest porażająca. Dobrze, pożaliłem się, już mi lepiej. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka to pewnie dziewica
to przez tego małego penisa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remek remek
hrhrhr, średnio-mały penis? :D z czym człowieku do ludzi wychodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwagrosze
o, chcialam powiedziec to samo, ale ktos mnie ubiegl. to NA PEWNO przez tego "srednio-malego" penisa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrolewnaZwiewna
Jakbym czytała reklamę proszku. Idź podrywaj a nie się na forach rozpisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam, ja już po tytule topiku mam ochotę Cię wyśmiać. Jeśli rzucasz takimi tekstami do dziewczyny na dzień dobry to naprawdę rozumiem te dziewczyny i ich zachowanie. Kasa, mieszkanie, 160 i mały penis to nie jest to czego kobiety szukają a z Twojego opisu wynika, że taki właśnie jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwy i dziw
Penis nie jest mały. Jest średnio mały. 14 cm (średnia to 16) Sytuacja nigdy nie dochodzi tak daleko żeby musiał wkraczać penis ;) Raczej kobiety to materialistki. Ja nigdy nie chcę w początkowym etapie znajomości chwalić się kim jestem i gdzie pracuje, bo wiadomo że część z was byłaby bardziej zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcze zacznijmy od tego, że normalne kobiety nie zwracają uwagi na to gdzie pracujesz i ile zarabiasz tylko na to jakim jesteś człowiekiem. Niestety z tego co tutaj sobą reprezentujesz to nawet gdybyś zarabiał milion rocznie to szans u normalnej kobiety nie masz, bo jesteś zarozumiały i gburowaty i nie szanujesz kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwagrosze
ja ci powiem o co chodzi. twoj maly penis tkwi w twoim malym mozgu. nie musisz go nikomu pokazywac, zeby kazdy wiedzial z kim ma do czynienia. to siedzi gleboko w tobie. mozna powiedziec, ze wrecz EMANUJESZ swoim malym penisem. no, jest to przykre, ale mozna nad tym ...popracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spora część z was to... banda idiotek która chcąc nie chcąc nadaje się tylko do rodzenia dzieci. Smutne ale prawdziwe." I Ty się dziwisz, że z takim nastawieniem Cię olewają? Nie rozśmieszaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to raczej chwalenie, a spora czesc kobiet chce wiecej i wiecej co nie ma konca i dlatego konczy sie wiekszosc zanim sie na dobre zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrolewnaZwiewna
Przerażają mnie tacy faceci, takie chodzące studnie mądrości :p wyluzuj może troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze, takimi postami pokazujesz jaki jednak jesteś ograniczony emocjonalnie, a my kobiety właśnie takich nie znosimy i dlatego żadna się tobą nie interesuje. ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
Hmm wychodzi na to, że to Ty masz mega wymagania i najwyraźniej po bliższym ich określeniu większość kobiet odpuszcza i Cię olewa, może to w Tobie jest problem a nie w kobietach .. wina leży zawsze po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
to samo mozna powiedziec o facetach niestety.. juz dawno przestalam w towarzystwie mowic jakie skonczylam studia, gdzie pracuje.. teraz robie prosty trik, mowie ze sprzedaje na bazarze, albo w kebabie u turka i od razu liczba adoratorow maleje do 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia soffia
Wiesz, z takim podejściem do kobiet, to raczej się nie uda tego zmienić. One to wyczuwają na pewno. To widać, gdy się poznaje osobę i ona jest wrogo nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
@ ja sie wyprowadze - dobre, dobre :D muszę to kiedy zastosować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem średniego wzrostu, stosunkowo wysportowany, z średnio-małym penisem przeraza mnie natęzenie przymiotnika "średni" w kontekcie najważniejszych cech faceta :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
@ Tryx jesli chcesz zweryfikowac jakie sa zamiary to jest to dobre wyjscie:) pamietam jedna impreze na ktorej byl koles z tej samej branzy.. gadal takie bzdury, wymyslał nieistniejace zagadnienia.., na mnie odkad powiedzialam ze pracuje u turka patrzyl wzrokiem "nie podchodz rumunie".. az moja kumpela nie wytrzymala i powiedziala mu kim jestem, i uwaga! zasrany karierowicz podlizywal sie do konca imprezy, przepraszał i niewiadomo ci jeszcze. nienawidze takich leszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia soffia
Ewentualnie możesz jeszcze odstraszać kobiety, jeśli im tak mówisz. O wykształceniu, pracy itp. Tzn to duży plus, że jesteś wykształcony, ale może traktujesz je z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahahaaaa
a aksad jeses???Lubie pewnych siebie:P solenoglypha@wp Tylko ja skonczylam jeden kierunek studiów wiec nie wiem czy to nie za mało dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
@ ja sie wyprowadze - seryjnie genialny pomysł, człowiek od razu wie czy z tej mąki będzie chleb, a tak to musi czasem zmarnować kilka godzin z życia na bezowocne randki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia soffia
ja się wyprowadzę - super pomysł z tymi gierkami:D Popieram Cię w 100%. Jednak najlepiej poznawać ludzi, ich charakter, a nie patrzeć poprzez pryzmat wyglądu czy studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
@ hahahhahahahahaaaa - jeśli masz 'średnich' rozmiarów pochwę, to brak jednego kierunku nie powinien być problemem lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
zaraz sie tu odezwie cala rzesza "obroncow prawdy" z pogladami, ze nie ma co sie wiazac z kims z nizszej kasty;) tudziez mało ambitnymi.. ale uwierzcie mi na słowo! robienie kebabow tez wymaga niezwyklych umiejetnosci;) haha co do autora, podejrzewam, ze nie jestes zbyt urodziwy, albo zadufany w sobie stad niechec potencjalnych kandydatek do rozpowszechniania jakze silnych genów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×