Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milkaa88

ILE PŁACICIE ZA NIANIE W ANGLII?

Polecane posty

Mam pytanie, poniewaz wracam do pracy i z mezem bedziemy sie dzieckiem wymieniac ja pierwsza zmiana, maz druga i odwrotnie, ale pomiedzy tym zanim dojedziemy i wrócimy z pracy to ok 3 godzin, i to tylko 3 dni w tygodniu. Moja kolezanka zaproponowała mi opieke, ona nie pracuje bo nie ma z kim dziecka zostawic, nasze dzieci sa w tym samym wieku i chce 4f za godzine, czy to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
płaci się i 3f, ale za wiecej godzin zazwyczaj, to nie jest dużo moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
4 to w sumie takie minimum - o 3 to raczej nie slyszalam - zazwyczaj nianki zycza sobie 7 a nawet 8 za godzine - ale to jak sa zarejestrowane, choc znam i takie ktore bez rejestrowania tyle biora. Ja place swojej 4 za godzine i tez jest to dziewczyna ktora sama ma dziecko w podobnym wieku do mojego - ale uwaga u nas ostatnio system nawala i to ostro i musze szukac na gwalt zastepczych nianiek, bo tamtej wiecznie cos wypada - a to dziecie chore, a to ona chora a to maja wizyte u lekarza i tak od kilku tygodni non-stop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
To ty jestes idiotka - 4 to mniej wiecej jest kwota do przyjecia jesli uklad jest taki, ze opiekunka dostaje pienadze na reke bez rejestrowania sie, bez placenia podatkow i na dodatek nie zajmuje sie tylko i wylacznie powierzonym jej dzieckiem tylko robi to przy okazji - bo i tak siedzi w domu z wlasnym dzieckiem. To nie jest tak, ze w takim ukladzie mam niewiadomo jakie wymagania - no moze poza brakiem dyspozycyjnosci - to dyskwalifikuje i 4 to uczciwa cena jak na taki uklad - zreszta nikt jej nie zmuszal - sama sie zaoferowala , bo maz ja do pracy goni a zarazem tez nie stac ich na przedszkole/opiekunke i od poczatku wiedziala jak jest stawka i ze wiecej jej nie bede mogla zaplacic i bardzo jej to odpowiadalo - zreszta ja malej nie zostawiam z nia na 2-3 godziny jak juz to conajmniej 6 - czyli juz masz 24 a zazwyczaj jest to 8 godzin czyli na reke za dzien dostaje 32 - nieraz 35 , bo jak nie ma drobnych to juz nie licze jej co do pensa - wiec nie powiesz mi , ze to jest malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 to bardzo mało, nianki życzą sobie 30 f za 4 h, im mniej godzin tym wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
A ta nianka , ktora bierze 8 za godzine bez rejestracji to jest w 100 procentach dyspozycyjna dla dziecka i lista wymagan w stosunku do niej jest dluga - po pierwsze to ona rano o 7 idzie do domu dziecka - a nie odwrotnie, musi zadbac o odpowienia ilosc spaceru w ciagu dnia i nie ma, ze jej sie nie chce , prowadza dziecko na wszelkiego typu zajecia rozwijajace dla maluchow wg. zyczen matki, w domu tez pelen program rozrywkowy - malowanie, wyklejanie, czytanie - oczywiscie tez ugotowanie jedzenia dla dziecka, poprasowanie jego ubran i ogarniecie domu - wiadomo nie zadne mycie okien ale przejechanie mieszkania odkurzaczem, pozmywanie itp. - bez obaw za darmo jej tych 8 tez nikt nie daje. A co innego jak ktos bierze dziecko do siebie do domu i w godzinach "pracy" pojdzie sobie na zakupy, ugotuje obiad, ogarnie wlasny dom itp. , zajmie sie swoim osobisty dzieckiem - to trudno by mu placono za to 8 - czyli wiecej niz srednia placa minimalna - de facto za siedzenie w domu - nawet w Starbucksach tyle nie placa a dziewczyny musza sie tam niezle nauwijac za te 5,60 - 6,50 za godzine . Zanim zaczniesz obrazac ludzi to najpierw zorientuj sie jakie sa place z Wielkiej Brytanii a potem wypisuj bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Owszem -30 za 4 godziny jesli to jest jakas dorywcza sprawa - nie wiem babysitting wieczorem czy w naglym przypadku jak dziecko jest chore i nie moze isc do przedszkola/szkoly - ale jesli jest to uklad codzienny lub prawie codzienny to wtedy stawki sie nieco zmieniaja - i jak pisze jest roznica miedzy nianka zarejestrowana placaca podatki, ubezpieczenia itp. - taka ktora musiala najpierw dostosowac swoj dom zgodnie z obowiazujacymi przepisami - np. musi posiadac dla kazdego dziecka znajdujacego sie pod jej opieka krzesleko do karmienia , odpowiedznia ilosc zabawek stosownych do wieku i jeszcze szereg innych rzeczy a co innego jesli z kims umawiasz sie na gebe - nikt nikogo nie zmuszal - jak jej nie pasowalo mogla sie nie godzic, jesli uwaza, ze wymaga to od niej za duzo wysilku , za malo dostaje kasy to tez moze powiedziec - przeciez jej nie zastrzele - tylko bede wiedziala na czym stoje , bo tak to jest sytuacja rodem z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mua mua
moja zarejestrowana niania bierze 4.5 i to jest tanio. Zwykle biora ok. 6 jezeli dziecko zawozisz do nich, a ok 8 jezeli niania przychodzi do twojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny a czy wy musicie
wkolo same Polki brac do tych dzieci? Nie mozecie wziac kogos innego? Jakiegos innego dojrzalego imigranta, albo jakas lokalna emerytke? Wiadomo ze mlode Polki chca glownie zarobic a nie dorobic, bo po to wyjechaly i dlugo u was nie zagrzeja miejsca. Lepiej wyrobic sobie jakas stala relacje z dojrzala kobieta, ktora nie szuka przygod i ktora moze ewentualnie zajac sie kolejnymi waszymi dziecmi w przyszlosci. Dla dzieci to tez jest stres ze ciagle zmieniacie im opiekunow, bo to nie zwierzatka i sie przywiazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

A jesli jest 3 dzieci to ile powinna sobie zarzyczyc niania???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic.

Przecież pilnowanie dzieci to siedzenie w domu i nicnierobienie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Krążą tutaj mity o świetnych zarobkach i świetnych posadach Polek na emigracji, więc dziwne to szukanie oszczędności na własnych babelkach 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Krążą tutaj mity o świetnych zarobkach i świetnych posadach Polek na emigracji, więc dziwne to szukanie oszczędności na własnych babelkach 😞

Oooo jaka ty ironiczna jesteś, wow, jestem pod wrażeniem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oooo jaka ty ironiczna jesteś, wow, jestem pod wrażeniem 🤣

Ty ty, inni mają ubaw z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×