Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwy i dziw

Jestem intelignetny, bardzo wykształcowny, skończyłem dwa trudne kierunki, mam

Polecane posty

Gość ja sie wyprowadze
oooo pamietam jeszcze jedno zdarzenie. na zwyklym spotkaniu w domu u znajomej byl jakis koles, ktory caly czas opowiadal ile skonczyl kierunkow studiow, jakie podyplomowe, MBA, jezyki, kursy, dyplomy... i taki cichy spoko koles przysunal sie do mnie i mowi "myslisz ze powinienem teraz powiedziec ze w podstawowce zbudowalem najwiekszy bunkier z kartonów zeby podniesc moja wartosc??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
Hahahaha - ah Ci mężczyźni, tyle rozrywki nam dostarczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia soffia
hahahahahahahahha :D:D:D:D genialne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
bez nich swiat byłby nudny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ja bym się umówiła z
tym od dowcipu nawet jakby był brzydki jak noc ze średnio małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia soffia
a Autor tematu jak milczał, tak milczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
***Dekadencki Wojownik*** cafe - Ty to pewnie niedługo bykowe będziesz płacić i chyba coś masz ze wzrokiem skoro nadal nie wiesz żem jest kobietą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
nie byl brzydki, po prostu sie nie wychylał i za bardzo nie bylo go widac na tle "glownego prelegenta" umowilam sie a i owszem;) tylko ze lepiej nam sie gadalo po kumplowsku, nie zaiskrzyło, ale do dzis mamy kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawda taka że Ty jesteś
materialistą i drażni Cię że ten klucz do serca kobiet się nie sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta nigdy by nie
z tego co piszesz wynika, że możesz być też pyszałkowaty, rozwiń pojęcie indywidualista. Czy narzucasz swoje zdanie ciągle, chcesz, aby wszystko robić po Twojemu? Jeśli tak, to nie dziwię się, że Ci się nie udało. trzeba iść na kompromisy, a nie uparcie na swoim. A 3200 to wcale nie jest dość dużo, a wręcz mało. Ale tu nie o kasę chodzi. Jesteś zabawny, masz jakieś zainteresowania? Lubisz i umiesz tańczyć? Czy masz duży zasób słownictwa i mówisz poprawnie? Dobrze, że masz już, wg Ciebie, częściowo poukładane życie. Być może te dziewczyny, które spotykałeś widząc co masz rezygnowały z tego związku, bo wiedziały, że będzie on prowadził do narzeczeństwa i małżeństwa, a one czuły si.ę jeszcze za młode i niedojrzałe. Lepsze to niż męczyć się z jakąś na siłe, nie sądzisz? A, jeszcze jedno - przechwalasz się lub szydzisz z innych, to też może odpychać. I - jak wyglądasz? Masz: - duży / długi / prosiaczkowaty nos? - jesteś niski? - jesteś gruby / bardzo chudy? - łysiejesz /siwiejesz już? - masz chore / krzywe / brudne / żółte zęby? - masz odstające uszy? Jeśli któraś z tych cech Ciebie dotyczy, to albo to napraw, albo musisz jeszcze długo poczekać na tą jedyną, bo kobiety szukają sobie idealnego lub niemal idealnego kandydata na partnera i ojca swych dzieci. Nie narzekaj więc, tylko przemyśl co jeszcze mógłbyś zmienić lub co robiłeś źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
Drodzy zebrani/zebrane, jak wiemy krowa która dużo muczy mało mleka daje ;) najlepsze są rzeczy niepozorne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia soffia
Tryx, dokładnie. Ja też wolę spokojniejszych, 'kumpelskich' facetów:D niestety tacy się ukrywają między tymi wybijającymi się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
@a prawda taka że Ty jesteś wspolczesne kobiety chyba juz maja dosyc takich pyszałkowatych, szpanujacych facetow.. coz nam z ich kasy i inteligencji skoro szukaja dziewczyn, ktore nie leca na kase? po co wiec sie przechwalaja swoim dorobkiem? gwarantuje , ze jakby sie jakas zainteresowala, to szybko by ja odstawił, bo np. liczyla ze bedzie za nia placil w knajpie, albo kupowal drogie prezenty... troche bledne kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
***Dekadencki Wojownik*** cafe - najwyżej ze wzrokiem, znaj moją łaskę - wybaczam Ci ten faux pas :P No niestety moje Drogie - męskie ego jest wynalazkiem szatana a z im bardziej przeciętnym mężczyzna mamy do czynienia tym jego ego jest większe, i większę, aż spuchnięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta nigdy by nie
zofia soffia a Autor tematu jak milczał, tak milczy... ------------- Dlatego napisałam, że pewnie jest pyszałkowaty i nie potrafi się pogodzić z porażką, czego dowodem jest brak zabierania głosu w dalszej części dyskusji. Pewnie liczył, że go jakiś facet poprze, a tu - porażka. Więc podkulił ogon i się już nie odezwie, bo to by była zadra na jego dumie, nawet jeśli chodzi o wirtualną rozmowę. Są tacy zakompleksieni, zadufani w sobie mężczyźni i zawsze, ale to zawsze mają problemy ze znalezieniem odpowiedniej osoby do związku - przez tą pyszałkowatość właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
a moze mu sie tylko wydaje ze ma te wszystkie super cechy? zwróćcie uwage ze wypowiedzial sie tylko w obronie swojego "srednio- malego" penisa :D jakie to... meskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
Ego .. ego .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
taki fajny topic - czyżby umarł? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
weteranki zostały! tryx ostatnio pisalas ze mna w temacie o wzroscie faceta! to ja zem ta od "króciakow" fajna babeczka z ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
a ja od tych żyraff ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
Z Ciebie także całkiem zacna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
i tu sie pojawia kolejny problem, kto nam dorowna w tej niesamowitosci z facetow? ;) jesli w okol sami tacy jak autor?? Zoska! a ty co tak ucieklas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
wszyscy uciekli bo rano do szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wyprowadze
hahahahahahahahahahaha no tak! piekne czasy! trzeba poszukac innego tematu do przejecia! monitoruj!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryx
no, zobaczmy co tam się pojawiło na 'świeżynkach' :D:D:D do ambitnych analiz i przemyśleń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgfbbhgnhjn
''średnio-małym penisem'' wy też nie lubicie ''średnio-małych'' piersi :classic_cool:, wszystko byście chcieli w rozmiarze maxi, więc dziwisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×